Sari la conținut

Fata de la Rotonda


scracy

Postări Recomandate

  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

Salut, mai stie cineva ceva de fata de la rotonda ? era slabuta si facea si anal , avea ca locatie blocul din spatele magazinului Lux premiere de la rotonda...o chema Ana daca nu ma insel avea cam 19-20 de ani...orice informatie este bine venita ! Va multumesc tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Salut, mai stie cineva ceva de fata de la rotonda ? era slabuta si facea si anal , avea ca locatie blocul din spatele magazinului Lux premiere de la rotonda...o chema Ana daca nu ma insel avea cam 19-20 de ani...orice informatie este bine venita ! Va multumesc tuturor

cauta aici https://nimfomane.com/forum/topic/12838-ana-0760570316-teen-calea-bucuresti-la-flori/

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

nu e aceeasi fata. Apartamentul avea doar baie si dormitor, era mai mult o camera studenteasca ca sa zic asa, iar fata era slabuta si nu vorbea cu iubitule sau orice alt apelativ, momentan a fost trecuta la inactive, ma gandesc ca poate mai activeaza pe undeva

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

0784763479

 

domnisoara s-a reintors si presteaza pe rocada la blocul 10 langa service

 

: 40 o neprotejat sau protejat, 60 combinat, 80 anal, 150 ora care nu include anal.

Locatia : bloc de la revolutie, cazut rupt, pat care scartaie, garsoniera la ultimul etaj, baia fara prosoape fara sapun, nu aveti de ce sa o folositi garantat.

Fata : e o poza atasata mai sus, slaba 

Actiunea: am luat un anal 80 ron. Mi-a pus un prezervativ ( eu am cerut) mi-a supt-o cam 5 minute apoi am trecut la anal pe la spate. Intra de minune, nu zice niciun cuvant, suporta orice dimensiune si oricat de adanc ar fi nu se da batuta ! Am finalizat dupa 15 minute in prezervativ ( aviz amatorilor ca nu accepta CIM) . 

De revenit ? doar pentru o descarcare rapida la anal si nimic mai mult 

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Nu e poza reala .. domnisoara e bruneta cu parul lung .. referitor la baie, gasesti si sapun lichid si simplu si gel de dus poate tu nu ai observat asta , mie unul imi place si ma simt bine cu ea , iar prosop nu tie la baie , ti s.ar parea iginenic sa ne stergen toti cu acelas prosop , daka cer iti va da si prospos ca are tot ce ii trebuie , si hai sa fim seriosi ce conteaza cum arata blocu ,mergi sa te simti bine nu sa admiri blocul , iar patu la mine nu a scartit, o avea momentele lui , daca nu ar fi buna nu ar avea atat lumea care merg la ea , nu o interseaza netu si are anunt doar la ziar .. lucreaza acolo de cateva luni pt ca a avut pauza am inteles ca nu a mai lucrat ca i.a murit cineva ..

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu e poza reala .. domnisoara e bruneta cu parul lung .. referitor la baie, gasesti si sapun lichid si simplu si gel de dus poate tu nu ai observat asta , mie unul imi place si ma simt bine cu ea , iar prosop nu tie la baie , ti s.ar parea iginenic sa ne stergen toti cu acelas prosop , daka cer iti va da si prospos ca are tot ce ii trebuie , si hai sa fim seriosi ce conteaza cum arata blocu ,mergi sa te simti bine nu sa admiri blocul , iar patu la mine nu a scartit, o avea momentele lui , daca nu ar fi buna nu ar avea atat lumea care merg la ea , nu o interseaza netu si are anunt doar la ziar .. lucreaza acolo de cateva luni pt ca a avut pauza am inteles ca nu a mai lucrat ca i.a murit cineva ..

Salut,

 

Te rog sa faci o recenzie regulamentara.

Ceea ce ai facut tu se cheama reclama.

 

O zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

pai ce ai vrea sa fie altceva decat reclama ???  din cate se vede contul respectivului a fost facut azi ca imediat la 15 minute sa posteze o reclama ... asta e bag de seama ca s-a terminat cu prohibitia, mormolocii au evoluat ... asta e trebuie sa apara si cei ce trag la rama, mamaliga si alte momeli

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

Prietene ai dat niste detalii pe care numai ea le stie si anume pauza de cateva luni. Referitor la baie poti sa mi spui te rog ce culoare erau peretii? Patul e stilul vechi, saltea cu arcuri are pe putin 20 25 de ani, esti sigur ca are momentele lui?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...