Sari la conținut

Vicky stapana BDSM 0755575397


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Buna dragi confrati, ma scuzati, dar nu prea am vreme pentru povesti lungi, insa vroiam sa impartasesc o informatie, pana cand nu e tarziu, nu stiu pana cand mai sta in Cluj, deci cei care sunt interesati, sa se grabeasca cu programarea.

Asa, pe mess cu userul ionvicky (mai multe informatii pe linkul http://nimfomane.com/forum/user/70141-vicky2013/ )  am aflat ca va veni in cluj, eram destul de curios ca nu am mai avut parte de asa ceva. Mi-a facut programarea cu o jumate de ora inainte, am sunat-o pe numarul de telefon. Sta pe Nasaudului, apartament in regim hotelier.

Ce sa zic, e o stapana in toata firea, de la bun inceput a intrat in rol, m-a pus sa pun apa pentru ea, si chestii de genul, apoi m-a pus sa aleg ce sa poarta ea, ce jucarii sa folosim, are un arsenal generos, din toate punctele de vedere. M-a pus s-o ling, s-o pup, sa iau gel, manusi, sa iau un snur, a pus niste cleme pe sfarcurile mele, de nu imi durea foarte tare, dar era un sentiment mai ciudat, si toata era legat de cel din jos, deci, totul era foarte bizar si nou, tocmai pentru ceea ce am venit. Am primit umilire verbala, mi-a zis ce si cum sa fac, dar totusi ma simteam bine in pielea mea. A intrebat intr-un mod interesant daca vreau uro, dar m-am exprimat foarte sigur ca nu vreau, nu ma tenteaza deloc, ba dinpotriva, dar poate sunt la care le place...A inceput sa-mi faca un masaj la prostata, e mare amatoara, a facut cu manusa si gel, in deferite pozitii, dupa aia m-a pus sa pun prezervativ si mi-a facut oral. A fost foarte interesant cand nu tu vrei s-o faci ci se trage de timp si iti face ea cand si cum vrea. Pe tot parcursul sedintei ma tot provoca ca nu o sa ma lasa s-o fut, ca nu o merit, si trebuie sa ma pedepseasca de vreau s-o fut, chestii de genul. La un moment dat n-am mai rezistat, si m-am ridicat, am luat-o din spate si am inceput s-o pompez, nu se opunea, dar a fost chiar o rasplata, si foarte placuta, se simte ca ii place, la un moment dat m-a oprit si iar a facut masaj la prostata, dar nu am mai lasat-o mult, si am continuat normalul, eram ca un animal dezlantuit, care a prins vanatorul lui in mijlocul junglei. Cand m-am oprit, m-a luat de jos si m-a condus in baie si a facut o finalizare cu mana, uitand-umi in oglinda. 

Per total e o experienta unica si de bifat, la sfarsit am avut o conversatie placuta, de parca nici nu exista scenariul cu domina, am plecat usurat si relaxat.

Plata cu greu negociat la telefon dinaine e de 300 de roni, la ce costumatii are, zic ca merita.

Locatia 10

Doamna 8 (are un cur bestial)

Oral 10

Normal 9

Experienta unica

  • Like 20
  • Minus 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Vicky

ACCEPT SI INITIEZ sclavi UMILI, DOCILI, CARE STIU DE CE SUNT SUB TALPILE MELE
SESIUNILE SUNT DE LA HARD LA SOFT….CU APROAPE TOATE FETISHURILE
LOCATIA ESTE IN BRAILA,CORESPUNZATOR PT. O SEDINTA BDSM SI CU MULTE ACCESORII
TEL. 0755575397
200 – 300 RON
 
post-18823-0-25820100-1382708813_thumb.jpgpost-18823-0-46181900-1382708821_thumb.jpg

 

ATENTIE cei ce ati vizitat-o , INFRACTOAREA sigur are inregistrarii cu voi !
Eu am patit-o INFRACTOAREA m-a santajat pana am denuntat-o , asa afland de la politie trecutul insalubru al INFRACTOAREI Tintea Valerica !
P.S. Daca scormoniti pe net o sa gasiti detalii despre caz, a fost mare tambalau cand a fost arestata cazul fiind prezentat pana si la Cronica Carcotasilor(INFRACTOAREA participase cu o luna inainte la o emisiune tv Babylonia unde se prezentase ca stripteoza) !

 

Tipa este INFRACTOAREA RECIDIVISTA Tintea Valerica ce in 2002 a fost arestata pentru proxenetism si lipsire de libertate a **spam editat**ei Neagu Georgiana Diana(a fost chiar obligata sa faca sex cu fiul **spam editat** al INFRACTOAREI, Radian) !
INFRACTOAREA a fost arestata mult timp dupa eliberare reicepand activitatea infractioala ! 

 

Sursa http://stapane.ro/stapana-vicky/

 

Georgiana si prietenul ei, Ionut Galasescu, de 22 de ani, abia se mutasera in casa in care tanara avea sa fie sechestrata. Acolo, in apartamentul din bulevardul Gheorghe Sincai, din Capitala, loc in care statea si Valerica Tintea, au ajuns, chipurile, pentru a plati mai putin la chirie. De fapt, Galasescu si Tintea aveau un cu totul alt plan. Sa o transforme pe Georgiana in sclava sexuala a unor sado-masochisti si sa faca astfel rost de bani. Calvarul fetei a inceput o data cu aparitia in presa bucuresteana a unui anunt dat de cei doi proxeneti:"Sclava sexuala, caut stapan". Clientii au inceput sa curga. Au urmat zile de cosmar, parca fara de sfarsit, pentru Georgiana. Batuta permanent cu biciul sau cu pumnii si cu picioarele, atat de clientii sado cat si de proxeneti, arsa cu tigara pe tot corpul, fata a fost obligata sa satisfaca poftele animalice ale celor care au dat curs anuntului din ziar. A fost legata in lanturi, i s-a pus calus in gura si a folosit, pentru placerea clientilor, vibratoare si alte obiecte erotice. Totul a luat sfarsit intr-o seara cand Georgiana a apucat sa dea un telefon. A urmat arestarea celor doi proxeneti. Acum cateva zile, in timp ce tanara era sechestrata in casa, la dispozitia maniacilor sexuali, la Antena 1, intr-o emisiune cu public, aparea Tintea. S-a prezentat ca fiind fosta stripteusa si nu s-a sfiit sa spuna ca fiul ei, de 13 ani, si-a inceput viata sexuala la zece ani. Pustiul a povestit in aceeasi emisiune cum sta el cu fetele. De fapt, **spam editat**ul s-a numarat printre cei care au intretinut relatii sexuale cu Georgiana si au umilit-o.

 
La 17 ani sechestrată pentru prostituţie şi perversiuni sexualeMiercuri, 10/16/2002 - 21:45

La 15 octombrie a.c., ora 01.30, M.G., 34 ani, domiciliat in sectorul 5, a reclamat la Sectia 14 Politie ca fiica sa vitrega N.G.D., 17 ani, se afla sechestrata intr-un apartament din cartierul «Tineretului» si este obligata sa se prostitueze. Din verificarile efectuate de cadrele Biroului Judiciar al sectiei, s-a stabilit ca adresa unde se gaseste **spam editat** se afla in bd.Gheorghe Sincai nr.6, sectorul 4, proprietatea lui MIHAILA NECULAI, in prezent plecat in Italia. In prezenta sorei acestuia, MIHAILA ANA, 59 ani, domiciliata in Bucuresti, sectorul 6, s-a procedat la intrarea in apartamentul unde a fost gasita N.G.D., care prezenta urme vizibile de violenta pe tot corpul.
Din declaratia acesteia, a rezultat ca la sfarsitul lunii august 2002 a plecat de la domiciliul parintilor impreuna cu GALASESCU IONUT-VIOREL, 22 ani, domiciliat in Bucuresti, sectorul 4, fara ocupatie si, dupa ce au locuit la mai multe adrese, la inceputul lunii octombrie a.c., respectivul a adus-o in apartamentul din bd.Gh.Sincai, unde se afla TINTEA VALERICA, 32 ani, din municipiul Braila, care-l inchiriase prin Administratia Financiara a Sectorului 4, la 18.09.2002.
In perioada cat a locuit in acest apartament, **spam editat** pretinde ca a fost tinuta sechestrata de GALASESCU IONUT-VIOREL si TINTEA VALERICA, totodata fiind obligata de cei doi sa intretina raporturi sexuale cu diversi barbati pentru sume cuprinse intre 500.000 - 1.000.000 lei. De asemenea, a fost obligata sa foloseasca, cu aceste ocazii, si obiecte de sex-schop, caracteristice practicilor sado-masochiste.
Cu ocazia cercetarii si perchezitiei domiciliare, efectuate in apartament, au fost gasite si ridicate mai multe obiecte de acest gen, precum si fotografii cu imagini specifice acelorasi practici.
Cercetarile sunt continuate cu cei doi in stare de retinere sub aspectul savarsirii infractiunilor de vatamare corporala, lipsire de libertate si proxenetism, urmand a fi prezentati Parchetului de pe langa Judecatoria Sectorului 4, cu propunere de arestare preventiva.

 

Sursa http://www.amosnews.ro/arhiva/17-ani-sechestrata-pentru-prostitutie-perversiuni-sexuale-16-10-2002

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Nu am avut nici un fel de problema, chiar a fost foarte de treaba, eu o acord incredere maxima, mai ales ca am platit pentru sesiune in avans cu 2 zile...

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Doamna e iara la Cluj, a ajuns ieri, ramane cam o saptamana, inteleg care o sa aiba dubii dupa textele de mai sus, dar fiind o curiozitate absoluta, o sa fie si cei care apreciaza anuntarea din partea mea. Spor!

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

O sa incerc si o recenzie scurta, nu vreau sa scriu nuvele aici.

 

- Numarul de telefon : 0755-575.397

- Tarifare : 250-300 lei / sedinta de 2-3 ore

- Locatia : pe str.Nasaud ; apartament modern, curat

- Aspectul fizic : arata foarte bine, inalta ( cred ca peste 170 ! ). Se vede in pozele postate mai sus. Pozele sunt reale, neretusate.

Atitudine : de Stapana. Se poate discuta cu ea si ca oameni civilizati, si subtil te duce in zona dominarii.

- Detalii despre serviciile : Are jucarii si imbracaminte necesara pentru fetish-bdsm.

In acest domeniu (BDSM) in Cluj nu am gasit servicii comparabile cu ale ei. O face si pentru propria placere, deci implicarea este ok. Are grija si de limitele submisilor, semne vizibile, .. etc.

- Programul de lucru : oricand , cu programare prealabila.

- Concluzia finala : as dori sa avem si in Cluj o Stapana asemanatoare. - deci pot sa recomand.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

BUNA

EU AM FOST SI MIROSEA F TARE A RAHAT LA EA IN CASA

STA PE NASAUD

EA ERA IN TRENING DIN ALA IEFTIN

JUCARIILE ERAU MURDARE

AM IESIT DE ACOLO CU SCARBA

SA NICI NUMAI VINA LA CJ , MARGA DE UNDE A VENIT TARFA BATRANA 

PT DETALII VA ASTEPT PE MESS LANZJR2

 

O sa incerc si o recenzie scurta, nu vreau sa scriu nuvele aici.

 

- Numarul de telefon : 0755-575.397

- Tarifare : 250-300 lei / sedinta de 2-3 ore

- Locatia : pe str.Nasaud ; apartament modern, curat

- Aspectul fizic : arata foarte bine, inalta ( cred ca peste 170 ! ). Se vede in pozele postate mai sus. Pozele sunt reale, neretusate.

Atitudine : de Stapana. Se poate discuta cu ea si ca oameni civilizati, si subtil te duce in zona dominarii.

- Detalii despre serviciile : Are jucarii si imbracaminte necesara pentru fetish-bdsm.

In acest domeniu (BDSM) in Cluj nu am gasit servicii comparabile cu ale ei. O face si pentru propria placere, deci implicarea este ok. Are grija si de limitele submisilor, semne vizibile, .. etc.

- Programul de lucru : oricand , cu programare prealabila.

- Concluzia finala : as dori sa avem si in Cluj o Stapana asemanatoare. - deci pot sa recomand.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

Anunt recent: http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5761824

 

 

dominare si fetish !

Dominare la dublu, masaj la prostata, ceva nou, inedit, de neuitat, sado de la soft la hard, multe accesorii. Dure, nemiloase, pline de surprize mereu. 0755/575397. STAPANA VICKY vine cu o colega, profita de sesiuni soft si hard, ceva inedit, care te face viu. 0755/575397

 

http://images9.piata-az.ro/resized/1086108/760_567_fit.jpg

 

http://images2.piata-az.ro/resized/1086107/760_567_fit.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recomand  STAPANA   VICKY---am  fost la sedinta----e  dementiala,  simti  ca  esti  viu  si  dominat  fara limite......pentru  cei   care  sunt   sclavi    si  vor  adevar.....e  mama  experientei   in  bdsm---devii  dependent.

Link spre comentariu

Bai capusha ! Lipitoare care esti tu ! Ai asteptat mai bine de juma de an ca sa ne servesti bataia asta de joc ? ! Fotbalist cu moaca de New Brusc Vilis, care parazitezi acest forum, ai putea sa ne onorezi cu o recenzie completa ? N-ai cum, asa-i ? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salut,am trecut si eu pe la Viki,locatia in Manastur  zona Big.Am clarificat la tel ca nu doresc nimic dur,am discutat detalii si pretul la 150 de ron 2 finalizari.Ajuns la locatie doamna este primitoare si foarte comunicativa.Se vede experienta si cred ca ii si place ceea ce face. Eu am avut parte de 2 finalizari,un comportament decent si are umor .Am stat aprox.70 de minute.

 

 

Locatie:6 (garsoniera simplista si nu foarte curata)

 

Aspect:8

 

GFE;8

 

Atitudine:9

 

O: 9

 

N: 8,5

 

Nu stiu daca pot recomanda dar cred ca merita incercata cel putin odata.Toate cele bune la toata lumea.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Excitat de gandul ca pot sa-mi realizez fantezia de a fi dominat de o fosta puscariasa am sunat-o in jurul orei 20 dar nu m-am putut intelege cu ea. Eu cred ca era MANGA !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Excitat de gandul ca pot sa-mi realizez fantezia de a fi dominat de o fosta puscariasa am sunat-o in jurul orei 20 dar nu m-am putut intelege cu ea. Eu cred ca era MANGA !

Tu esti din Bucuresti, Stapana Vicky este in Cluj.

 

Eu am discutat cu ea pe mess intre orele 7-10 seara.

 

Am multe semne de ....   ??????????????????? referitoare la ce spui.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Traim in secolul 21(al vitezei) , distantele sunt tot mai mici , binenteles exceptand mentalitatile unora ce nu depasesc perimetrul de 50 km in jurul casei !

 

 

Mai dute Satana in plm mea!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai capusha ! Lipitoare care esti tu ! Ai asteptat mai bine de juma de an ca sa ne servesti bataia asta de joc ? ! Fotbalist cu moaca de New Brusc Vilis, care parazitezi acest forum, ai putea sa ne onorezi cu o recenzie completa ? N-ai cum, asa-i ? 

Sincer  sa fiu  nici  nu  ma  obosesc  sa-ti  raspund..............esti  prea  ieftin.......

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,am trecut si eu pe la Viki,locatia in Manastur  zona Big.Am clarificat la tel ca nu doresc nimic dur,am discutat detalii si pretul la 150 de ron 2 finalizari.Ajuns la locatie doamna este primitoare si foarte comunicativa.Se vede experienta si cred ca ii si place ceea ce face. Eu am avut parte de 2 finalizari,un comportament decent si are umor .Am stat aprox.70 de minute.

 

 

Locatie:6 (garsoniera simplista si nu foarte curata)

 

Aspect:8

 

GFE;8

 

Atitudine:9

 

O: 9

 

N: 8,5

 

Nu stiu daca pot recomanda dar cred ca merita incercata cel putin odata.Toate cele bune la toata lumea.

Ce   "tare"   esti  un  adevarat.......macho.......intre  noi  fie  vorba.......EA   stie   ca  ai   facut   sex  cu EA????

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...