Sari la conținut

Maya-Bruneta aratoasa poze reale zona unirii 0736455084


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut . Incantat de anuntul Sorinei referitor la revenirea ( chiar si pentru o perioada scurta ) Mayei , pe care la vremea respectiva am vrut neaparat s-o intalnesc , dar nu am reusit din cauza nepotrivirii programului , am vorbit cu Sorina si am obtinut o programare la Maya . Locatia - la Sorina . Am fost primit de Maya si am ramas placut impresionat . Este foarte frumoasa , inalta , slim , picioare lungi , si un cur bombat care mi-a captat imediat atentia . Am vorbit despre una , despre alta , mi-a placut mult , nu te grabeste , am ras , ne-am placut reciproc . Am primit un prosop foarte curat si am purces la dus , baia fiind echipata cu toate cele necesare . Am revenit de la dus si apoi a mers si Maya pentru un dusulet . A revenit in camera si actiunea a inceput cu saruturi suave ale Mayei pe gat , pe corp ( din pacate nu face FK , doar ne-am atins usor buzele ) si a ajuns apoi la cel mic , incepand un oral care a fost desavarsit , lent , umed , cu incercari reusite de DT , pana la baza pulii , apoi s-a ocupat si de oo , pe care le-a lins gingas cu varful limbii , deja eram super -excitat , nu am mai rezistat si m-am intins dupa prez , l-am rupt si l-am montat rapid pe pula si am trecut rapid in pozitia misionarului , unde dupa cateva minute de futut soft , am finalizat . Foarte placuta senzatia , Maya avand o pussy stramta rau ( mie asa mi s-a parut ) . Pauza , dusuri , am mai vorbit si runda a doua a inceput cam la fel , apoi am rugat-o sa incercam un 69 , care s-a dovedit de mare efect , parca Maya o suge mai bine in pozitia asta ( pussy curata impecabil , fara mirosuri , epilata corespunzator ) . Am rugat-o sa punem un prez si am inceput s-o fut in pozitia capra , avand in fata imaginea curului ei senzational . Ei bine fratilor , a fost un futai de mare angajament : contre puternice din partea Mayei , gemete , se cabreaza extraordinar ( de mult nu am mai resimtit asa o placere ) , ii place , pompez puternic si in cele din urma finalizez glorios . A fost o experienta minunata , chiar mi-a placut mult . La final ne-am pupat ( pe obraz ) si ne-am despartit cu promisiunea de a ne revedea foarte curand . Este insa dificil , deoarece nu are un program fix , legatura o vom pastra prin Sorina , careia ii multumesc mult pentru anuntul privind revenirea ( chiar si temporara ) Mayei . Notele : Fata -9 , Corp -9.50 ( curul este bestial , cand l-am pipait si am simtit carnea tare pe el , mi s-a sculat instant ! ) , Oral - 9,50 , Igiena -10 , Normal - 10 , GFE -10 , Sani 9 ( micuti , dar frumosi ) . Eu sigur voi dori sa o revad ! O zi buna va doresc !

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, bine v-am gasit, dragii mei. De saptamana viitoare sunt disponibila in locatia prietenei si iubitei mele Sorina. Programarile le voi stabili prin intermediul PM-ului (daca ma face Pisicuts rosie :P) sau telefonic, pe numarul Sorinei.

 

Deoarece nu doresc sa poposesc prea mult, nu voi avea un numar de telefon personal.

 

Va astept cu drag,

a voastra Maya4u  :hug1

 

lucreaza sambata ? :)

 

Cateodata :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!

Va salut . Incantat de anuntul Sorinei referitor la revenirea ( chiar si pentru o perioada scurta ) Mayei , pe care la vremea respectiva am vrut neaparat s-o intalnesc , dar nu am reusit din cauza nepotrivirii programului , am vorbit cu Sorina si am obtinut o programare la Maya . Locatia - la Sorina . Am fost primit de Maya si am ramas placut impresionat . Este foarte frumoasa , inalta , slim , picioare lungi , si un cur bombat care mi-a captat imediat atentia . Am vorbit despre una , despre alta , mi-a placut mult , nu te grabeste , am ras , ne-am placut reciproc . Am primit un prosop foarte curat si am purces la dus , baia fiind echipata cu toate cele necesare . Am revenit de la dus si apoi a mers si Maya pentru un dusulet . A revenit in camera si actiunea a inceput cu saruturi suave ale Mayei pe gat , pe corp ( din pacate nu face FK , doar ne-am atins usor buzele ) si a ajuns apoi la cel mic , incepand un oral care a fost desavarsit , lent , umed , cu incercari reusite de DT , pana la baza pulii , apoi s-a ocupat si de oo , pe care le-a lins gingas cu varful limbii , deja eram super -excitat , nu am mai rezistat si m-am intins dupa prez , l-am rupt si l-am montat rapid pe pula si am trecut rapid in pozitia misionarului , unde dupa cateva minute de futut soft , am finalizat . Foarte placuta senzatia , Maya avand o pussy stramta rau ( mie asa mi s-a parut ) . Pauza , dusuri , am mai vorbit si runda a doua a inceput cam la fel , apoi am rugat-o sa incercam un 69 , care s-a dovedit de mare efect , parca Maya o suge mai bine in pozitia asta ( pussy curata impecabil , fara mirosuri , epilata corespunzator ) . Am rugat-o sa punem un prez si am inceput s-o fut in pozitia capra , avand in fata imaginea curului ei senzational . Ei bine fratilor , a fost un futai de mare angajament : contre puternice din partea Mayei , gemete , se cabreaza extraordinar ( de mult nu am mai resimtit asa o placere ) , ii place , pompez puternic si in cele din urma finalizez glorios . A fost o experienta minunata , chiar mi-a placut mult . La final ne-am pupat ( pe obraz ) si ne-am despartit cu promisiunea de a ne revedea foarte curand . Este insa dificil , deoarece nu are un program fix , legatura o vom pastra prin Sorina , careia ii multumesc mult pentru anuntul privind revenirea ( chiar si temporara ) Mayei . Notele : Fata -9 , Corp -9.50 ( curul este bestial , cand l-am pipait si am simtit carnea tare pe el , mi s-a sculat instant ! ) , Oral - 9,50 , Igiena -10 , Normal - 10 , GFE -10 , Sani 9 ( micuti , dar frumosi ) . Eu sigur voi dori sa o revad ! O zi buna va doresc !

interesant....Sorina sa nu devii "promotor" {matroanele sunt ilegale} :feet

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sorina a scris clar : numarul de telefon la care o puteti gasi este tot nr. meu : 0735 014751 si daca in momentul in care am Sunat nu am gasit-o pe Maya , am vorbit cu Sorina , care extrem de draguta mi-a aranjat programarea la Maya . That's all . E simplu .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara!

 

Pentru a evita neintelegerile as dori sa va rog, pe cei care doriti sa va vedeti doar cu mine, sa solicitati programare prin PM. Va reamintesc ca lucrez doar doua zile pe saptamana iar prioritare vor fi programarile pentru show lesbi, impreuna cu colega mea. 

Cand va ajunge si Sorina inapoi acasa, vom stabili care vor fi cele 2 zile si am sa anunt si aici.

 

Va multumesc pentru intelegere.

Maya

Link spre comentariu
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!

Mda....sa nu devii banat...take care :D

 

Stii vorba aia cu cainele care moare de drum lung, nu?!!

Hmmm.....suna a amenintare.

 

PS:Era doar o observatie, nu un sfat....am citit ca esti alergica la sfaturi. :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Era IMPOSIBIL ca acest topic sa ramana curat. IMPOSIBIL.

 

Sunteti incredibili, imposibii, in....ce vreti voi...

 

Mai domnule "Me" ai vreo problema sau cum, ce tot te bagi in seama cu mine peste tot?!?! Please, ignore me....nu-mi place de tine, nu am chef de dialog cu tine. :no2  

 

Macar ai decenta si muta-ti replicile pe topicul meu, colega mea nu are nicio vina....stii ce este aia decenta?!?!

Link spre comentariu
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!
  • Oras:Departe de casa!....pe Marte!

Era IMPOSIBIL ca acest topic sa ramana curat. IMPOSIBIL.

 

Sunteti incredibili, imposibii, in....ce vreti voi...

 

Mai domnule "Me" ai vreo problema sau cum, ce tot te bagi in seama cu mine peste tot?!?! Please, ignore me....nu-mi place de tine, nu am chef de dialog cu tine. :no2  

 

Macar ai decenta si muta-ti replicile pe topicul meu, colega mea nu are nicio vina....stii ce este aia decenta?!?!

Ok...mea culpa...pt Maya

 

Sorina te agiti prea repede...iti face rau ai grija.....ai tu impresia ca ma bag in seama cu tine ...eu doar raspund....doar suntem oameni liberi sa ne exprimam cum vrem (inclusiv cu riscul de a fi banati).

App observ ca daca cineva nu te lauda iti e dusman....nu sunt genul "lingau" sa intru in gratiile cuiva...i'm sorry. :offtopic

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara , bine v-am regasit, de acum ma puteti gasi la nr. de tel. :0733877548.

Serviciile sunt:

  • sex oral (protejat sau neprotejat DOAR in functie de igiena) 
  • sex normal DOAR protejat
  • NU FAC CIM (finalizare orala)

Locatia: Universite

 

Pretul:

  • 150 ron / 1 fin (maxim 30min)
  • 200 ron / 2 fin (maxim 60min).

Va astept cu drag  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

        Buna ziua dragi mei domni, doresc a va informa pe aceasta cale  ca:

 -NU raspund acelora care ma apeleaza cu numar necunoscut :rax2 ;

 -Programul meu nu se intinde niciodata pe parcursul noptii . 

        Va multumesc pentru intelegere. :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Modalitate de contact:
      Dupa o incercare nereusita (fara raspuns) de PM in perioada Maya-Sorina, vazand ultimele postari, am incercat pe telefon, si am reusit din prima. Numarul este insa cel din postarea din 14 july ( http://nimfomane.com/forum/topic/16032-maya-bruneta-aratoasa-poze-reale-zona-unirii-0736455084/page-3?do=findComment&comment=411931) adica 0733877548, nu cel din titlu. (rog un admin sa modifice nr din titlul topicul)
     Am stabilit telefonic intalnirea de o ora, urmata apoi de un SMS de confirmare cu 30 min inainte si un telefon pentru detalii access, odata ajuns in locatie.
     Din cate mi-a comunicat Maya, programul este maxim pana la 19:00.

Locatia:
     Cea mentionata in titlu (Unirii) si respectiv cea din postarea mentionata anterior (Universitate) sunt "cam relative", fiind vorba de fapt de o strada de langa Primaria Bucuresti, str. Anghel Saligny.
     Cu locurile de parcare e cam dificil, dar se mai gasesc totusi langa benzinaria Petrom de pe Splai (acum ca e perioada de concedii).
     Blocul este din setul celor vechi, iar apartamentul, mai bine zis, un mini apartament, cu camarutze (living + dormitor) mici si o baie in care nu trebuie sa te rasucesti cu bratele prea departate de corp. Caditza de dus, toaleta si chiuveta sunt asa de apropiate una de cealalta incat faci dus in toate trei deodata.
      Cu toate acestea, este curat, geluri de dus, prospop ...tot ce trebuie si se simte incercarea de a face spatiul cat mai placut posibil, odata trecut de socul initial, devenind intim si aducand la suprafata amintiri din studentie :innocent
      Cred insa ca am nimerit intr-una din zilele acelea ghinioniste, pentru ca dupa ce ca i se stricase laptopul, si scurgerea de la dus se desfacuse cumva... noroc ca fiind asa de mica baia, by design, exista scurgerea centrala..
      Si pentru ca tot ziceam de avantajele unei locatii asa de mici, AC-ul prezent in living avea suficienta putere pentru a deservi si dormitorasul, ajungand astfel in situatia ideala de a nu simti jetul de aer rece pe trupurile noastre goale, desi beneficiam de racire..

Vizita:
     Maya m-a intampinat intr-un deux-pieces si o neglije care de-abia ii acoperea soldurile, lasand la vedere picioarele lungi si funduletzul apetisant :crazylove . In rest, slim, inaltutza (1.70?), sani spre 2, cu sfarcuri erecte (poate de la AC?), o silueta frumoasa si blonda cu suvite mai inchise, cu o figura "foxy" si ochi albastri in care ma oglindeam cu placere.

:snappy As vota-o cu placere la concursul de poze...!
     Dupa ce am fost servit cu un pahar de cola, am schimbat si "unul" de vorba si o tizgara, atmosfera fiind placuta (si racoroasa). Dupa ce am facut si dusul de rigoare, am fost invitat in dormitoras, pe patul destul de mare, unde am fost tratat cu saruturi mici pe corp, alintat de sus si pana jos cu sfarcurile erecte, fara graba,  raspunsul juniorului nelasindu-se asteptat. Apoi, a fost montata o caciulita (dupa cum alesesem la inceput) si Maya a inceput un oral soft presarat cu DT, facut cu simt de raspundere pret de vreo 6-7 minute.
      Stimulat bine de oral si de formele ei placute atingerii palmelor mele, am rugat-o sa treaca on-top, caci eram nerabdator sa o patrund... Ceea ce s-a si intamplat, dupa ce a potrivit-o binisor (fara lubrifiere suplimentara) si s-a apasat incet pe ea pana la capat. Dupa cateva miscari senzatia de stramt s-a mai atenuat fiind ajutata si de opturile facute de Maya.... am replicat si eu cat de bine am putut, cu o usoara retinere insa, caci, dupa ce Maya s-a lipit cu sanii de pieptul meu, senzatia de placere crestea intr-un ritm cam alert. Chiar si cu mainile pe fesele ei frumoase, Maya nu s-a lasat si a inceput sa se infinga din ce in ce mai repede ... Am ridicat-o pana la urma si am lasat-o pe spate, admirand privelistea picioarelor ei suple complet desfacute in timp ce se mangaia si se unduia in continuare.. am ajuns si cu unul picioare intins frumos pe umarul meu, prilej pentru mine sa imi plimb palmele de-a lungul lui, pana la fese...  Si pentru ca imi era pofta si de fundul acela frumos, am rasucit-o un pic din lateral, bucurandu-ma de privelistea soldurilor si a sfarcurilor erecte, un antreu numai bun pt un doggy style, cu contre si 8-uri din partea ei, mai mai sa ma dea gata...
   Am ridicat-o sa pot sa ii simt spatele lipit de mine si m-am retras un pic (fara sa ies) sa ii permit sa ajunga cu fesele asezate pe calcaie...i-am luat sanii in palme si am intrat pana la capat sa ii simt iar placutele unduieri... ca nu se potolea de loc :bow2 ... in orice pozitie am fost, se unduia Maya de mai mare dragul :shocked ... si extazul ....final cu ea in brate pe la spate. Ne-am desprins apoi, fara graba, o scurta igienizare, cate-un mic alint... apoi la dus unul dupa altul. Mai relaxati (cel putin eu) am revenit la inca o tzigara si un alt pahar de vorba...

Notele (inainte de plecare):

Locatia: 7

Aspect: 9 (dupa cum ziceam, mi-ar place sa o vad la concursul de poze)

Oral: 8

Normal: 9

GFE: 8 (no FK, dar are o atitudine placuta gen aventura din studentie)

Halatul: 200 ron/h


Concluzie: "Nice to full around with" si cu un nick bine ales ... "Good 4fun 2"!

P.S. Maya cred ca merita insa o locatie mai buna!



 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...