Sari la conținut

Simona 0751923739 si id-ul simona_gl20


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Dacă este adevărat nu înseamnă ca si inna este suspectă de honoree? Având in vedere ca tu si este posibil ca si alţii au avut contact cu amândouă?

Nu cred, am intrebat-o si eu acelasi lucru si mi-a zis ca am fost singurul care a intrat cu amandoua, dat fiind faptul ca au fost in aceeasi locatie doar cateva zile.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

in perioada de incubatie (cele 5 zile premergatoare "exploziei") ai avut si ceva simptome (usturimi la urinat, intepaturi, mancarimi) ? sau boala a aparut fara nici un semnal ?

Deci dupa contactul sexual, in ziua urmatoare au aparut mancarimile si un mic discomfort, apoi la trei zile a inceput "distractia, usturimi in timpul mictiunii si nu numai, lichid vascos de culoare galben verzui, mai ales dimineata. 

Link spre comentariu

Daca va place neprorejat ce sa va fac ,bai fratilor nu e nevasta sau prietena cu care ai relatie serioasa de ceva vreme,sunt fete care au contact si cu 10 persoane pe saptamana ,oricat de frumos e la capu gol nu se merita placere de cateva minute pentru dureri indurate cateva zile si probleme poate cu sotia ori prietena

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Daca va place neprorejat ce sa va fac ,bai fratilor nu e nevasta sau prietena cu care ai relatie serioasa de ceva vreme,sunt fete care au contact si cu 10 persoane pe saptamana ,oricat de frumos e la capu gol nu se merita placere de cateva minute pentru dureri indurate cateva zile si probleme poate cu sotia ori prietena

 

Ai dreptate, normal nu am facut cu ea ca mi-a fost frica de asa ceva chiar si cu prezervativ, doar ca am sarit din lac in put si m-am infectat la oral.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...