Sari la conținut

Satena senzuala 0754658309


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare!

 

Parerea mea e ca Oana/Angela discutata  aici http://nimfomane.com/forum/topic/4155-bruneta-oana-aka-angela-0751843487/ si-a tras o colega noua...asta daca cumva nu s-a vopsit blonda si si-a remodelat corpul. Uitati-va atenti la pozele de mai sus cu cele pe care le-am pus eu mai jos...Ce observati? Da,sunteti perspicace..sunt facute in aceeasi locatie...

Urmeaza sa ne lamurim cand o sa binevoiasca sa-si deschida telefonul!

 

PS: eu am incercat sa sun,dar am auzit: "Bine ai venit! Momentan numarul de telefon apelat nu este disponibil. Te rugam sa incerci mai tarziu!"

 

Concluzii: las la apreicerea fiecaruia!

post-35821-0-49813300-1377892734_thumb.jpg

post-35821-0-65265300-1377892738_thumb.jpg

post-35821-0-04578800-1377892743_thumb.jpg

post-35821-0-76840700-1377892747_thumb.jpg

post-35821-0-58820500-1377892751_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

In plus de locatie, mai sunt si aceleasi sandale albastre.

Note bene: totusi, ar putea fi locatia fotografului. Insa, oare fotograful sa aiba si sandale pentru poze?

 

In plus, ca sa-l citez pe maestru mocu ... recitat de paco23, in postul cu nr#15:

pe care și-a mai decorat-o cu trei tatuaje, unul pe antebraț, unul pe bucă și unul în față in zona inghinală în partea dreaptă

 

Are pe buca? Are.

Are in zona inghinala? Are.

E clar, se pot unii.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

In plus de locatie, mai sunt si aceleasi sandale albastre.

Note bene: totusi, ar putea fi locatia fotografului. Insa, oare fotograful sa aiba si sandale pentru poze?

 

In plus, ca sa-l citez pe maestru mocu ... recitat de paco23, in postul cu nr#15:

 

Are pe buca? Are.

Are in zona inghinala? Are.

E clar, se pot unii.

Locatia nu este a fotografului,este exact cea in care am desfasurat activitatea cu Angela! Nu m-ar mira sa stea si fotograful acolo,cine stie..:P

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

La un apel pe acest numar aflam ca :

400 lei/ora

300 lei/juma de ora

 

Deci, e aceeasi poveste inconstanta. Cand are chef e OK si 150, cand nu, de la 300.

Acuma, ca sa fie mai clar, s-a specializat cu 2 numere de telefon. ... unul pentru bogati si unu pentru saraci.

Link spre comentariu

Salut sunt Oana,as dori sa mentionez cateva lucruri pt persoanele care ar putea fi nelamurite.Pozele sunt facute la locatia mea actuala.Nu am 2 cartele una pt saraci si una pt bogati.150 lei o finalizare mai rapida de 30 minute(motivul este ca unii clienti isi doresc ceva mai rapid de 30 min sau termina mai repede) 200 lei 30 min sau 300 lei h.Am 2 cartele de cand am inceput.Nu una pt saraci si una pt bogati.

 

Locatia nu este a fotografului,este exact cea in care am desfasurat activitatea cu Angela! Nu m-ar mira sa stea si fotograful acolo,cine stie.. :P

Fotografii ne facem una alteia,doar suntem prietene:P.

Va asteptam cu placere.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Intreab-o pe Inna daca are pizda aurita de cere 300 de lei pentru 30 de minute? Ca altfel nu imi explic ...

Pula mea ... da parasuta asta ce dumnezo de salar de director are ... auzi pretentii ...

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

cine pula mea ii si aia? in poze esti tu sau ailalta?

 

In primul set de poze e Inna. In al doilea set de poze e Oana aka Angela aka ... etc.

Inna este cea dezbatuta aici: http://nimfomane.com/forum/topic/5033-inna-0758944663-calea-baciului/?hl=panorama&do=findComment&comment=39151

Ea, Inna, a mai facut echipa cu Oana/Angela in perioada cand activau la Panorama in Baciului. Din stiutele mele (si stiu ceva,un picut, dar sufucient) ambele, atat Inna cat si Oana/Angela sunt bi, dar bi pe bune, reale.

Despre Inna, pe care ce-i drept nu am vizitat-o (si nici nu cred ca isi gaseste loc pe agenda) referintele anterioare nu erau prea "roze", fiind ceva de genul papusa gonflabila (faina zic unii, altii nici macar atat).

 

Later edit: Inna s-a retras o perioada de timp din bransa. De fapt din "circuitul public". Se pare ca pe circuit inchis lucrurile s-au imputit, asa incat a decis sa revina in arena in vazul tuturor. Tuturor care pot plati sume similare celor din circuitul inchis.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Sa-mi bag pilula daca io pricep ceva din topicul asta !!!

 

Hai sa rezum.

Personaj principal: Oana aka Angela. Are topic. Inceput cariera in Baciu, la Panoramic, pe atunci cu colega Inna, ale carei poze sunt prezente in postul nr.1.

Oana are topic, si preturile ei sunt : 150 lei (pt maxim 29 de minute), 200 lei (pt 30 de minute), 300 lei (pt 1 ora).

Inna are preturi ceva mai mari, 300 lei juma de ora/ 400 lei ora.

Intalmplator, a fost ca si intervenienta fortata, o anumita Adina, care fusese si la top, prietena cu Oana si care a prestat si pe Aurel Suciu, si pe Frunzisului cu Oana. Aceasta din urma, e out din business.

 

Nu prea se intelege rolul acestui topic, deoarece ambele personaje au topicuri separate si active.

  • Like 3
Link spre comentariu

si ca si precizare...ambele au obiceiul de a isi pasa clientii, motiv pentru care apar unele recenzii contradictorii. Pasarea de clienti, dar sub forma mai restransa se facea si de la Adina(care din motive evidente era mai cautata) catre cele doua. Pasarea din direactia Adina -> Inna/Oana a devenit mai rara datorita diferentelor de tarif si prestatie care le faceau de rusine pe cele doua.

 

@cristi...ai un punct de la mine pt 150 lei (pt maxim 29 de minute), 200 lei (pt 30 de minute)

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Oricum topicul asta e varza. Pacat ca nu exista un moderator.

Pisicule, macar da cuiva localnic de pe #Cluj, dreptul de a muta/sterge/splita posturi, eventual inchide topicuri, muta la inactive etc.

Fara banari si alte chestiuni mai sensibile.

BTW: Nu e nici o aluzie, nu mie, nu am timp de asa ceva. Chiar si public, iti spun ca Dolarel :hihat e cel mai activ ca si timp petrecut si merita (daca ar accepta desigur) "privilegiul" de a face ordine!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...