Sari la conținut

Lara 0741558286


Vizitator crazy lara

Postări Recomandate

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

O să primești :*

Tipic feminin!

Femeia promite,iar bărbatul așteaptă!

Am așteptat și aș mai aștepta,dar vorba populară spune că aștepți până ți se lungesc urechile nu pula!

Prin urmare,Lara,te rog să te ții de promisiune,altfel nu voi mai putea să te vizitez că nu încap în casă de urechi! :laugh2 :rad

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ici si colo
  • Oras:ici si colo

Vai, mă faci să roșesc :girly

 

Răspunsul la întrebare: în bucătărie mă descurc binișor. Uneori reușesc să creez niște chestii, care cred că l-ar putea ademeni și pe Zeus să părăsească Olympul :laugh2  Dar asta numai dacă am chef și pun pasiune, când e fără chef, nu e chiar așa bine. Dar in mometele alea prefer să nici nu gătesc. Cum nu fac nici altceva fără chef.

Da, pare că e prea mult ceea ce sunt. Intimidez mulți bărbați :cry2 Dar oare ar merita să renunț la o parte din mine, ca să nu mai intimidez? Încă nu stiu răspunsul.

 

Nu, n-am alt username, dar dacă există cineva prin Cluj pe seama mea, aș fi bucuroasă s-o cunosc. Poate șoptești și tu un nume. :girly

 

Citește blogul, apoi dă un semn și îți mai dau link către un alt blog de al meu, care diferă puțin de cel de pe tumblr.

 

Pupicei :*

stiu ca nu era pt. mine mesajul, dar mi-ar face placere sa citesc si celalalt blog al tau. cel de pe tumblr l-am savurat deja de mai multe ori :). mersi frumos!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Acela este un blog personal sau mai personal. Nu contine povesti erotice ci ganduri de ale mele, articole mai mult psihologice/spirituale. Cred ca o sa intelegi ca nu vreau sa public aici, iar PM nu ai sa-ti pot trimite acolo. :(

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Am reusit s-o vizitez si eu pe Lara.

O ochisem de mult timp, dar e cam greu cu ajunsul in Cluj, aceasta fiind prima mea vizita la o doamna din capitala Ardealului.

 

In primul rand, ma felicit pentru alegerea facuta.

Poate obisnuit cu serviciile foarte slabe la suprapret din Mures, dar eu pentru comportament ii dau Larei nota 11.

Fiind pe fuga, am ales o finalizare de 100 lei, dar cred ca am depasit 30 de minute.

Am facut dus inainte (la solicitarea ei) plus dupa, iar ea a facut dus inainte. Pentru igiena si conditii, nota 10.

Am facut un normal, Lara mangaie, saruta pe corp, geme, te face sa vrei sa sari pe ea.

La actiune, nota 10.

Fizicul nu-l notez pentru ca este pentru cei carora le plac femeile mai plinute.

 

Eu ma fost foarte multumit si o recomand macar pentru prifesionalism.

 

Multumesc, Lara si te pup!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...