Sari la conținut

domnisoare din turcia


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Recent am fost in TR, si vreau sa precizez din start ca nu am ajuns la o finalitate, deoarece nimic nu era pe gustul meu si nici nu cautam in mod special vrun clit turcesc....

 

Dar...

 

Frate...ziua, sunt toti musulmani si sfinti si seara este rupere..in Beyoglu, in apropiere de Taksim, in zona bulevardului Istiklal gasesti tot ce doresti, fetitele normale sunt uleioase, folosite, mai gasesti travestiti (doamne, deci nu am vazut facand strada asa de multi travestiti nicaieri in lume cum am vazut in Ist...si poponari si tot ce vrea varguta ta....

 

Am mers asa la verificare, si eram abordat de sobolanii lor, ca acolo nu gasesti o fata fara sobolan...si ma disperau, ca hai ca 50 Lira ca hai sa le vezi ca hai ca gasim camera...sunt disperati frate dupa bani

 

Nu va faceti teama de politie, eu am stat pe o strata in Beyoglu care in capatul ei este o sectie de politie, iar acolo, erau politistii, iar la 5m de ei erau curvele (sau travestitii, plm) care faceau trotuarul...si nimeni nu zice nimic

 

Va avertizez insa sa nu va impacientati, din cate am inteles de la tucaleti...daca faci figuri, curvele o dau pe "Gillete" (adica au lama la ele si te taie pe fata)

 

Inca 1data, nu am incercat clitorisurile turcesti, dar sper ca aceasta recenzie sa va ajute.

 

De asemenea, se pot gasi cica fetite rusoaice sau de alte natii pe la barurile hotelurilor (probabil mult mai scumpe) dar cred ca merita investitia comparat cu uleioasele vazute in strada

 

Mult succes si puladefier! :)

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...