Sari la conținut

0727693361


Postări Recomandate


  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E primul meu post si va voi povesti despre domnisoara. Am sunat-o, mi-a spus ca face o+n la 100 de lei, zona Bariera Bucuresti. Ajuns acolo ma indruma spre sensul giratoriu, fac dreapta, apoi iar dreapta pe prima strada si ajung la un Hostel. Apare si domnisoara dupa vreo 3 minute, Draguta la fata, zice ca are 20 de ani, vorbeste frumos, calm. Imi spune ca mergem la acel hotel. Nu a trebuit sa platesc camera, probabil are aranjat cu cei de acolo. 

Totul se desfasoara intr-o camera destul de micuta, cam 4 metrii patrati, nu are dus.

Nu am intrebat-o cu se numeste, nici ca m-ar interesa. Era imbracata intr-o rochie luga iar dupa ce s-a dezbracat am vazut ca are burtica, ceva cam mare, sanii sunt putin cam lasti. Am trecut peste, condus fiind de hormoni, am trecut la actiune.

Oralul cam mecanic, nu am simtit nimic. Domnisoara mirosea a mancare, probabil ca de unde a venit se gatea, lucru destul de urat pentru o fata cu care faci sex, sa miroasa a mancare.

Normalul a fost in pozitia doggy, cam are ceva par pe spate, este stramta. Nu mi-a placut ca nu s-a implicat absolut deloc, nici gemete, nici sa miste, pur si simplu statea si probabil se gandea sa treaca timpul.

In timpul actiunii i-a sunat telefonul la care a raspuns, lucru care mie nu imi place absolut deloc.

 

Oral - 2, fara prezervativ, nu se implica, nu prea simti nimic

Normal - 4 este stramta, nu se implica

Atitudine - 5. Are o voce foarte frumoasa, este calma, prietenoasa. Nota mica pentru ca mirosea a mancare si a raspuns altor clienti in timpul actiunii

Locatie - 2 este un hotel cu o camera mica, fara posibilitate de a face dus. nu se pune problema de AC, foarte cald inauntru

Anal -  nu am intrebat, nu ma intereseaza

GFE - 5 Doar pentru ca este prietenoasa si vorbeste fumos o nota de trecere, nu am incercat FK, 69, etc...

 

Halatul 100 lei/nr

 

Nu este de evitat insa eu nu ma mai voi intoarce.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...