Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gata m-am hotarat! ... saptamana viitoare ajung la Erika si sa vezi ce recenzie "ii trag" de o sa ma umple "Vasilica Viorica Poama Rosie" de epitete.

 

Spoiler alert:

- face un oral de exceptie ... 

- arata bine de tot ...

- se lipeste de tine si stie cum sa se miste ...

- are initiativa si stie cum sa aleaga pozitiile si de fiecare data e ceva nou...

... restul o sa vina mai incolo  :hihat

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bine bă bogatule, noroc cu tine că mănâncă și curvele o ciorba. De fasole! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Vrei și tu o ciorbă, amărâtule? Cu ceapă. Suge-o ceapă! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gata m-am hotarat! ... saptamana viitoare ajung la Erika si sa vezi ce recenzie "ii trag" de o sa ma umple "Vasilica Viorica Poama Rosie" de epitete.

 

Spoiler alert:

- face un oral de exceptie ... 

- arata bine de tot ...

- se lipeste de tine si stie cum sa se miste ...

- are initiativa si stie cum sa aleaga pozitiile si de fiecare data e ceva nou...

... restul o sa vina mai incolo  :hihat

Nu e chiar asa, sa nu exageram. E cam de 7 la aspect.

Restul hai sa zicem ca merge, desi.....Hai, trecem cu vederea.

  • Like 1
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Alexandria
  • Oras:Alexandria

Am fost la această domnișoară acum trei luni de zile.Programare telefonică cu o oră înainte.A găsit ușor locație centrală.Ma așteptat in ținută din imagini.Dupa o mica discutie și un dus acțiunea a început cu un oral bine executat dar un pic mecanic.La normal a fost bine se vede că îi place cea ce face se umezește natural și gâfâie frumos.Primul număr am terminat repede aproximativ in zece minute.Pentru al doilea număr foarte greu am terminat a trebuit să muncim din greu.

 

Locatia 10 curat si frumos

Aspect 9 inalta,îngrijită

Oral 9 atententa si la zonele adiacente, tehnica buna

Normal 10 bine .. foarte bine

 

De revenit da in lipsa de altceva.Pentru mine și sigur din aceasta cauza am terminat foarte greu nu este lipiciasa,fara sărutări mai greu.

 

Mulțumesc și sper sa nu te supar

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Am fost la această domnișoară acum trei luni de zile.Programare telefonică cu o oră înainte.A găsit ușor locație centrală.Ma așteptat in ținută din imagini.Dupa o mica discutie și un dus acțiunea a început cu un oral bine executat dar un pic mecanic.La normal a fost bine se vede că îi place cea ce face se umezește natural și gâfâie frumos.Primul număr am terminat repede aproximativ in zece minute.Pentru al doilea număr foarte greu am terminat a trebuit să muncim din greu.

 

Locatia 10 curat si frumos

Aspect 9 inalta,îngrijită

Oral 9 atententa si la zonele adiacente, tehnica buna

Normal 10 bine .. foarte bine

 

De revenit da in lipsa de altceva.Pentru mine și sigur din aceasta cauza am terminat foarte greu nu este lipiciasa,fara sărutări mai greu.

 

Mulțumesc și sper sa nu te supar

 

Cum ii dai 10 la fututul in pizda daca ai terminat greu?! :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...