Sari la conținut

Maya-Bruneta aratoasa poze reale zona unirii 0736455084


Postări Recomandate

  • Telefon: baiat3rau
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: baiat3rau
  • Oras:Bucuresti

Chiar ca e deosebita, acum ca am prins-o la tel, nu am reusit sa gasesc un slot disponibil....

Nu stiu de ce, dar ma incapatanez .... si poate o prind pana la urma.. :bow

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare dominilor, doamnelor si in special domnisoarelor, cum spune si colegul nostru(Il Pupparo) mai sus, Maya chiar e o fata deosebita, am cunoscuto astazi si este de nota 10 plus, nu cred ca mai are rost sa pov cu lux de amanunte aceasta experienta, trebuie doar sa o cunoasteti si va ve-ti da singuri seama ca asa este,

eu unul am fost foarte multumit de tot ce am gasit la ea, de la mine are un cadou de 200 ron la final, in rest urari si ganduri numai de bine in cea ce o priveste

pe Maya. 

 

O seara cat mai linistita sa aveti.                                                     

 

                                                                                              RECOMAND !!!  RECOMAND !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua dragii mei domni, datorita unor evenimente neplacute sunt constransa de imprejurari ca de la sfarsitul acestei saptamani sa iau o vacanta pe termen nelimitat. Va multumesc frumos pt recenzii si cavalerismul de care ati dat dovada. :* O vara cat mai frumoasa.

  • Like 3
Link spre comentariu

Astazi am reusit dupa mai multe incercari sa ajung la Maya. O blonda draguta, cu parul tuns mediu, inalta si subtirica, care rasounde la numarul de telefon 0733877548. Deci nu mai e nici bruneta si nici nu mai are numarul din topic. Cum dealtfel preciza si ea in alta postare si inca un coleg la ultima recenzie. Poate modifica cineva in titlu!

 

Maya e o fata finuta si placuta, in afara de faptul ca e f sexy. Am facut cunostinta, s-a scuzat pentru faptul ca e mai greu de gasit (nu era cazul, e optiunea ei). In fapt mi-a zis ca ia doar 2-3 clienti pe saptamana. Pentru ea e ok asa. Foarte bine, daca e sa imi dau cu parerea. Deci azi am fost norocos:)

Am fumat o tigara, am socializat putin si am trecut la dus. La revenire ne-am mutat in dormitor.

Maya arata foarte bine, are un trup subtire, cu piele fina, sani nr.2 frumosi cu sfarcuri erectile de mare efect. Picioare bine desenate si un fundulet imbietor. De pasarica ce sa mai zic, un fluturas perfect cu o mica tunsoare pubiana deaspura pasaricii. Mmmm! Sexy!

In pat a fost o minune. Sex de cea mai buna calitate, fara graba, fara stress, fara ceas. Ii place si iti arata asta. M-am simtit ca intr-o aventura cu o fata care imi placea. Alate detalii nu mai dau ca tin de "chimia" de moment.

In concluzie, o sa revin oricand cu cea mai mare placere.

 

Si niste note:

Locatie: 8,5 (f curat, cu tot ce trebuie)

Fata: 9,5 (slim, draguta, chiar frumoasa, cu ochi foarte frumosi)

Oral: nu dau nota la al meu, dar zic eu ca bun :)

Normal: 10

GFE: 10 (parerea mea)

200 lei pentru o ora (de fapt vreo 75-80 minute cu tigara de inainte si dupa)

 

Nu recomand ca e prea draguta :)

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi am reusit dupa mai multe incercari sa ajung la Maya. O blonda draguta, cu parul tuns mediu, inalta si subtirica, care rasounde la numarul de telefon 0733877548. Deci nu mai e nici bruneta si nici nu mai are numarul din topic. Cum dealtfel preciza si ea in alta postare si inca un coleg la ultima recenzie. Poate modifica cineva in titlu!

 

Maya e o fata finuta si placuta, in afara de faptul ca e f sexy. Am facut cunostinta, s-a scuzat pentru faptul ca e mai greu de gasit (nu era cazul, e optiunea ei). In fapt mi-a zis ca ia doar 2-3 clienti pe saptamana. Pentru ea e ok asa. Foarte bine, daca e sa imi dau cu parerea. Deci azi am fost norocos:)

Am fumat o tigara, am socializat putin si am trecut la dus. La revenire ne-am mutat in dormitor.

Maya arata foarte bine, are un trup subtire, cu piele fina, sani nr.2 frumosi cu sfarcuri erectile de mare efect. Picioare bine desenate si un fundulet imbietor. De pasarica ce sa mai zic, un fluturas perfect cu o mica tunsoare pubiana deaspura pasaricii. Mmmm! Sexy!

In pat a fost o minune. Sex de cea mai buna calitate, fara graba, fara stress, fara ceas. Ii place si iti arata asta. M-am simtit ca intr-o aventura cu o fata care imi placea. Alate detalii nu mai dau ca tin de "chimia" de moment.

In concluzie, o sa revin oricand cu cea mai mare placere.

 

Si niste note:

Locatie: 8,5 (f curat, cu tot ce trebuie)

Fata: 9,5 (slim, draguta, chiar frumoasa, cu ochi foarte frumosi)

Oral: nu dau nota la al meu, dar zic eu ca bun :)

Normal: 10

GFE: 10 (parerea mea)

200 lei pentru o ora (de fapt vreo 75-80 minute cu tigara de inainte si dupa)

 

Nu recomand ca e prea draguta :)

e...hai ca ai futut si tu ...in sfarsit.... :laugh2  :laugh2  la mai multe 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Datorita unor telefoane primite in ultimul timp doresc sa mentionez ca : acest anunt este adresat domnilor casatoriti cu varsta de peste 30 de ani(MOTIVE SUNT GARLA). Va multumesc anticipat pt intelegere dragii mei. Va pup si o seara cat mai frumoasa. :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 

Datorita unor telefoane primite in ultimul timp doresc sa mentionez ca : acest anunt este adresat domnilor casatoriti cu varsta de peste 30 de ani(MOTIVE SUNT GARLA). Va multumesc anticipat pt intelegere dragii mei. Va pup si o seara cat mai frumoasa. :*

 

 

Inteleg ca iti poti da seama daca "domnii' au sub sau peste 30 de ani, dar nu inteleg cum iti dai seama daca este casatorit.Daca imi spui ca te uiti pe deget sa vezi daca are verigheta probabil ca o sa te injur.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua dragi cofutaciosi,

Dupa ce am folosit acest forum timp de luni de zile pentru a evita tepele inerente pe care le iei cand mergi la fete nerecomandate am decis sa-mi aduc si eu aportul la dezvoltarea micii noastre comunitati.

O sa incep cu Maya pe care am vizitat-o cel mai des in ultimele saptamani, eu déjà o vad ca pe o prietena buna J

Maya este o fata care arata bine, clar ai intoarce capul dupa ea pe strada. Cred ca are in jur de 25 ani, este inaltuta peste 1.70, cu niste craci si un cur fenomenale. La fata e blonda (cel putin zilele astea) frumusica foc cu un mic defect la dinti care insa nu deranjaza. Este foarte naturala si prietenoasa.

Apartamentul este ingrijit dar micut, cu o baie liliputana in care te lovesti de pereti cand faci dus.

Actiunea in sine incepe cu o discutie generala, nu se grabeste te trateaza cu un suc sau o apa.

Dupa cateva minute am primit de fiecare data un prosop curat iar dupa igenizarea propiuzisa am trecut in micutul dormitor in care se desfasoara ostilitatile.

Maya incepe cu o serie de sarutari pe piept pana spre urechi, apoi se concentreaza pe obiectul muncii. Aici trebuie sa recunosc ca oralul este foarte interesant: protejat la cererea mea, cu acente de deep si cu mare atentie la zonele adiacente, mai ales dupa ce ii pun in vedere acest lucru.

Din pacate de fiecare data cand am trecut la normal actiunea a durat putin (din vina mea pentru ca eram déjà  destabilizat bine de la oral). Oricum, la normal in pozitia caprita panorama este foarte frumoasa nemaivorbind de miscarile caprioarei care sunt dementiale.

Si niste note:

LOCATIE- 8
CORP – 9.5, FATA 9 Subtirica , inalta, foarte frumoasa la fata

IGIENA – 10
ATITUDINE/GFE – 9
ORAL – 9.5
NORMAL – 9.5  

Halat 200 lei (a fost alegerea mea de fiecare data sa-i dau 200, am imbatranit, nu-mi mai pun mintea sa dau 2 numere intr-o ora).

O recomand cu incredere.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ps. Selectii, selectii peste selectii . Un asemenea limbaj si comentarii de genu... Bleah... Genu de oameni pe care ii ocolosti de la o posta. ideea ramanea aceeasi : in fata unor putai intotdeauna voi alege un domn cu picioarele pe pamant , umpic de clasa si discret , manierat, igiena impecabila etc etc etc. Repet acest anunt a fost adresat doar domnilor de peste 30 si casatoriti pt restul e forumul plin. Pupici DRAGILOR.

  • Like 1
Link spre comentariu

ps. Selectii, selectii peste selectii . Un asemenea limbaj si comentarii de genu... Bleah... Genu de oameni pe care ii ocolosti de la o posta. ideea ramanea aceeasi : in fata unor putai intotdeauna voi alege un domn cu picioarele pe pamant , umpic de clasa si discret , manierat, igiena impecabila etc etc etc. Repet acest anunt a fost adresat doar domnilor de peste 30 si casatoriti pt restul e forumul plin. Pupici DRAGILOR.

Maya,nu vreau sa polemizez cu tine,dar...cum iti demonstram ca suntem casatoriti?serios.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...