Sari la conținut

Bruneta slim 0720787399 Larisa blink


Postări Recomandate

  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila
  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila

despre ea era vorba , ii raspundeam colegului  gica   nu te supara , am fost clientul tau la Sibiu si ne cunoastem , nu incercam sa iti stric topicul .

am inteles acum.te pup
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila
  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila

Fac o introducere sa nu ma fiu trasa de urechi.Sunt Larisa,am 26 de ani,1.73 si 51 de kg,exact skinny cum ma stiti .150 fin/250 ora

Serviciile oral neprotejat,deep throat,CIM,COF,COB,69,FK,MASAJ

Locatia este pe aleea Murelor in spate la Euromaterna.Promit si poze noi zilele acestea.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Fac o introducere sa nu ma fiu trasa de urechi.Sunt Larisa,am 26 de ani,1.73 si 51 de kg,exact skinny cum ma stiti .150 fin/250 ora

Serviciile oral neprotejat,deep throat,CIM,COF,COB,69,FK,MASAJ

Locatia este pe aleea Murelor in spate la Euromaterna.Promit si poze noi zilele acestea.

 

 ei vezi draga asa se face intrarea in scena prin prezentarea ta....o artista in orice domeniu evolueaza trebuie sa stie sa se prezinte

...si fi sigura ca nu-mi place sa te trag de urechi ....te-as trage un pic dar .....sa vedem noile poze

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 ei vezi draga asa se face intrarea in scena prin prezentarea ta....o artista in orice domeniu evolueaza trebuie sa stie sa se prezinte

...si fi sigura ca nu-mi place sa te trag de urechi ....te-as trage un pic dar .....sa vedem noile poze

welcome back :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fac o introducere sa nu ma fiu trasa de urechi.Sunt Larisa,am 26 de ani,1.73 si 51 de kg,exact skinny cum ma stiti .150 fin/250 ora

Serviciile oral neprotejat,deep throat,CIM,COF,COB,69,FK,MASAJ

Locatia este pe aleea Murelor in spate la Euromaterna.Promit si poze noi zilele acestea.

wb :P      (am postat aiurea)

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Fac o introducere sa nu ma fiu trasa de urechi.Sunt Larisa,am 26 de ani,1.73 si 51 de kg,exact skinny cum ma stiti .150 fin/250 ora

Serviciile oral neprotejat,deep throat,CIM,COF,COB,69,FK,MASAJ

Locatia este pe aleea Murelor in spate la Euromaterna.Promit si poze noi zilele acestea.

Fatah, bine-ai revenit la mare! Era si timpul sa te plictisești de mica :))))

Mi-a plăcut de tine: “Fac o introducere [...] cum ma știți” :) Sper ca stai cel puțin pana săptămana viitoare, dacă nu, te pun sa te cazezi in Ploiesti vreo doua zile ca stiu ca-ti place la nebunie orașul :)))

 

P.S.: Ai adus si ceva cu tine de prin deplasări!? :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Fac o introducere sa nu ma fiu trasa de urechi.Sunt Larisa,am 26 de ani,1.73 si 51 de kg,exact skinny cum ma stiti .150 fin/250 ora

Serviciile oral neprotejat,deep throat,CIM,COF,COB,69,FK,MASAJ

Locatia este pe aleea Murelor in spate la Euromaterna.Promit si poze noi zilele acestea.

un nr contact?😘
Link spre comentariu
  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila
  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila

Fatah, bine-ai revenit la mare! Era si timpul sa te plictisești de mica :))))

Mi-a plăcut de tine: “Fac o introducere [...] cum ma știți” :) Sper ca stai cel puțin pana săptămana viitoare, dacă nu, te pun sa te cazezi in Ploiesti vreo doua zile ca stiu ca-ti place la nebunie orașul :)))

 

P.S.: Ai adus si ceva cu tine de prin deplasări!? :D

M-ai luat tare si m-am pierdut :))))) Nu am adus nimic,dar chiar nimic, doar experienta ,lectii de viata,si tot asa.Nu cred ca voi mai fii saptamana viitoare in Cta,insa voi anunta aici,momentan nu e nimic "bătut în cuie".

 

P.s:Disponibila pana la ora 17:00

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

M-ai luat tare si m-am pierdut :))))) Nu am adus nimic,dar chiar nimic, doar experienta ,lectii de viata,si tot asa.Nu cred ca voi mai fii saptamana viitoare in Cta,insa voi anunta aici,momentan nu e nimic "bătut în cuie".

 

P.s:Disponibila pana la ora 17:00

un nr tel?
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Buna dimineața.Disponibila pana la ora 13:00.va pup

 

dupa ora 13 pleci la plaja ?

 

ma gandeam sa-ti fac o vizita sa ne cunoastem dar pe la 16 ....sau este o ora prea inaintata ?

 

apropo in week-end tot la ore din astea opresti activitatea ?  altele nici nu se trezesc la 13 . sambata daca ma ambitionez ma trezesc la 6 dimineata ....esti disponibila?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila
  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila

Buna dimineața tuturor!disponibila pana la ora 22:00!.

Preturle :150 fin/250 ora

Serviciile oral neprotejat,deep throat,CIM,COF,COB,69,FK,MASAJ

Locatia se afla in cartierul Tomis Plus

Va pup si va astept cu drag

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Buna dimineața tuturor!disponibila pana la ora 22:00!.

Preturle :150 fin/250 ora

Serviciile oral neprotejat,deep throat,CIM,COF,COB,69,FK,MASAJ

Locatia se afla in cartierul Tomis Plus

Va pup si va astept cu drag

Ești singură sau cu Andreea ?
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...