Sari la conținut

0756708066 / 0742873551


varadero

Postări Recomandate

Am vizitat in data de 19 august blonda, pe nume Ana si pot confirma pozele reale si preturile afisate anterior. Tipa este o unguroaica de la tara, din ceva sat din judet, nu am intrebat-o care. Am ales varianta de 30 de minute cu 100 lei, masajul a fost unul slabut, singura compensare a fost atitudinea ei fata de mine. Dupa circa 10-15 minute m-a intors pe spate si a inceput un oral mediocru, cu multa saliva, dara fara alte zone sau ceva iesit din comun. Finalizarea este posibila CIM.

 

Ca si note:

 

Locatie: 7 - nu e lux, dar e acceptabil, curat, ai la dispozitie papuci si prosop

Fizic: 7 - nu e fotomodel, dar acceptabil

Atitudine: 9 - singurul lucru care mi-a placut, am comunicat bine cu ea

Masaj: 5 - foarte slab

Oral: 7 - cu multa saliva, dar fara zone adiacente, ruperi de ritm, nimic special

 

Per total o recomand celor care vor sa se descarce la un pret scazut, cei care sunt in cautare de fete frumoase sau ceva special cautati in alta parte.

  • Like 6
Link spre comentariu

Recenzie scurta la fel ca si vizita mea. Spun doar atat masajul e bun fata acceptabila.

 

Prima impresie:

aspect 7.5

Igiena 8 (nu am suficiente detalii pt a evalua mai drastic. Nu a fost cazul)

aspect in comparatie cu prezentarea si pozele (+/-) -

sociabilitate 8

locatie 7.5 (dar acceptabil cu minimul de confort)

 

Prestatie:

oral 8.5 (chiar placut)

Masaj 8.5

satisfactie personala fata de prestatie 8

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Nu inteleg cum de n-am facut recenzie la postul asta. Hmmm...imbatranesc !

Am fost si eu la Ana (blonda) exact in perioada cand a ramas singura (cand a plecat colega, acum cateva luni).

Am sunat pe la 22, am stabilit sa merg in 20 minute, si am ales oferta la 70 lei, masaj cu finalizare orala, 30 minute (pe atunci...).

Am ajuns indrumat de GPS, am gasit blocul, am sunat / urcat. Ea ma astepta in bikini, fara sutien.

Am facut dus, am ajuns in pat, a inceput masajul. Am discutat in timpul masajului de una, de alta, si mi-a placut masajul si atmosfera la nebunie, fapt pentru care am zis ca nu mai vreau oral, ci mai pun 30 lei si sa continue pana la o ora de masaj.

A facut masaj cam 75 minute, am stat 1 ora jumate door to door.

Pentru mine a fost foarte tare. M-am simtit foarte bine. Mi-a placut de ea, de atmosfera, de garsoniera, de tot.

Aveam in gand sa revin sa incerc si treburi mai serioase, dar furat de alte tentatii de pe forum...nu am mai ajuns la ea. Desi o sa-i fac o vizita cat mai curand. 

Banii nu ia cerut inainte, am platit eu la sfarsit 100 lei.

 

Note...toate de 10 (tine-ti cont ca n-am incercat serviciile sexuale).

Nu inteleg cum acum, acolo sunt 3 fete. Fiind doar o garsoniera cu baie si bucatarie...Sau nu sunt toate in acelasi timp?

 

Eu o recomand calduros pe Ana .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost si eu acum cateva luni la Ana. Am sunat pe la ora 6, m-a primit in 20 de minute. Am ajuns la bloc, am fost ghidat spre apartament. La intrarea in bloc, era un fel de receptie cu un tip mare, dar aparent inofensiv. Am urcat, m-a asteptat dupa usa, complet dezbracata, si si-a cerut scuze pentru "tinuta". Am facut un dus, am primit prosop curat si slapi. M-am intins pe burta si a inceput cu un masaj, bunicel, insa am avut impresia ca a insistat prea mult pe picioare si mai putin pe spate chiar daca am insistat sa se concentreze pe spate. Dupa ce m-a frecat cu sanii de cateva ori pe spate m-am intors, mi-a facut putin masaj si pe urma l-a luat pe cel mic in gura. Oral neprotejat pana la un punct dupa care a zis ca a simtit ceva fire de par, si ca pune prezervativ. In fine, l-a pus si apoi a continuat oralul. Mecanic si banal. Mi s-a parut putin iritata ca nu termin, s-a intors cu fundul spre mine, intr-un fel de 69, dar nu permite nici un fel de atingeri la pasarica. Intr-un final am terminat, spalat, dusat si la reverede.

 

Note:

Locatie. 8. Atmosfera placuta, decent

Fizic: 7, placuta la ochi, dar nu intoarce capete pe strada.

Atitudine 8. incearca sa se faca placuta, si sa povesteasca cu tine.

Oral: 7 Mecanic, fara atentie la zone adiacente, + preze dupa. 

Masaj. 7, Mai mult o frecaleala.

 

Pret 100 lei, pentru masaj nud cu finalizare orala. 

All in all, daca esti  grabit, nu e o experienta nasoala, dar se poate si mai bine

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna.Oferta noastra este:

- Masaj in bikini 30 min:60 Ron

- Masaj in bikini 60 min:80 Ron

- Masaj nud 30 min:70 Ron

- Masaj nud 60 min:100 Ron

- Masaj sado soft 30 min:100 Ron

- Masas sado soft 60 min:150

- OP 30 min:80 Ron

- OP 60 min:130 Ron

- ONP cu CIM 30 min:100 Ron

- ONP cu CIM 60 min:150 Ron

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...