Sari la conținut

0764534914 & 0748553850


tudor21

Postări Recomandate

  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/newnew-senzuala-bruneta-frumoasa19-anipasionala/11713041

 

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/pisicutza-nebunatica-19-ani-amatoare/11707028

 

Aceiasi marie, locatia o stim cu totii (VP) :))

 

Oare ea cine este. Ardeleanco raspunde-ne!

 

 

 

 

Sex, Dragoste & Voie buna!

 

 

 

post-4440-0-92871000-1379750760_thumb.jpg

post-4440-0-26710300-1379750765_thumb.jpg

post-4440-0-07114200-1379750771_thumb.jpg

post-4440-0-29226500-1379750777_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Ana-Maria!

Sunat intr-o zi racoroasa de toamna si infintat la deja cunoscuta locatie.

Acolo surpriza. Ne cunoastem. Pt cunoscatori ea este Ana-Maria de la Mc Donald’s - et 7, de acum cca 2-3 ani.

In fine am ramas pt ca am fost curios sa vad ce a invatat d-soara.

Ca si aspect se vede si in poza diferenta fata de felul in care arata acum 2-3 ani.

La fizic exceptand sanii care au ramas la fel (mici) si fata  care nu a suferit modificari majore, la corp e o diferenta de cca 15-20 kg as zice.

Enyway a castigat mult la GFE fara de perioda Mcd.

Am ales oral + normal 100 ron cu CIM, fara este 90.

Oralul a fost un supt vigoros, fara deep insa cu lins zone adiacente, plimbari de limba pe toata pula.

Normalul a fost normal :)), misionar cu gemete (fake) inca de la inceput, dar fara comentarii. Am trecut si printr-o lingurita si o margine de pat apoi o capra cu o priveliste de milioane, cur de brazilianca.

In continuare carnea este tare pe ea, dar nu are o implicare activa insa fata de felul in care se comorta inainte acum e parfum.

Finalizarea a avut loc prin oral cu CIM. Ba chiar a asteptat pana cand a urcat si ultimul urmas in gurita si abia apoi a plecat la baie.

La sfarsit am primit (daca va vine sa credeti asta in Craiova prospop curat) pt a merge la dus.

N-as putea zice ca  este un MUST insa cred ca merita incercata.

Ah iar era sa uit, o chestie deranjata as zice poate pt unii la fizic este faptul ca peste tot pe corp are ori pete ori urme de operatie (abdomen) ori tatuaj pe picior etc.

 

Sex, Dragoste & Voie buna!

 

Ps se poate trece la testate & daca are cineva mai mult timp liber poate sa gaseasca topicul vechi al fetei. poate le unim.

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...