Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

erika o suge de 9?! :laugh2

8, poate si mai putin

Daca ai pula de 4 nu poti primi oral de 10, are si Erika mandria ei :))))

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:is
  • Oras:is

ai standarde foarte scazute

 

ce e interesant la muia facuta de Erika este ca are gura mai fierbinte

 

#pripasule gura ta e mai rece, exerseaza, mai ai putin si ajungi la top muiti. pana atunci esti de evitat  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eh, acuma că a slăbit, parcă ar merge o tură... Deși la câte nu face de ăia 200 de leușteni... parcă tot nu! :rax2

Sărăcie, tot pe alocație?

Pai de ce ai dat plus prostule ? Ce-ai inteles ? Un kkt  :laugh2

Ieși, fă matracuco!
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ete și bogatul ăla de Picoaie... :laugh2

Câtă vreme îți poți mișca limba-n gură mai ai speranțe... că pula ți-a murit de mult! :slap2

Deschide gura, boschetare, să-ți dau muie!
  • Minus 3
Link spre comentariu

Am reusit si eu sa o vizitez pe Erika acum cateva zile. Programarea a fost facuta telefonic cu cateva ore in prealabil, coordonatele mi le-a transmis via sms cu toate detaliile necesare, nicio problema intampinata.

 

Locatia: nota 9.5. O garsoniera foarte moderna, frumos amenajata, dar cel mai important, sparkling clean, nimic de reprosat. Am scazut 0.5 puncte pentru faptul ca este paznic la intarea in bloc si pentru posibilitatea de a fi luat la intrebari, dar nu a fost cazul.

 

Aspectul Erikai: nota 9. Pozele arata exact realitatea, nu vad ce as mai adauga in plus, mie mi-a placut. As mentiona igiena ei ca fiind impecabila, lucru foarte important.

 

GFE: nota 9. Pe toata durata intalnirii a avut o atitudine "profi", am discutat intr-un mod agreabil pe diferite subiecte, a sustinut discutia intr-un mod ok. Nu este in schimb (sau nu a fost in cazul meu) genul lugu-lugu, cu imbratisari si dulcegareli care, desi imi plac, nu pot sa zic ca le caut in mod special. No Fk pentru cine e interesat de asa ceva.

 

Actiunea: OP nota 9, NP nota 9. Dupa ce am trecut de partea de socializare, am purces la dus unde am gasit o baie curata, utilata cu geluri de dus suficiente, prosop curat. Revenit in camera, am ales varianta de oral protejat, ca intotdeauna, desi igiena ei era perfecta. De altfel, mi-a si spus la un moment dat ca este foarte atenta si la igiena clientului inainte de a presta oral neprotejat, ceea ce am apreciat. Oralul a fost ok, cu atentie si la zonele adiacente. Placut, dar fiind protejat, senzatia nu a fost cea mai intensa. A urmat partea de normal, unde a fost in aceesi nota, am schimbat cateva pozitii 'clasice' si aia a fost. Finalizarea poate fi corporala/pe sani. Cadoul 200 lei, o ora. O finalizare in cazul meu. 

 

In concluzie, eu o recomand pentru profesionalism, seriozitate si igiena impecabila, poate mai putin pentru cei ce cauta dulcegareli, mangaieri, FK intens si chestii din categoria asta.

 

GFE nota 9 dar nu face FK, asta e chiar mai rau decat "full fara piele"... pai ce GFE mai e ala cuoaie, daca nu include FK?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ciocu' mic, moșule, că te zic la lume cum dai matale muie cu degetu'... :laugh2 :laugh2 :laugh2

După ce că ești o sărăcie, mai ești și redus mintal! Împușcă-te!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pffffff... de când a slabit i s-au micșorat și țâțele... :no2

Asa, ca fapt  divers, ce  canoane si standarde  de femei ai tu ?

Mie  imi place Erika, cred ca si in realitate  este dama  bine. :bow

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar tu ești un lingău libidinos.

lingau ... ne-lingau, libidinos sau nu ... macar eu am parte de senzatiile traite in compania Erikai (sper ca ai inteles ideea  :wink2 )

Btw ... epitetele lansate de tine ... au efect contrar in ochii altor confutadori.  :laugh2

P.S.

Scuze Erika ... pentru offtopic ... abia astept sa ne revedem  :kiss3

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...