Sari la conținut

Presteaza Single si/cuplu 0743642260/0744114277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

Chestia cu "cuplu" din titlu cred ca nu-si are sensul sau cel putin asta este parerea mea.

Mira-m-as sa isi doreasca vreun confrate sa o imparta (pe domnita) cu partenerul ei. Un partener caruia la telefon ii zice sot. WTF!  :slap2

Ba mai mult, daca indraznesti sa suni si ai sansa sa iti raspunda, este foarte probabil ca dansul sa fie la celalalt capat al firului intins.  :shrk

Eu recomand acestui asa-zis cuplu sa-si regandeasca stategia de marketing, sa lase fata sa raspunda la telefon si sa isi prezinte serviciile ei. Despre el, numa' bine...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

dragule,esti in urma cu stirile,sunt care vin si la cuplu, care citesc postarile de pe site. numarul la care ai sunat este al sotului (chiar este de 9 ani sotul meu)! deci daca vreti sa vorbiti cu mine sunati pe nr meu, 0743642260, asta ca sa evitati sa mai vorbiti cu el 

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Va mai spun odata preturile! oral si normal o ora 150 de lei, iar o finalizare(maxim jumatate de ora) 100 de lei! Preturile NU sunt negociabile!

 

Sau sunt?

 

...

decartat bani 80 roni ...

...

fata nu ma grabit deloc,am stat cam 45 mim,o final normal 80 roni e un pret ok zic eu..

...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Astia posteaza mai mult ei decat clientii lor.De fapt recenzii sunt cateva:))).Cum observa ca sunt ''jos'' baga un raspuns ....pt un ''up''.Tot trisat se numeste!Puteti posta in fiecare zi ca tot ''JOS'' e locul vostru!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Astia posteaza mai mult ei decat clientii lor.De fapt recenzii sunt cateva:))).Cum observa ca sunt ''jos'' baga un raspuns ....pt un ''up''.Tot trisat se numeste!Puteti posta in fiecare zi ca tot ''JOS'' e locul vostru!

bine dragule, cum zici tu....de parca cineva vine sa-mi futa recenzia, nu pizda

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Trebuie sa recunoastem ca a avut replica! :)

Nu ii lua apararea ca nu merge :)) ...si cum zice colegu de sus fff bn punctat...noi astia de pe site mergem la futut dupa recenzii...

 

Pace voua!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Filosofule, nu am spus ca are dreptate. Ci ca are replica.

Si sa stii ca am cautat si sunt bune amandoua variantele filozof si filosof ...au lasat amandoua variantele bune...sunt ceva contradictii totusi...

Link spre comentariu

  • Oras:napoca
  • Oras:napoca

salut tuturor .dameza a revenit in vechiul cuib din aceiasi  locatie .

 

noul nr de tel este. 0733603602  nr luat din piata de la a la z. eu am vizitato recent  100 fin   OP si NP.

pretul se poate negocia putin .

locatia pe b-dul muncii linga partener.

la bani astea tipa se fute bine si face tot ce ceri.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...