Sari la conținut

Bruneta slim 0720787399 Larisa blink


Postări Recomandate

  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Dupa mai multe încercări am ajuns și eu ieri în bârlogul Larisei.Am citit postările de mai sus,toate de bine,așa ca nu am ratat ocazia de a o vizită.Locația curăța,aerisită,ușor de găsit și cu locuri libere de parcare.Am fost întâmpinat de o domnișoară subțirică,îmbrăcată foarte provocator.Este intradevar foarte comunicativă,deschisă oricărei discuții.

Știe foarte bine să își facă meseria,se implică și îți înțelege din priviri pozițiile pe care le preferi,se mișca teribil de bine și se mulează pe ține ca o șerpoaică.

La sfârșit nu te gonește,am mai stat destul la bârfă,și din vorbă în vorbă ne-am găsit și cunoștințe mai vechi.Dacă știam de atunci ce face?...O zi plăcută și o recomand cu plăcere.Cu siguranță în câteva zile voi mai revenii...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Desi mi-am facut o parare (buna spre foarte buna , fie vorba intre noi) din ceea ce au punctat baietii aici, cu un plus pentru cod06ro pentru relatare si povestioara (respect cod06ro).

bre, eu doar mi-am facut datoria de "raspandac" :)

si eu ma folosesc de informatiile altora, pentru a evita tepele. si prin vara lu`2015, cum am testat ceva inedit, cum mi-am luat teapa! :)

si cum tepele trebuiesc eliminate ca si coruptia si alte cele, relatez ceea ce vad,simt, traiesc la fata locului!

spor!

Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Bravo tie Larisa (doar cu un singur S), este de admirat ceea ce citesc aici si nu in ultimul rand de luat aminte de catre ...concurenta.

Desi mi-am facut o parare (buna spre foarte buna , fie vorba intre noi) din ceea ce au punctat baietii aici, cu un plus pentru cod06ro pentru relatare si povestioara (respect cod06ro).

Curand "te calc" din mai multe motive. Enumar doar cateva...

1. Aspect skinny, OK, astept pozele sa ma edific complet. Sper sa nu iasa scantei intre oase, nici eu nu sunt ...pufos...  :laugh2

2. Prestatie (din spusele altora), OK, mult peste medie.

3. Zona - discreta, intima, curata si moderna, OK. Nu am fost pana acum prin cartierul/zona strazilor (orase/capitale europene), dar acum chiar am un motiv temeinic ...  :doggystyle ...  :laugh2 , no offence.

4. Pretul ... supercompetitiv. cat o mai fi , dar ,...trecem peste acest aspect.

5. Faptul ca esti singura (discretie maxima), clientul sa nu fie deranjat sau inhibat, cantareste mult pentru mine. Revin daca e nevoie cu detalii, intamplare neplacuta. De preferabil sa ramai singurica, desi dpdv economic e mai greu de sustinut cheltuielile de una singura, e de inteles.

6. Ca momentan esti aglomerata, este de inteles de ce ..., dar daca mai si respecti orele programarilor, asta da, un mare plus.

Personal asa voi proceda, voi face programarea cu o zi inainte, la o ora convenabila ambelor parti. Eu voi respect ora ...ramane ...si tu.

Din cauza unui confrate iubaret foc care "s-a lungit" cam multicel, am ratat programarea la Alyna. Asta e.

Keep in touch !!!

O zi minunata !

imi cer scuze pentru neplacerile create.te rog mult lasa-mi un mesaj cand ai timp si facem o programare asa pe care promit ca se va si respecta!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Gata ,deja am gatul sucit ...ai reusit  :rax2

La tine sexul intre sani nu prea este valabil  :slap2  :boob  :rax2

s-au postat aiurea și nu înțeleg de ce.A meritat sa sucesti gatul sau nu?iar cat despre sexul intre sâni chiar nu putem vorbi :-)) sunt ele mici dar jucăușe foc :-) cine s-a jucat cu ele,poate confirma :-)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

 

 

retrag faptul ca ar putea fi ceva in neregula cu domnisoara la pretul asta... sau cum naiba am spus acu cateva zile. tot ce este promis se si intampla: adica o domnisoara curata, draguta, primitoare, 

Deci...crede si cerceteaza, inainte de a arunca piatra! Oricum este de apreciat "mea culpa" pe care ti-ai facut-o. 

 

O seara frumoasa sa ai!

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

uite și gugoasa :-))!mi-am rupt puțin din timp ca sa va atașez și poze non profi ca sa zic asa :-)

Mama mama ce alunite pe partea dreapta! Cumva constelatie stelara?caru'mic? :))

Stii ce zic...

Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Mama mama ce alunite pe partea dreapta! Cumva constelatie stelara?caru'mic? :))

Stii ce zic...

știu știu ce zici :-* ala e,carul mic :-)
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

E de curca! :)

Larisa,stii bancu' cu curca?

CUR-CA al tau n-are nimeni! :P

e puțin asemănător ca cel cu capra :-) Am văzut o capra în trandafiri/Am văzut-o capra în trandafiri :-)
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

e puțin asemănător ca cel cu capra :-) Am văzut o capra în trandafiri/Am văzut-o capra în trandafiri :-)

Sa,buna asta cu am vazut-o! Dar nu il gusta chiar toata lumea

:)

Das kapra und der drei kinderkapren!

Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Sa,buna asta cu am vazut-o! Dar nu il gusta chiar toata lumea

:)

Das kapra und der drei kinderkapren!

und Lupul undeva in die mitte:-)))
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

La ce ora incepi programul poate reusesc astazi sa te prind

Azi după ora 1.au fost făcute de ieri programările pentru ora 10 și 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...