Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mă bucur pentru tine ,îmi pare rău că nu pot ajunge decât după ora 20/39.. datorita programului de lucru îți doresc tot binele din lume

Suna-ma(sau wapp) când îți faci puțin timp...sa vb mai multe!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Dupa o perioada destul de lunga de ezitari, daca sa ma duc la ea sau nu, si nepotriviri de program intre mine si ea, azi am reusit sa ne cunoaștem.

Pentru mine intalnirea a fost una foarte placuta,si dupa cat am observat, si ptr. ea.

Voi reveni oricand cu mare placere!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Dupa o perioada destul de lunga de ezitari, daca sa ma duc la ea sau nu, si nepotriviri de program intre mine si ea, azi am reusit sa ne cunoaștem.

Pentru mine intalnirea a fost una foarte placuta,si dupa cat am observat, si ptr. ea.

Voi reveni oricand cu mare placere!

O recenzie regulamentara ne-ar convinge și mai mult și ne-ar și ajută ca asta e scopul forumului!

Altfel ne lăudăm care mai de care ce bine a fost!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

O recenzie regulamentara ne-ar convinge și mai mult și ne-ar și ajută ca asta e scopul forumului!

Altfel ne lăudăm care mai de care ce bine a fost!

Crissu are destule recenzii bune! Nu prea mai edte nimic nou de spus la ea!

Link spre comentariu

O femeie de nota 20 , micuta la inaltime, slabuta cu multa implicare in asternuturi, 35-38 de ani dupa aprecierea mea, nu am dorit sa o intreb varsta reala pentru ca nu este frumos , va pup dulce doamna crissu

@ Multumesc Domnule Oua_fierbinti pt recomandare, dar unde a-ti disparut ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O femeie de nota 20 , micuta la inaltime, slabuta cu multa implicare in asternuturi, 35-38 de ani dupa aprecierea mea, nu am dorit sa o intreb varsta reala pentru ca nu este frumos , va pup dulce doamna crissu

@ Multumesc Domnule Oua_fierbinti pt recomandare, dar unde a-ti disparut ?

Mulțumesc frumos!

 

Azi disponibilă 9-18!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Săptămâna viitoare sunt în Constanta

Pentru mai multe detalii sunt disponibila pe whatsapp (minunat ar fi sa îmi spuneți și intervalul orar în care pot răspunde înapoi), nu tot timpul pot răspunde la telefon!

Pupici dulci!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Săptămâna viitoare sunt în Constanta

Pentru mai multe detalii sunt disponibila pe whatsapp (minunat ar fi sa îmi spuneți și intervalul orar în care pot răspunde înapoi), nu tot timpul pot răspunde la telefon!

Pupici dulci!

Ma poti trece pe lista!😄
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Crissule,dupa cele aproape doua ore petrecute in compania ta, am ajuns la concluzia ca inca mai avem zone ale corpului neexplorate si teme de abordat. In pat sau nu!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Crissule,dupa cele aproape doua ore petrecute in compania ta, am ajuns la concluzia ca inca mai avem zone ale corpului neexplorate si teme de abordat. In pat sau nu!

O experiență de repetat când mai avem atâta timp sa ne dezlănțuim!

 

Azi 9-18!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...