Sari la conținut

Amalia 0763848978


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

          Salutare fratzilor! Revin si eu cu o recenzie dupa o scurta perioada de inactivitate...promit ca vor urma si altele in perioada imediat urmatoare.

 

   Asadar pusesem de mult timp ochii pe domnisoara dar eram destul de indecis daca sa ma duc sau nu in principal datorita zonei care nu ma atrage deloc...nu ma intelegeti gresit, nu am nimic cu drumul taberei numai ca nu cunosc foarte bine zona plus ca este destul de aglomerata si nu sta f bine la locuri de parcare...in fine tot asteptam sa dea un confrate o recenzie ca sa ma hotarasc daca ma duc sau nu...vazand eu ca nimeni nu sparge gheatza am hotarat sa fac pe pionierul si sa-i fac o vizita domnisoarei. Aveam si alte variante in vizor dar pozele inclinau balantza in favoarea ei.

    

   Zis si facut...saptamana trecuta undeva pe joi sau vineri nu mai tzin minte exact o sun pe domnisoara, imi spune ca sta la munca pana la 8 si imi da cateva detalii referitoare la meniu...fac programarea, ma invoiesc de la munca ca are bunicamea cataracta si tre sa o duc neaparat la spital si fug spre domnisoara...acum dai si lupta cu traficul din bucuresti...nervi, transpiratzie, claxoane, totul pentru o bucatzica de pizda dar asta e, fara ea nu se se poate. :no2 Bineinteles ca ma pierd prin cartier si nu gasesc din prima locatzia...daca ar mai fi sa mai ajung odata acolo jur ca nu as mai sti cum...in fine cert este ca tre sa ajungetzi la Banca Transilvania, langa gasindu-se Mega Image...de acolo vetzi fi ghidatzi spre locatzie.

 

   Sun la usa si deschide domnisoara...un prim minus vestimentatzia...de strada fara nici o fustitza mai scurta, un ciorapel ce sa mai zic de un toc cui...plm blugi, adidasi si o bluza.Va datzi seama ca mi-a cam pierit cheful de futut. Acum referitor la poze chiar nu stiu ce sa zic, daca sunt ale ei sau nu...as inclina totusi sa cred ca sunt ale ei pt ca unele aspecte corespund...asadar domnisoara are in jur de 1.67-1.70 blonda cu parul lung, ochi albastrii, buzele cam subtziri...la fatza nu mi s-a parut nici urata nici frumoasa, dupa parerea mea are fatza de miss fata de la tzara...in fine corpul este ok, sani micutzi dar tari, putzina burtica dar nederanjant, putzin cam lata in solduri pt gustul meu. Al doilea turn off apartamentul...zici ca-i apartamentul lu bunicamea din balta alba, mai lipseau doar mileurile si pestele de pe televizor...plm mobila veche, futaiul are loc pe o canapea extensibila vai mortzii ei, baia jegoasa, una peste alta cam de cacat. La inceputul actziunii mi-a prezentat-o si pe colega ei dar nu m-a atras deloc...o tipa f mica de inaltzime brunetzica si cam indesata.

 

   Actiunea in sine nu m-a impresionat prea tare asa ca voi fi destul de scurt...dus eu, dus ea...m-am asezat pe pat in pula goala a venit si ea peste mine, m-a pupat pe gat dupa care a trecut din ce in ce mai jos...ca o paranteza nu am facut fk pt ca nu obisnuiesc dar nu cred ca ar fi refuzat...oralul a fost protejat la cererea mea,chiar bun si cu de toate,a avut si cateva tentative de deep nereusite dar am apreciat intentzia.La normal am pus-o in cam toate pozitziile...are o pizda stramta si senzatziile sunt destul de placute...am apreciat mult ca a fost foarte cooperanta, face ce-i spui si nu te grabeste deloc...cel putzin asa a fost in cazul meu.Ca aspect negativ ar fi faptul ca se pune in asa fel incat sa nu-i potzi baga prea mult din pula...la misionar nu prea puteam sa-i bag decat capul din cauza pozitziei picioarelor iar la capra era f incordata si ma tzinea usor cu mana de abdomen...in fine una peste alta nu a fost rau.

 

          NOTE:

                 LOCATZIA-       5 nu mi-a placut de nici o culoare

                 ASPECT FATA- 7

                 ORAL-               9 bun si cu de toate,umed,incercari de deep

                 NORMAL-          7

              GFE-                 8 e zambareatza, comunicativa si face cam tot ce-i spui

 

          Halatul-100 finalizarea, 200 ora,eu am ales prima varianta

 

post-41810-0-74164000-1378730404_thumb.jpg

post-41810-0-78636300-1378730414_thumb.jpg

post-41810-0-80814800-1378730429_thumb.jpg

post-41810-0-92255500-1378730442_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

La nr asta de telefon raspund 2 fete din zona Baba Novac - Corina si Ana, am vorbit cu  Ana - 24 de ani 1.65 - 55Kg, sani nr 2 program 11-20 Luni-Sambata. Sper ca am fost de  vreun ajutor ... pe Corina am recenzat-o pe topicul ei.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

BABA Novac. Corina 19 ani, bruneta, sexi si frumoasa, sani superbi nr. 4, fund ferm, bombat, corp atletic, te astept in locatia mea pt. un oral de vis si un normal in diferite pozitii, caut colega-60 lei.     Ieri dupa amiaza am ajuns la locul cu pricina,locatie Baba Novac,ca punct de reper restaurantul Rucar.Am fost intampinat de 3 fete,una cam la 40 de ani si doua pustoaice,toate trei sunt brunete.Una singura e mai draguta,pustoaica de 19 ani,dar "nu te da pe spate",celelalte doua fete-broaste,cum le spun eu.Raman cu cea mica,fac dus si incepem cu oral nepr din partea ei,pus prezerv, urmeaza doggy,ea peste mine,scoatem prezerv si finalizez in gura domnisoarei.Fac eu dus,se duce si ea,iar in timp ce fumam eu relaxat,in pula goala,intra cea batrana peste mine,avea de luat prezerv din camera.Vine pustoaica de la baie,mai vb putin si urmeaza a doua runda,am schimbat mai multe pozitii si am finalizat tot la muita.Nu i-am facut cuni,anilingus sau altceva,nu am incercat sa o sarut.Fata nu face figuri la schimbat pozitii sau la altceva,nu e nici urata dar nici vreo miss,cu toate astea eu nu as reveni!             Locatie-6{tutul e vechi} ,Aspectul fetei-7 ,Oral-7 ,Normal-8 ,Gfe-7 ,Halat 120 lei-ora        Pozele din AT nu sunt ale nici unei fete din locatie

post-115308-0-31820300-1400762135_thumb.jpg

post-115308-0-55630800-1400762143_thumb.jpg

post-115308-0-13953000-1400762151_thumb.jpg

post-115308-0-47108600-1400762158_thumb.jpg

post-115308-0-37527200-1400762172_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Las o k macane! E o mare nesimtita,are cate 20de clienti pe zi nu face dus dupa ce pleci ,servicii foarte slabe si te mai si trezesti cu colega peste tine in focu actiunii.De evitat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Amalia: am fost si eu la ea. Este buna, face tot ce vrei, si se misca bine.

Acum tot in Dr Tab este, pe undeva pe Valea Argesului. Merita!

-Fratioru',ti-ai facut cont azi si prima postare a ta e "reclama"! Nu te supara pe mine...cam miroase!
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am intrat, citeam despre si am vrut sa postez si eu. Este vorba de blondutza , nu de bruneta.

Nu tine cont de parerea mea daca nu prezinta incredere. Confirm ca pozele nu sunt reale (cele din primul post) dar ce a prezentat colegul mai sus (tot primul post) este corect. La bruneta nu am fost, stiu ca statea cu ea in acelasi apartament pe vremea aia.

-Fratioru',ti-ai facut cont azi si prima postare a ta e "reclama"! Nu te supara pe mine...cam miroase!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...