Sari la conținut

Tatiana 0746309167


Bosssu

Postări Recomandate

  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

In regula, vorbim la o cafeluta, ajung mai spre seara, te sun inainte ,cand intru in oras.Sa auzim numai de bine.

Buna, a intervenit ceva si ajung tarziu in Braila,maine in jurul orei 23.I-mi pare tare rau.Toate cele bune

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

mie dor de pasarika ta dulce :)

sunt sanse slabe sa revin in activitate. Recuperarea mea a cam ajuns la punctul final si eu tot in cadru merg, iar medicii nu dau mari snase de a mai merge fara sprijin. Si acum la drept vorbind cine vine la o invalida, cand cerintele sunt inalte?

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Pastreaza-ti ironiile ptr tine. Roagate la Dzeu ca tu sau un membru din familia ta sa nu fie in situatia mea, chiar nu as dori asta.

O dai pe credinta acum ca nu mai poti sa te arzi, du-te la Pomohaci si roagate si pentru mine. :laugh2  

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

O dai pe credinta acum ca nu mai poti sa te arzi, du-te la Pomohaci si roagate si pentru mine. :laugh2  

Nu inteleg care e problema ta? Am anuntat clar ca nu mai activez. Care e problema ta? Nu poti dormi tu bine ca nu ma mai ard eu sau care e problema?

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Nu inteleg care e problema ta? Am anuntat clar ca nu mai activez. Care e problema ta? Nu poti dormi tu bine ca nu ma mai ard eu sau care e problema?

Nute mai ambala asa ca faci tensiune :laugh2 eu nu am probleme cu somnu :fish12 poate tu, oricum stai linistita ca iti trimite fiita banii ca daca nu te poti arde tu se arde ea. :jackass

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Nute mai ambala asa ca faci tensiune :laugh2 eu nu am probleme cu somnu :fish12 poate tu, oricum stai linistita ca iti trimite fiita banii ca daca nu te poti arde tu se arde ea. :jackass

esti bolnav psihic. Hai cu pa ca aberezi. Vb singur cat ai chef sau probabil ca suferi de bagare in seama si daca nimeni nu te baga in seama , te bagi tu singur in seama, sperand ca vei primi aplauze.Spor la aberari.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...