Sari la conținut

Femei mature


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

@ andreiionescu, am sunat de mai multe ori la nr acela din anunt la zile si ore diferite, suna dar nu raspunde....daca reusiti sa dati de ea, as aprecia daca ne-ati spune daca mai accepta clienti, s-a retras sau e cu circuit inchis..multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

O femeie matura ... minim 40ani , poate sa fie si plinuta chiar nu ma deranjeaza... si spuneai sa caut ... unde sa mai caut :)) am tot cautat si nimic ... poate ma ajutati si dati un pm :)

nu ai gasit niciuna pana acumaaa? daca ai gasit ceva free cum vrei tu pune aici sa vad si eu te rog :)

Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

Sal baieti.

Ia sunati voi la numaeul asta 0734283814,acolo o sa vorbiti cu o doamna matura,e chiar matura ca am vizitato ,si reveniti cu o recenzie pt amatori de mature.Vedeti ca nu este de evitat,merita.Sta pe langa restaurantul Camelot in complex, la et 3,vizavi de Dana grasuta ,si de cloega ei Andrada.

Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

Maru,promit ca vin cu recenzie dar vreau sa mearga baietii amatori de femei mature,revin ei cu recenzii si apoi eu,ca doreau mult asa ceva si uite ca ne viziteaza una bucata de la Bucuresti .Trebuie incurajati si ei,mai ales ca am specificat ,nu este de evitat tipa.Arata bine ptr varsta ei de aprox 50 ani.Apropo camera de serviciu este cum intri in apartament prima usa pe stanga.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...