Sari la conținut

Lara 0741558286


Vizitator crazy lara

Postări Recomandate

  • Oras:intre cer si pamant
  • Oras:intre cer si pamant

Fost si eu la Dra. Locatie Ok programare respectata. 
dragutza la fata, tinerica  Atitudine ok,

 nu se grabeste.. GFE 8. 

 imi place fata asta 
locatia ii super ok 
 arata si are o igiena buna
te pup 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Poti sa ma intrebi si pe mine, chiar daca esti timid. Din spusele tale banui, ca ne-am cunoscut deja, destul de profund chiar :D Da, tot aici sunt ;) :*

 

Jack, pentru ca-mi place misterul si vreau sa las ceva de descoperit pe cand ajungi la mine :girly

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Zsolty
Reputație: 0

Buna,Lara!Sigur iti mai amintesti ca am fost la tine odata,cand aveai locatia pe c.turzii..Tot am incercat sa iti scriu pe mess,prin sms,dar nici un raspuns..Putem vorbi?mersi

Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Buna, Zsolty!

Da, imi amintesc intalnirea cu tine, care a avut loc in urma cu 2 ani. Ai primit raspunsuri atat pe mess, cat si prin mesaje timp de peste un an, dar alta intalnire nu am mai avut. Acum nu mai am messenger si nici chef sa raspund la mesaje inutile, asa ca, daca te hotarasti sa ma vizitezi si iti aduni curajul sa o si faci efectiv, stii numarul, suni si daca sunt libera ne vedem. Daca nu, patasti si mai incerci odata ;) Te-am tzucat :*

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Oh, lasa pitiponcelile astea, te rog! Nu ai deranjat, doar nu am putut sa raspund. Daca doresti sa ma intalnesti stii cum ma gasesti. Daca suni si nu raspund, inseamna ca sunt ocupata. Pana la urma asta e ideea in convorbirile telefonice: sa se transforme in intalniri. Daca vrei, suni mai tarziu, pana la urma tot ma prinzi.

 

Daca nu mai vrei sa ma intalnesti, retine totusi aceleasi lucruri si pentru celelalte fete, pe care le suni. Toate lucram, deci s-ar putea sa suni si sa prinzi moment in care fata respctiva e ocupata. Recomand sa mai incerci si alta data in loc sa te apuci sa te plangi pe forum. Te-am tzucat! In frunte, ca pe portofel n-am apucat. Inca:D

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:cj
  • Oras:cj

@base82 - preferi o fata care raspunde la telefon in timpul intalnirii ? imi pare rau dar Lara nu e genul acesta; asta am si apreciat la ea ca avea telefonul inchis si nu a stat cu ochii in ceas; o fi avend ele metode de contorizare a timpului, dar eu nu o stiu.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

@jrs -apreciez acest gen de atitudine. Face mult mai mult comportamentul decât aspectul si știu asta din proprie experienta...am pățit odată în București cu o domnișoară care a avut un comportament demn de traseista de pe Cl turzii din Cluj. O respect pe lara ...pt profesionalismul ei(după recenziile de aici).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...