Sari la conținut

Nicolle - 0767995595


Postări Recomandate

  • Oras:A Clockwork Orange
  • Oras:A Clockwork Orange

Anunt

 

M-a mancat in cur intr-o sera sa vad ce-i NOU

 

Sunat, programat

Tarif 100/200

Locatia - Rusu Sirianu , spre Sagului

Ajuns, sunat , mi-a dat adresa exacta, ok....mergand pe strada, in fatza locatiei doi "ceafa lata" se parlamentau cu o "fatuca" care statea pe geam, "fatuca" n-arata rau , asha la prima vedere dar "ceafa lata" nu-mi prea inspirau incredere, nu-mi era prea frica, cred ca furg mai tare decat 1:65/120 Kg ("cefele late") dar totusi sa fugi in curu gol cu oo-le balanganind....

...!!!

Am spus pas si am trecut pe langa, ma beep-aie "fata" dupa 5 min: Ea- pai nu vi? Eu- ce sa vin cu aia doi inpingatori de vagoane  in fatza usii !!!  Ea- pai is niste "preteni" de la blok Eu- Mda, data "aviatoare" zi-le sa stea mai incolo!

 

Or fi fost "preteni"  ... da' daca erau pesti ?

In fine , n-arata rau, da'  e prea scump dentistul.

Pozele par reale(nu-s pe GI) era destul de intuneric nu pot spune daca e cea din poze , semana la silueta.

post-27272-0-65508200-1377436683_thumb.jpgpost-27272-0-68626000-1377436674_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si pe mine m-a mancat acum vreo 2 saptamani, era destul de tarziu si altele nu mai raspundeau la telefon. Foarte prietenoasa la telefon mi-a zis ca-s reale pozele si ne-am inteles sa ne vedem in jumatate de ora. Ajung la locatie in fata blocului, o sun si aud un telefon sunand, imi raspunde si mi se pare ca aud dublu, tipa are apartamentul la parter chiar la strada. Isi cere scuze ca e ocupata, ca nu poate numai peste 20 de minute si chiar ii pare rau - parea sincera la telefon si am zis hai sa astept. Dupa 20 de minute de invartit pe acolo, ma intorc si o sun din nou, desi puteam sa vorbesc cu ea prin geamul deschis.

 

Ma primeste, tipa arata ok, sunt reale pozele, chiar are tatuaje cu labute pe sani, umpic de burtica dar nimic deranjant. Foarte prietenoasa poti sa schimbi cateva vorbe cu ea, aproape ca eram pregatit sa stau o ora, dar imi zice ca nu poate pentru ca mai asteapta pe cineva. Apartamentul e ok, dar ar trebui sa aiba niste jaluzele sau macar o draperie mai groasa, ca nu e prea frumos sa te vada lumea din strada in timp ce futi. Cere banii inainte si dupa ce ii dai, atittudinea ei se schimba total. N-are probleme cu igiena, chiar daca n-a facut dus explicit inainte sa incepem, era curata, n-am simtit mirosuri ciudate. Arata bine la corp daca faci abstractie de burtica si sanii aia sunt chiar fainuti. Trece direct la oral - cam mecanic dar macar nu foloseste mana. Nu exista pat, actiunea se desfasoara pe un coltar, e interesant pentru anumite fantezii dar uneori ai nevoie de mai mult spatiu sa te desfasori. La normal e destul de ascultatoare, i-am zis sa vina ea peste, se misca bine dar oboseste destul de repede. Am trecut eu peste si chiar daca trecusera abia 10 minute a inceput sa ma intrebe daca mai am mult. Finalizat in prezervativ, sters, imbracat si dus am fost. Ea incerca sa se faca placuta, ca ma mai asteapta sa mai trec pe acolo. No fucking chance!

 

Platit 150 ron/ finalizare (vad ca acum a scazut pretul la 100)

 

Locatie: 5 (pentru vederea la strada)

Aspect tipa: 8

Igiena: 8

Atitudine:5 (ok pana ii dai banii)

GFE: 0

Oral: 7

Normal: 7

 

Concluzie: Bani aruncati pe fereastra (din nou, incepe sa devina un obicei cam costisistor la mine). Nu recomand, e genul care sa-ti ia banii si sa scape cat mai repede de tine.

 

Mai are un anunt cu alt nr. de tel: 0736406493

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/bruneta-de-lux/7b0c637e7a606256.html
 

post-29277-0-59209100-1377454519_thumb.jpg

post-29277-0-56895500-1377454523_thumb.jpg

post-29277-0-06606300-1377454527_thumb.jpg

post-29277-0-51997800-1377454534_thumb.jpg

post-29277-0-03825700-1377454542_thumb.jpg

post-29277-0-41591900-1377454549_thumb.jpg

post-29277-0-44113000-1377454553_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E fata ok mai venea pe la mine cand o sunam pozele sant ale ei are un cur belea de brazilianca tare de tot si bombat fain ca si comportament mai mult decat ok acum depinde cine cum si ce dar pt curul ala al ei merita va spun sincer!e fata tanara are18 ani si e din tm

Link spre comentariu
  • Oras:vest
  • Oras:vest

Am fost si eu Locatie in Sagului,apartament cu doua camere,mizerie,mai este una acolo ,o grasa urata tare,afara sant doi tipi care stau langa geam sa auda ce se vorbeste Tipa arata binisor,sani frumosi,cur frumos,dantura faina cu pietricica pe dinte ,ok, bruneta par lung ,este cea din poze,are tatuaje,dar mai are si un k facut cu lama pe incheietura maini Am luat un numar,inceput cu oral nep 1 minut,si ma intrebat daca vreau prezzervativ,eu neapucand sa spun ,ori da ori ba ca la si pus Sa intors cu curu la mine, am dat un pic ,ca ma intreba intruna daca sant gata,am terminat si valea fututen buci ca tiam luat bani, cum spunea unu pe aici ca a patit Ma lasat in camera,ea a mers la grasa unde a dus bani luati inainte,eu mam sters cu o hartie igenica luata de pe mobila ,am admirat poza lu unu ca era acolo,si dupa ce mam imbracat am plecat nemultumit total

Pret 100 ron 15 min

Atitudine 3

Oral nep 3

Normal prot 5 ,pentru peisajul de pe noada curului

Igiena 5 ,miros de transpiratie

Nu este de revenit

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:vest
  • Oras:vest

Locatie

Pe Rusu sirianu ,apartament jegos,la parter

Aspect fata

Frumoasa,par lung,tatuaje cu pisici,plus cruce ,si un sarpe anaconda deasupra de buci,imbracata ca in casa, NOTA 8

Igiena

Este murdara pe picioare,miroase transpiratie NOTA 5

Servicii

Oral neprotejat,banii inainte ii duce la alta care este acolo cu ea,vorbea la telefon,ce aia mea,  am de lucru acuma ,lasama in aia mea ,o suge mecanic,fara nimic extra,plus te zoreste sa te termini mai repede .Nu am pre avut asa experienta Dupa finalizare,sa sters cu harTie igienica,mia aruncat si mie sulul,ea a mers la doamna aia dincolo si pe mine ma lasat sa admir  poza lu unu cu sapca in cap, care era la vedere acolo pe mobila Imbracat,si condus pana la usa ,pa si pusi  NOTA 5

Pret 100 ron numarul

Nu este de mers la ea

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

O sun pe Nicola ,imi da adresa unde sta,preturi si servicii,urc in masina,fac dreapta de pe Rebreanu pe Sagului,inspre benzinaria omv,intre doua blocuri turn fac iar dreapta pe Rusu Sirianu si parchez.Iasa fata afara dupa mine ,incaltata cu cizme albastre cu gaurele,frumusica,bruneta,ma invita inauntru,intru ,primul apartament in stanga ,insa acolo raman masca,una grasuta,cam Dana Voluptoasa din complex, cu inca unu stateau pe coltar, stateau si se pupau.Trecem pe langa ei si intram in cealalta camera,unde o intreb de ce nu a spus ca mai este cineva acolo la care raspunsul ei;e colega mea.face o muie si ii pleaca fraierul imediat,stai linistit nu se intampla nimic

Ii dau 80 ron,scot sexosu afara fara sa ma dezbrac,si incepe fata sa faca oral neprotejat.Cateva minute bune o papa ghinisor, iar stresul si gemetele grasutei cam tari, ma fac sa termin pe tatele cu labe de mata pe ele.Ma sterge cu hartie igenica, vad taietura de lama pe mana si plec In camera cealalta ca pe acolo am trecut in drum spre iesire,ca e apartament tip vagon ,colegul o futea pe grasa fara sa fie cat de cat deranjat ca eu plecam.Bravo colega ,ma bucur ca nu ai avut stres sau frica.

Nu este de revenit cred eu.Eu mai trec cand o zbura porcu lu soacramea pe acolo

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pana la urma fraierul ei a plecat mai repede decat fraierul colegei ....imi cer mii de scuze ca snt off-topic dar ma intreb a nu stiu cata oara de ce jegoase din astea cu servicii low-class nu sunt trecute la "de evitat" mai e una pe Gh Lazar vis-a vis de statia de taxi o infecta cu care vorbesti una la telefon apoi cand ajungi acolo cere bani "pt deranj" e "noua" in Timisoara de vre-o 3 ani ,,, si toti trecem pe acolo conflicte neplaceri comentam pe aici si nimic nu se intampla...forumul incepe sa fie o dezamagire. Pe asa zisa Nicolle am agatat-o in seara fara sa stiu cu ce se ocupa mai era cu o blonda jerpelita pe langa care parea model. Era ceva festival in parcul Rozelor eu cu inca un amic am fost abordati si repede a inceput vrajeala schimb de telefoane program comun si una peste alta desi nu au zis nimic de bani am aterizat la mine. Blonda ca o suge imbracata ca ea nu se dezbraca c aun aca alta cu fite astalalata cu tupeu maxim...desface frigiderul scoate bautura toarna in pahare si ma intreaba daca vreau:)))) la mine in casa...in fine o muie asa in scarba se tot oprea si ma intreba daca e bien daca imi place una peste alta am finalizat si le-am dat drumul sa plece la care tupeista cere bani...pai ce o fost vorba de bani si de aici incepe toata tiganeala ca ce pizda trebe intretinuta ca ea a pierdut 200 de euro ca avea clienti ca ea nu se fute gratis si am spus ok colegu merge si va plateste mergeti cu el eu nu mai cobor...asa am reusit sa le scot din casa omu s-a urcat liistit in masina si ele au ramas sa sune ca disperatele cand una can dcealalta vre-o 4 ore nonstop dupa care vre-=o saptamana la rand zilnic injuraturi amenintari fleacuri din astea...probabil daca nu avea labele pe sani nu o recunosteam actiunea s-a petrecut in 2010 sau 2011 vara. fata este catastrofa desi imbracata nu arata chiar rau undeva de nota 7 as zice eu personal am futut mai urate ca ea dar ca si atitudine e gretoasa numai cu pula vorbeste si nu are cei 7 ani de acasa....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0734769169
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0734769169
  • Oras:timisoara

Sun la nr de tel luat de aici,si dupa ce primesc oferta si pretul, care mi sa parut bun,am ajuns la locatia spusa aici.In apartament,fum de tigara,pe coltar una grasa,cu patura in spinare moarta de frig,ma saluta flegmatic masuranduma din cap pana in picioare,trecem in camera cealalta,si ii spun ca la tel nu a spus ca mai are colega,iar raspunsul ei sec,nu ai intrebat.Ma intreaba stai sau nu.Accept un numar ,imi cere bani si pleaca dincolo,iar cand revine imi spune IUBI, nu teai dezbracat inca.

Ma dezbrac,se dezbraca si ea,plina de tatuaje,nu numai labele de pisi pe tate,si incepe sa suga bine,pune un prezervativ,si odata de dincolo o voce,mai ai, nu esti gata ca vine cineva.Termin dupa cateva minute in prezervativ,sant sters cu hartie igenica si sant mai mult scos afara ca vine acel .Asta a fost experienta de pe str R Sirianu.Daca nu era experienta asta nu ma inregistram poate,dar asa .......

Fata arata cat de cat bine,se vede si in poze,sant recente si reale,dar atitudinea si grasa ,colega ei o fac de evitat.NE AUZIM

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...