Sari la conținut

0754321972 blonda reala 100%


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna,

 

Daca poate sa ofere cineva detalii despre aceasta domnita, ii vom ramane recunoscatori. Am incercat de 2x ori sa sun dar a intrat mesageria. A reusit cineva sa discute cu dansa? Anuntul il vad de ceva vreme in piata...

 

post-39848-0-05999300-1377591401_thumb.png

post-39848-0-57723300-1377591403_thumb.png

post-39848-0-43194700-1377591406_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Din cate retin am sunat eu acum vreo o saptamana la acest anunt...nu vreau sa induc pe nimeni in eroare (gresita) dar cred ca este vorba despre cuibul de pe Dorobantilor in care se practica 150 ron / 30 min, 200 ron/ 1 h. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost la ea cu ceva timp in urma.

 

Locatia Dorobantilor/Nasaud.

 

Evident pozele sunt fake dupa cum a descoperit colegul. Eu nu am citit threadul inainte sa merg...

Dameza are 32 de ani declarati, corp ok, skinny inspre atletica dar a zis ca nu face sport. Pe fata se vede varsta.

Am optat pentru o ora cu oral np si normal protejat. Oral okish, fara prea multe artificii insa tipa se straduie, i-a luat vreo 30 de minute sa ma termine( CIM ) insa nu a comentat si nu a inceput sa foloseasca frenetic mainile. Ce-i drept sa ajutat putin.

Dupa o pauza in care am povestit una alta am facut un dus si am trecut la runda 2. Nimic extraordinar de adaugat, oral + normal, se implica, accepta FK. Terminat dupa vreo 4-5 poziti in prez. Am stat cam 15-20 de minute in plus insa nu m-a grabit.

 

Note:

Locatie: 9-10, nu am primit slapi insa in rest totul a fost ok.

Aspect fizic: 7-8, se vede varsta

Oral: 9

Normal: 9

GFE 9

Atitudine: 10

 

Halatul 200 ron o ora cu 2 fin.

A fost o experienta OK, de revenit nu cred... de recomandat nu stiu ce sa zic, la mine s-a produs click-ul si imi plac experientele noi insa daca ne uitam la top se gaseste ceva mai bun la banii astia.

 

Mai avea o colega care arata mai bine, nu stiu insa detalii eram pe graba, doar am vazut-o scurt nu am cerut detalii.

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

buna daca am lucrat si in alte tari asta nu inseamna ca sunt false intai sa spui '' crezi ca sunt false '' ar trebui sa vi la mine apoi sa spui asa ceva daca te uiti atent se vede si unul din tatuaje asa ca .....nu mai vb aiurea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...