Sari la conținut

Andreea senzuala - 0788998979 / 0772130063


floricel

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nu mai am numerele astea de tel asa ca uni se intreaba care e logica cind le spun 50-50 100 cobinat si cum sa nu le dai un raspus fara logica asa cum zice unul din mamutoii suni de 10 ori pina devi,devine stresant se pare ca baiatul ori are fete la produs ori face sondaj la curve care e logica sa suni de zi de zi de 10 ori si sa nu vii si inca ceva la 50 ron te astepti sa te primesc la un Hotel de LUX esti prost rau aici greseti tu nai banii pentru mine si alti ce vb aici nau banii pentru mine si mai vor si lux am dar nu ofer mamutoilor,s-au si tu esti unul din aia ce vin la furat prin casa s-au cauti prezentari nu la mine gasesti la marile case de moda nu fac prezentari cum cer cite uni sa ma imbrac cum apaream in niste poze,pai numai ciorapi sint 50 ron eu daca ma fut si se rup cu un fraier ce vrea asa care e logica ce beneficiu am,sinca ceva numerele de TEL nu le mai am astea :)

Alceva???

E destul de clar.. zic eu :)

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

buna ce tarife ai

 

 

Dar de ce nu spui ca tu esti pe post de evideta a curvelor ce se fff pe net suni si nu vii care e logica eu pe tipa o cunosc cit de cit si e de treaba tu la toate suni si nu vii s-au ai si tu pe altele si vrei sa vezi preturile :))

 

Atunci care e treaba cu posturile astea doua? Era fumata?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...