Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bună băieții !

M-am hotărât acum cu sărbătorile sa fac o mică reducere :)) începând cu data de 18-12-1017 până pe data de 21-12-1017 prețul o sa fie;

100 de lei finalizarea

200 de lei ora

Extra rămâne extra :))

50 lei pentru CIM :*

Serviciile le știți așa ca nu le mai enumăr , sau dacă le-ați uitat aștept un telefon de la voi sa va informez și sa facem o programare :*

Va pup și va aștept

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Vorbeam cu alice zilele trecute sa ne mai vedem la “o futareala” asa pe fuga, si ce imi zice...are o prietena care sta in zona ciresica si uneori, pentru clientii mai hodorogi cica mai intra si impreuna daca sunt anuntate din timp :) zic “ba ejti nebun?” Cum sa ratez treaba asta? Pe langa asta imi spune “vezi ca are si tzatze” va dati seama ca talibanu junior deja se comporta ca un copil in jumbo “tati tati vreau papusa aia cu țâțe mari!!”

Zic binee....stabilim o ora pentru ziua urmatoare si ajung la locatie. Cand intru sar 2 hiene pe mine...zic “viol sa moara mama” le calmez un pic, zic stai asa ca put ca tocmai ce am sapat un șanț si sunt plin de pamant (mai am si fantezii dinastea) zic stai sa fac un dush si dupa reluam treburile. Intru in dush si ma gandeam, pana mea...fac față, nu fac față? Aia e, fac nu fac, ne descurcam noi. Ies din baie si intru in camera si sar mandrele pe mine. Una din fanteziile mele era sa ma violeze niste capreoare daca se poate. Si uite ca s-a intamplat. Nu dau mai multe detalii pentru ca sunt de prisos, chiar nu are rost. Va zic eu ca merita toti banutii. Ce pot sa zic este ca fetele nu fac show intre ele dar cu un hodorog intre ele iese show de zile mari.

Am facut de toate pentru toti am stat aproape o ora, fetele au zis un pret, am mai pus un pic peste, am fumat o cafea, am baut o prajitura si am plecat. Nu intru in alte discutii ca nu isi au rostul dar cert este ca deja ma gandesc la urmatoarea vizita la fetele astea. Am pus deja aceasta recenzie si pe topicul cretzulinei :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Bah!? Tu ești nebun!?

Ai spus de 2 ori ca nu își au rostul “discuțiile despre acțiune”....

Ce Plm de recenzie este asta!? Ce sa înțeleg și eu... ce vreau!?

Hai, fii băiat bun și mai adu niște lămuriri... preț de baza măcar... ce scheme s-au întâmplat, etc.

Hai, hai nu fii sfios, ca eu te plac pe tine, însă cu mai multe coaie ai fi excelent.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...