Sari la conținut

0721830666


guest2480

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

...sau mai este si sansa sa fie chiar ea la fostul loc de munca....

 

Asa este, sunt reale pozele. Nu-i de evitat nici fast-fuck, e chiar ok fata - GFE (Expérience de petite amie :D), FK (Embrasser avec la langue :D), etc. Revin cu recenzie ...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Chiar nimeni n-are curajul sa mearga pe Take Ionescu? :D Haideti ca fac eu o recenzie atunci. Imi cer scuze pentru eventuale greseli - scriu de pe tel.

 

Initial si eu am avut indoieli dar la telefon tipa a fost foarte ok, a avut rabdare cu mine, mi-a raspuns la toate intrebarile - asta mi-a placut foarte mult si m-a convins sa merg.

 

Preturile la telefon: 100/fin(ON+NP), 200/h, Anal +100

 

A respectat programarea am ajuns la locatie si m-a primit instant, un apartament cu o camera intr-unul din blocurile turn, posibil sa mai fi fost acolo, pentru ca-s cam aceleasi apartamente care se inchiriaza in regim hotelier. Mi-a deschis o fata micuta, slabuta,bruneta-roscata (era cam intuneric in apartament), cu parul putin mai scurt decat in poze (care sunt reale "by the way") draguta la fata, imbracata in haine de casa. Apartamentul e decent, curat, mobila veche, dar nu ma intereseaza acest aspect, patul e destul de mare ceea ce e suficient. De baie nu stiu ce sa zic, pentru ca am facut dus cand am plecat de acasa.

 

Am stat putin de povesti, e foarte prietenoasa, poti lega o conversatie inteligenta cu ea, ne-am inteles ce o sa facem impreuna, mi-a zis ca nu stie daca poate anal, dar o sa incercam, dupa care am decis sa trecem la treaba.

 

Ne-am dezbracat amandoi si am inceput cu imbratisari si sarutari peste tot, face FK mishto si intretine. Are un corp frumos de copila (are 22 de ani), cu pielea fina si neteda, sani foarte micuti, curata, miroase bine peste tot, epilata complet jos. Nu m-am putut abtine sa n-o explorez peste tot, dupa care a trecut ea la un oral, despre care cu parere de rau trebuie sa zic ca e cam slabut. Il face neprotejat, nu foloseste deloc mana, mai alterneaza brutal cu finut, dar parca ceva nu merge, se vede putin lipsa de experienta. La normal in schimb a fost foarte frumos, mi-a amintit putin de Diana (una din cele 3 de la Banu Construct), se misca foarte bine, nu oboseste cand e ea deasupra, cu initiativa mai slabut dar ii place orice pozitie, mai da contre, si fiind mai micuta, poti sa-ti lasi imaginatia sa zboare. Anal nu s-a putut din pacate, probabil o durea, oricum m-am simtit foarte bine, deci nu era musai, ar fi fost mai mult un bonus pentru mine. Finalizarea se poate numai pe corp, eu am terminat in prezervativ.

 

M-a servit cu un suc si am putut sa-mi trag putin sufletul inainte sa plec, am mai stat de povesti, mi-a zis ca nu lucreaza de prea mult timp, pozele de pe site-ul din Elvetia sunt acolo nu pentru ca a mai lucrat ci pentru ca urmeaza sa plece. Chiar daca notele pe care o sa le dau sunt putin mai mici, le pun pe seama lipsei de experienta si sunt foarte sigur ca ele se vor imbunatati cu timpul, datorita atitudinii ei de nota 10. Oricum mie imi plac fetele aflate la inceput de drum pentru ca e o experienta mult mai autentica, se comporta natural, ofera mult mai mult, lucruri care se pierd odata cu trecerea timpului.

 

 

Si acum notele:

Locatie: 9

Aspect fata: 9

Igiena: 10+

Atitudine: 10+

GFE: 9.5 (FK mishto)

Oral: 7

Normal: 8.5

Anal: N/A (n-a fost cazul, poate data viitoare)

 

 

Platit 100RON pentru o finalizare, timpul pentrecut impreuna cam 25 min (nu se uita la ceas).

 

Mie mi-a placut foarte mult, o recomand si o sa revin cu placere la ea cat timp mai e prin timisoara.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

Sa mai contribui si eu putin...

 

Am fost la domnisoara mai pe la inceputurile anuntului folosind acelasi numar de telefon si aceleasi poze. Totul a decurs ok la telefon si s-a intamplat o programare din scurt, eu fiind prin zona dupa mai multe tentative esuate (nu e vorba de teapa, ci doar ca era ocupata sau nu raspundea cand eu aveam timp si chef).

Multe dintre cele de mai sus le voi confirma si eu, doar ca eu zic ca nu-s pozele ei, ci doar se aseamana la corp (la fata mi se pare ca nu). De asemenea, experienta mea nu a fost asa de reusita si, personal, nu am revenit si nu voi reveni.

 

Revenind, ma uit pe anunturi si vad si anuntul ei, si desi e genul "chinezoaica" (mica si slim), totusi vroiam de ceva vreme sa incerc/sa o incerc, eu nefiind mare amator al genului, dar mai ales al zonei ;), insa pozele m-au influentat decisiv. Asa ca sun, raspunde si avem o conversatie normala si fiind si disponibila, iar eu prin zona (centru) ...ma infiintez la ea in 15-20 de minute. Ajuns (take ionescu), raspunde din prima si urc...O intalnesc pe Rebeca (asa se recomanda), o bruneta sub 165 si maxim 50 de kg cu comportament ok. Locatia e medie, adica ceva mai old, dar curat, dar cum nu mergem sa evaluam mobila e ok. La baie la fel...decent. Fata e si ea curata si miroase ok.

Acum, legat de actiune....tipa e incepatoare si destul de stangace si la oral si la modul general cred ca era putin emotionata...in general, chestiile astea pe mine ma aprind mai tare (am mai prins la oferta si fete care atunci incepeau prima oara...ca prim client), dar nu de data asta. O fi fost si loocatia de vina (sechelele trecutului)...tipa, in sine, era chiar bine intentionata, dar nah...n-a fost sa fie...revenind, oralul NP executat destul de dur si de mecanic nu m-a inspirat deloc. la normal, incearca sa fie proactiva insa tre sa ai putina tehnica cand dai contre...altfel, nu obtii efectul prevazut. Am mai facut si ceva FK, dar tot asa nu prea dadea senzatia de placere, ci mai degraba de 'it's business'. probabil era stresata si de faptul ca era mai la inceput (tipa chiar parea incepatoare). Cred ca totul a durat undeva in jur de 30 de minute cu tot cu o mica spalaceala dupa...iar eu m-am despartit de nenea caragiale, un bun amic al fetelor ;)

Concluzionand:

locatie: 8

atitudine: 8

tipa: 7

igiena: 8

prestatie: 5

Am incercat, dar a fost suficient pentru mine. Daca esti fanul genului, poti incerca (probabil ca a mai invatat cateceva).

 

PS: pe atunci nu cred ca oferea si anal, nici macar teoretic ca in cazul de mai sus.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...