Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Jumate 2 :)

Varianta scurta o aveti mai sus. :)

Ca sa nu fie prea lunga asta de mai jos am scris mai mic :D

 

Hometown girl

Povestea incepe de la jumate'... Nu betivilor nu de la o jumate', ci de la jumatatea serii... o seara perfecta pentrecuta cu doua fete minunate, cu distractie, vorba buna, sex bun, un caine futacios si fumuri. Apoi a venit si a treia. "Ea e Alice" - de aici s-a cam rupt filmul, n-aveam de gand sa plec de acolo pana cand nu o cunosteam in sensul biblic desi efectiv curgeau apele de pe mine (va spun si despre asta mai tarziu). Nu prea avea chef, se vedea asta, poate pentru ca era pe stop?! :) Ma rog, cred ca daca mi-ar fi spus "ok, mergem dar ti-o sugi singur" as fi acceptat oricum =))

 

Hai sa fac paranteza: cand o sa ajunga fata asta in top sa nu care cumva sa va aud ca nu e frumoasa, ca e nu stiu cum, ca e clar ca va cacati pe voi! As fi vrut sa o cunosc intr-o dimineata, fara machiaj, fara extensii, fara nimic... As zice ca este o combinatie intre Salma Hayek si Antonia (cantareata) - parca a mai spus cineva asta. Eu nu cred ca stie ce poate fata asta... ceea ce ma duce la cel de-al doilea aspect: tzacaneala. :) Da... e dusa. :) In sensul bun bineinteles, este o prezenta foarte placuta si o femeie care se face pur si placuta prin tzacaneala ei. Accentul fiind pus pe femeie... habar n-am cati ani are, i-as da vreo 19... dar atunci cand este vorba de trecut la treaba, este pur si simplu profesionalism, asa ca maturitatea serviciului tradeaza experienta. Hai gata.

 

Ma duc o tura pe la furtun (apropos, urmatorul gentleman care trece pe la fete sa monteze o para de dush)... purcedem la dormitor, si, dupa ce-mi arata linia sub care nu se trece din motive biologice (Maestre Obi... fata te asteapta cu landing strip-ul pana vineri inclusiv  :snappy )  si fata trece la resuscitarea mortului.

Al meu era in lumea viselor... MIA, DOA, nici o treaba... il vedeam ca pe nevasta-mea cand vreau sa facem sex la 2 noaptea si-mi spune : " 'te dreaq... maine ma duc la munca" :slap2  ... nici cu defibrilatorul nu cred ca reuseam sa-l mai scol. :) A reusit Alice. Greu... mi-a fost mila de ea, jur, dar sunt un nesimtit. :D Nu stiu cat timp a durat efectiv dar a incercat orice. Nu a cedat, nu m-a grabit, nu s-a vaitat, nu a facut nimic care sa ma faca pe mine sa renunt vreo clipa.  :baby2 continuu cu ruperi de ritm, lins de oo, ce se mai zic... am mai folosit cuvantul asta la prima recenzie pe care am scris-o : profesionalism. Intr-un tarziu a avut loc si explozia mult asteptata (si de mine sincer) si parca simteam ca mi-au plecat si coaiele pe pula.

 

Hai sa fie si cu note desi daca ati citit pana aici v-ati prins:

Locatie: 10 - PENTRU MINE apartamentul e super ok. Ca neajunsuri (pentru cine le considera): Dushul n-are para (dar nici para n-are dush :)). In incinta exista un patruped care la cum presteaza eu cred ca ar trebui sa devina mascota forumului - l-as lua data viitoare la un tandem: el la perna, eu la stapana (fara schimburi bolnavilor) :)

Igiena: 10

Aspect: 10 - Sanii eu i-am prins "pumped up" ... deh, are si ciclul avantajele lui. :D

Oral: 10 - a reusit imposibilul :)

Normal: Not Available

Cado: la pusculita

D2D: fo 2 ore sh' ceva cu tot cu Loredana

De revenit: :) Fac part time cu Talibanu

De recomandat: daca mai aveti loc de noi, fie :D

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

initial trebuia sa ajung in alta parte dar si de la alice asteptam o confirmare, asa ca fiind in drumul meu si prima varianta cazuta, ne sincronizam la ceas de seara...

de cum am intrat pe usa si ne-am intersectat privirile am stiut ca merita vizita, ce sa zic, fata are un trup... m-a asteptat in ceva roz, dar nu imi puteam lua mintea de la craci asa ca nu ma intrebati de tinuta. ne-am asezat putin pe canapea cat sa mai schimbam doua vorbe si apoi am luat baia in primire. faza ca fetele n-au para la dus or fi stiind ele de ce, evident ca si io mi am adus aminte de toate dusurile proaste fara para din viata mea si mi am zis in sine, asta sa fie cea mai mare problema :)) deci data viitoare las o para.

in fine, merita sa ma mai lungesc cu mirosul gelului de dus? nu. si dupa ce ies din baie o zaresc tarziu in usa unui dormitor mic, goala, in splendoare, ma aștepta. daca as fi avut tot timpul din lume l as fi oprit. n-am prea socializat noi asa, era prea tentanta pielea ei, aroma, gemetele, sexul de care nu-ti mai vine sa te saturi. pt gustul meu, oralul a fost unul bun, cu deep, cand usor cand apasat, s-a facut mare infanteristu si am trecut in misiune conducand eu asaltul de la inceput pana la sfarsitul triumfal in care mi a dat pulsul peste cap aceasta nimfa catifelata. cum am spus, nu ne-am schimbat prea multe vorbe, nu simteam necesar, prefer actiunea si dupa seara asta sigur trebuie sa repetam. mi a ramas pana acasa adanc infipta in memoria olfactiva si inca sint putin melancolic.

daca citesti asta alice, sper sa nu te superi ca te laud :)) te ador

in rest note numai de premiul I

locatie de 10 pt mine imi vine la fix

aspect fata, pe bune? -10 doar pt extensii io prefer frumusetea genuina, fara tuning

oral 10

normal 10

igiena 10+++

250h

fiind prima intalnire nu pot spune cu mana pe inima ca e de recomandat, dar vedeti si voi... nu dati in ea ca surzii! fata are potential.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Jumate 2 :)

Ma duc o tura pe la furtun (apropos, urmatorul gentleman care trece pe la fete sa monteze o para de dush)

Locatie: 10 - PENTRU MINE apartamentul e super ok. Ca neajunsuri (pentru cine le considera): Dushul n-are para (dar nici para n-are dush :))D

  

faza ca fetele n-au para la dus or fi stiind ele de ce, evident ca si io mi am adus aminte de toate dusurile proaste fara para din viata mea si mi am zis in sine, asta sa fie cea mai mare problema :)) deci data viitoare las o para.

Sa nu spui ca nu ti-am zis...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...