Sari la conținut

Lara 0741558286


Vizitator crazy lara

Postări Recomandate

Vizitator Zsolty
Reputație: 0

Va salut!Am avut ocazie sa o cunosc pe Lara,exact acum un an,daca bine tin minte.Locatia era atunci pe Calea Turzii pe langa o benzinarie.E foarte usor sa te programezi,raspunde din prima.Am stabilit ora,si ajuns la locatie,imi deschide usa domnisoara.Ca si aspect fizic nu e fotomodel,asta zice si ea cand vorbesti cu ea,iti zice din start ca e plinuta.Dar pe mine nu m-a deranjat asta.Dar e o fata dragutza,la ea mergi ca la o prietena.Am intrat,m-a servit cu suc,am mai stat in povesti,am dat banii,si m-a poftit la dus.Dupa ce a mers si ea la baie,ne-am intins pe pat si am inceput cu mangaieri,sarutari.Am avut parte de tot,ON,NP,ii si place ceea ce face.

NOTE:Avand in vedere ca e mai plinuta nu pot sa dau note,,dar eu m-am simtit foarte bine in compania ei,si am sa revin la ea.O recomand,dar doar daca va plac fetele plinute,daca nu,atunci mai bine reorientati-va.Mersi,Lara,si sper sa ne mai intalnim

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Salutare,

 

Vazand anuntul Larei pe publi24 care are titlul "Iubesc barbatul" si pentru ca eu iubesc femeia, am zis sa-i fac o vizita domnisoarei ;). Am sunat la numarul de telefon din titlu si mi s-a raspuns rapid, am facut programarea, mi s-a comunicat zona (Marasti - Fabricii de zahar spre bariera), urmand sa resun cu 30 min inainte sa confirm. La telefon am fost intrebat daca stiu despre ce e vorba si am confirmat ca da. Am resunat pentru confirmare si am primit adresa exacta. Am ajuns la locatie unde am fost intampinat de domnisoara si de o catelusa foarte jucausa.

Ca si locatie e vorba de o garsoniera curata, mobilata minimalist. Domnisoara are o atitudine foarte ok, este comunicativa si prin tonul vocii, zambete, politete stie sa se faca placuta. Cu toate ca are "crazy" in nume, nu e chiar asa crazy :), sau probabil am speriat-o eu cu nebuniile mele ;). Ca si aspect pot sa spun ca pozele o avantajeaza ;), e undeva la categoria BBW si cateva cosuri pe corp, dar nu m-a deranjat.

Am fost imbiat sa servesc suc sau apa, am socializat o vreme, m-am jucat cu catelusa :), apoi am intrat la dusul de reimprospatare. Baia e ok, curata, nu era apa pe jos cand am intrat eu, dar am lasat eu cand am iesit. Un minus ar fi prosopul care era cam micut, dar si-a facut treaba.

Ca si actiune am inceput cu mangaieri, saruturi si un oral bun cu uMpic de teasing. Am trecut la normal unde am schimbat cateva pozitii, se implica bine si se umezeste destul de tare.

Am ales cadoul pentru 2 finalizari (200 fise), dar am stat doar la una pentru ca deja trecuse binisor peste 1 ora. La final Lara a facut cafea, si am fost imbiat cu o ceasca, dar bausem deja prea multe azi, deci dus de final, o tigara si o gura de apa.

Note:

Locatie: 8,5

Aspect: 7-7,5

Atitudine: 9

GFE: 8,5

ON: 9

NP: 8

 

De recomandat celor pasionati de BW sau BBW (they are always hungry, if you know what I mean ;)) si cum spuneam eu iubesc femeia (in general)

 


  • Like 16
Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Dragii mei, de azi sunt din nou in Cluj! 

O recapitulare a serviciillor:

Ofer masaj erotic,sex oral neprotejat și sex normal protejat.În afară de asta ne putem săruta (oriunde dorește suflețelul tău),accept cunnilingus și poziția 69.Ofer sex oral adânc cu finalizare unde dorești tu,pe corp,pe sâni,pe față sau în guriță. Finalizare orală fac cu tot dragul, dar DOAR dacă finalizezi la oral. Adică nu ne oprim la normal înainte de finalizare, ca să finalizezi oral. 

Cadoul pe care doresc să mi-l oferi înainte de a ne pierde capul ,este de:

-150 lei pentru 1 finalizare (pana-n 60 min)

 -200 lei pentru 2 finalizari (indiferent de timp). 

De aseamenea mai exista varianta de finalizare mai scurta, ceea ce înseamnă, că întâlnirea va dura până-n 30 minute, iar cadoul meu va fi de 100 lei.

Pupicei :*

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Sarpex

 

În primul rând, cu cine vorbești? Că, nu ți-a răspuns nimeni, deci nu înțeleg, cine e nervoasă și cu cine vorbești?

 

În al doilea rând, ai uitat să mă anunți, că ai devenit șeful meu peste noapte și trebuie să-ți dau raportul despre numărul de clienți. Nu-i nimic, acum, că știu, în cel mai scurt timp posibil, îmi montez contorul pe pizdă, care să-ți trimită notificare prin mail, după fiecare penetrare. 

Până atunci, voi face un centralizator de clienți, unde se va semna fiecare bărbat, care trece pragul feminității mele.  :slap2  :slap2  :slap2

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Sarpex

 

În primul rând, cu cine vorbești? Că, nu ți-a răspuns nimeni, deci nu înțeleg, cine e nervoasă și cu cine vorbești?

 

În al doilea rând, ai uitat să mă anunți, că ai devenit șeful meu peste noapte și trebuie să-ți dau raportul despre numărul de clienți. Nu-i nimic, acum, că știu, în cel mai scurt timp posibil, îmi montez contorul pe pizdă, care să-ți trimită notificare prin mail, după fiecare penetrare.

Până atunci, voi face un centralizator de clienți, unde se va semna fiecare bărbat, care trece pragul feminității mele. :slap2 :slap2 :slap2

Pthiu pe tine Lara dar vezi ca contorul ala trebuie sa o monteze unu autorizat ca altfel nu este valabil!

:*

Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Ce-i Ciucurel ti-ai gasit jumatatea ? :laugh2

 

Perechea, te rog frumos, perechea! Cred, ca sunt suficienta, sa fiu intreaga, nu sunt o jumatate ;)

 

 

Ciucurel, stii tu pe cineva priceput?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

O jumatate dintr-un intreg suna mai bine...plm ce romantic is azi nu stiu ce am :))))

 

Io m-am certat cu romantismul, nu vreau sa fiu jumatatea din nici un intreg. Sunt eu, intreaga. Punct. :D 

 

 

Da Lara stiu!

:)

 

Trimite-l incoace, pana nu se supara bossul, ca ma tem, ca ma bate de nu actionez repede :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Io m-am certat cu romantismul, nu vreau sa fiu jumatatea din nici un intreg. Sunt eu, intreaga. Punct. :D

 

 

 

Trimite-l incoace, pana nu se supara bossul, ca ma tem, ca ma bate de nu actionez repede :))))

Stai ca nu raspunde la telefon.

Poate merge romanticul asta de diamond!

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...