Sari la conținut

Masaj erotic in Brasov


Postări Recomandate

Am fost la RedHouse si am dat peste una Irina, care mi-a facut sa-mi piara cheful dupa 20 minute, cica as fi ras de ea, ar fi trebuit sa stau ca sfinxul si sa nu zambesc de loc, mi-a stricat ziua.Am sunat-o pe patroana si mi-a dat o parte din bani inapoi, tot respectul.Insa pe acolo nu mai calc. Jenant.

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Assia Are salon deschis proaspat pe Maniu, are unul si pe Zizinului si inca unul,tot prin Bv. Intradevar este un salon foarte bun si unde fetele stiu ce au de facut (cel putin cele la care am fost si marefer la cel de pe Zizinului). Am observat ca exista multe comentarii despre fetele de la saloane daca fac si "altceva" in afara de masaj. Si nu cred ca e corect sa se posteze aici. Este slujba lor si, probabil, daca se afla ca mai au si alte "activitati" in afara celor pt care sunt angajate. Si,cu siguranta, vor avea de suferit. pe langa ele vom avea de suferit si noi. Credeti ca e bine?Eu zic ca nu.FAptul ca ele se descurca sau nu, ca stiu sau nu sa presteze job-ul, ca stiu sau nu sa se poarte cu clientii este ok si trebuie sa aflam sa nu patim ca altii. Dar daca una dintre fete mai face si 'altceva" nu cred ca e cazul sa se posteze aici. In general nu fac dar...

Link spre comentariu

chiar vorbeam cu una de la enigma,pai la ele nu conteaza clientul cum e ( mai glumet,mai nu stiu cum )clientul e client si atata tot ,el trebuie tratat foarte bine ,ca de aceea vine la masaj sa se simta bine ,nu sa i suporte fumurile maseuzei............eu recomand enigma baieti ,4 fete super amabile

Link spre comentariu

e fain,dar....dupa gusturile fiecaruia. nu m-a impresionat. in schimb am fost pe petru maior(cred ca asa-i zice strazii) acum doua zile si am dat de doua blonde inalte super tari.nati zice ca se numea una din ele. la inceput mi sa parut un pik ostila ,dar tipa e meseriasa,nu alta.

Link spre comentariu

eu sunt de parere ca fiecare salon are clientela lui.........saloane renumite unde merg clienti de varf,saloane de mijloc pt clienti medii iar saloane daca se pot numi asa pt toata lumea,de exemplu eu am 70 de ani si nu ma primesc saloanele datorita varstei ...........unde imi recomandati sa incerc?

Link spre comentariu
Vizitator Taz
Reputație: 0

Cum sa saruti mah pe cineva cand risti ca fata sa o fi luat-o sus vreodata ? Cum sa dai noroc cu cineva cand aproape toti barbatii se masturbeaza ? Cum sa faci sex cand fata sigur nu mai e virgina ?CUUUUM MAAAAAAA ??? Foloseste 10 prezervative.PS. Sper ca ti-am dat tema pentru acasa si nu mai dormi linistit. Ce probleme au unii.

Link spre comentariu

Salon Brasov va invita intr-o ambianta unica, a unei locatii de lux ce sfideaza prin intimitate, discretie si rafinament, pentru a va bucura de placerea unui masaj erotic inedit. Personalul nostru calificat este pregatit pentru a va oferi un masaj erotic delicios care va va incanta toate simturile printr-o atmosfera intima si relaxanta in care trupul vibreaza de placere la cele mai calde si senzuale atingeri. Un loc creat special pentru dumneavoastra! Adresa: Eu personal am devenit fan al acestui salon, care este si deosebit de curat fete frumoase stiu sa se poarte si fac un super masaj[EDITAT DE MODERATOR - Reclama mascata.Daca esti interesat de publicitate pe acest forum te rugam sa consulti thread-ul : http://www.nimfomane.com/forum/announcements.php?aid=2 . Mersi + 1 warn ]

Link spre comentariu

Am fost eu zilele trecute la Hera. Salonu ok..curant.. papuci de casa..etc. erau 2 fete una bruneta si una satena. Am ales bruneta ( proasta alegere). Fata fara pic de implicate..senzualitate...nimic... dupa 40 de min ma intreaba daca am de gand sa finalizez...ca se duce ore. M-am dus direct la dus si apoi acasa. De evitat. Pret 120 ron ora...locatie langa spitalu judetean din brasov

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...