Sari la conținut

Maya-Bruneta aratoasa poze reale zona unirii 0736455084


Postări Recomandate

  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Nr de tel este : 0733877548.

Serviciile sunt:

sex oral (protejat sau neprotejat DOAR in functie de igiena)

sex normal DOAR protejat

NU FAC CIM (finalizare orala)

Locatia: Universite Cercul Militar

 

Pretul:

150 ron / 1 fin (maxim 30min)

200 ron / 2 fin (maxim 60min).

Tarifele standard ale Mayei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

se pare ca Dorel s-a inspirat un pic:

 

 

Posted 08 November 2013 - 04:19 PM

Am fost si eu la Maya miercuri dupa ce am evitat o teapa de pe Decebal unde activeaza un cuib de grase deasupra la Pink Café..Maya are locatia in blocul Zepter ,intr-un apartament curat si decent.Maya este foarte lipicioasa,m-a invitat inauntru ,mi-a prezentat colega ei Sorina si m-a poftit in dormitor.Veneam de acasa si nu am facut dus,deci nu am vazut baia.Ea s-a dus sa faca un dus timp in care eu m-am facut confortabil.Dupa un timp revine in camera dezbracata doar cu ciorapi.M-a intrebat daca vreau ceva anume ,I-am zis ca nu doar sex salbatic si a inceput sa ma sarute pe tot corpul,se freca ca sanii peste tot si a coborat incet spre locul mult dorit.Oralul neprotejat a fost incendiary cu DT,ruperi de ritm, lins Oo-le,tot tacamul.Apoi am trecut in 69 ,totul curat si placut vederii mai ales curul ala mic si bombat si pasarica mica.Cand am simtit ca cedez am rugat-o sa puna prezervativul si sa se aseze deasupra ..Si s-a asezat si a inceput sa pedaleze ca nebuna de am zis ca lesin.Apoi am pus-o caprita sa pedalez si eu pana cand am cedat ..si am cazut peste ea..din cauza contrelor in timpul spasmului :slap2 .M-a sters frumos si s-a dus la baie eu ramanand intins vreo 4 min sa-mi trag sufletul.Imi tremurau picioarele.O partida reusita la care m-am gandit cateva ore dupa.

 

- Fata : nota 9 ( e slim cum imi place mie,cur micut ,pasarica si mai micuta,si sani fermi)

-Oral : nota 9

-Normal : nota 9

- FK : evita din cauza danturii cred.

-Locatie : 9 (decenta si curate)

 

Am platit 100 lei la sfarsit pentru o finalizare .Timp petrecut 25 min fara sa ma grabeasca in vreun fel.Parerea mea ca e de revenit.O sa incerc si la colega ei la Sorina pentru sanii aia ...

  • 11
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Stimate domn :))) ... Pffff :)))... Iarta.mi gresala... Si nu prea vad de ce o aduci pe Sorina in discutie? Sau esti bagator de seama de duzina si nu ai activitate?

Stimata domnisoara,toata lumea greseste,asa ca nu tre sa iti ceri iertare,de ce am adus-o pe Sorina in discutie!?

https://nimfomane.com/forum/topic/38076-umpic-de-prostie/

acum intelegi?din partea mea a fost o gluma,din parte ei...nu stiu.

Daca te face fericita intr-un fel,da sunt bagator de seama si de duzina,si DA chiar nu am activitate la serv,nu tre sa imi omor si eu timpul cu ceva??

Daca te-am deranjat cu ceva IMI CER SCUZE si iti transmit un :kiss3 .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Skyseven pt tine va ramane o buca temporara. :)) , iar pt restul mici schimbari.

Program : 9:00 - 17:30 . L-V

1fin. Max 30 min-150ron;

1fin. 1h - 200 ron.

O zi cat mai frumoasa dragilor. :*

 

buna Maya.

1 fin lunga 200 ron?

pentru 2 fin intr-o ora cat este vestitul "halat"?

merci

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna CubaCigar. Da ,o fin. pe parcursul unei ore este de 200 ron. Sincera sa fiu nu am mai facut2 fin intr.o ora"de.o viata" pt ca mi se pare un fel de maraton si cam dispare placerea cand te simti presat. In cazul in care prima finalizare este foarte rapida se poate si ce.a de.a doua in acelas "depozit". ., dar subliniez : daca prima este ca din pusca. Pupici :* . o zi frumoasa.

Link spre comentariu

  • Oras:neamt
  • Oras:neamt

Buna, Maya ! Vreau sa stiu daca mai este valabila optiunea la pachet cu Sorina. Doresc o sedinta cu ambele, sex oral, normal cu tine, iar Sorina sa se ocupe de montarea prezervativului si la final de CIM. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...