Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 41 Voturi

Erika 0730951750

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1643 raspunsuri in acest thread

#1641 ragno

ragno

Serious Contributor

• VIP Member
  • 817 Postari:
  • Inscris la:
    27 September 2013
  • Reputatie: -361

Postat Ieri, 12:17

Recent am trecut pe la Erika, unde am descoperit o domnisoara draguta cu care mi-a placut sa stau "de vorba".
    Ce pot sa remarc la Erica, este ca stie sa se faca placuta si la modul conversatie cat si la partea practica. Un mare avantaj al ei este ca stie ce sa faca, e stapana pe situatie si poate sa intuiasca, din atitudinea clientului, ce trebuie sa faca in continuare.
    In drum spre locatie mi-am facut strategia de atac a problemei si am considerat ca sa o las pe ea sa "desfasoare" ostilitatile, fara sa-i dau nici o indicatie asupra dorintelor mele. Ei bine s-a descurcat cu brio.
    De remarcat urmatoarele aspecte:
    1. Oralul a fost sustinut cu artificii si scheme demne de unele scenarii de film interzise minorilor. Un punct in plus a fost faptul ca a continuat oralul si dupa ce "micutul" era apt de lupta intrand in faza a 2-a a partidei doar la solicitarea mea expresa.
    2. Normalul in stil "Lady top" esecutat cu maiestrie lasciv si cu atentie, asezonat cu gemete usoare doar cat sa te aduca la punctul culminant.
    3. Dupa finalizare a acordat o atentie, placuta mie, "obiectului muncii" indepartand prezervativul si curatind cu servetele "soldatelul".

In concluzie Erika stie sa te faca sa te simti bine si merita vizitata.
    Restul detaliilor legate de locatie, papuceii, baie, etc au fost expuse in recenziile primite anterior.
    Daca aveti nelamuririm cred ca cel mai bine e sa o vizitati si sigur o sa plecati "extrem" de lamuriti. Parerea mea :hihat

Gata.. Ai futut-o și p’asta din taste ..Vorbește lumea că ești fiară în pat ... Cică după ce treci tu pe la ele ........ anulează toate programările pt următoarele 3 zile . ...😂😂😂😂😂😂😂😂😂..... .. Ne spui și nouă la ce secție ești internat ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1642 rockitos

rockitos

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 5 Postari:
    • Inscris la:
      30 May 2013
  • Reputatie: 9

Postat Ieri, 21:49

Lucrezi maine?
    • 0

#1643 >notsecure<

notsecure

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 269 Postari:
    • Inscris la:
      24 February 2017
  • Reputatie: 9

Postat Ieri, 21:51

Ai o adresa de mail?

n-are mail, doar un telefon la care poti sa suni pana iti cad coaiele ca nu raspunde nimeni.
    • 0

#1644 keyser söze

keyser söze

Banii sunt cel mai ieftin cadou, pentru ca restul costa mai mult

• Membru Premium
    • 5957 Postari:
    • Inscris la:
      04 July 2014
  • Reputatie: 9287

Postat Astazi, 05:09

Gata.. Ai futut-o și p’asta din taste ..Vorbește lumea că ești fiară în pat ... Cică după ce treci tu pe la ele ........ anulează toate programările pt următoarele 3 zile . ........ .. Ne spui și nouă la ce secție ești internat ?

Nu o să-i dau niciodată unui prost satisfacția de a se mândri cu faptul ca l-am umilit pe forum.
    Părerea mea  :hihat

• 1

xMmoGYm.jpg

Robotel Reclama

Robotel Reclama

3 useri citesc topicul

2 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi