Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

Mâine program 9-15!

Intreb si eu sa ma bag in seama : gasesc la vre-o pagina ceva poze cu tine ? sau link ceva orice ?

As vrea si eu o programare la tine cu toate ca nu cred ca voi putea maine , dar macar sa imi fac idee de cum arati caci vad ca esti laudata si o persoana cu bun simt din ce ai postat pe aici :D

Link spre comentariu

Intreb si eu sa ma bag in seama : gasesc la vre-o pagina ceva poze cu tine ? sau link ceva orice ?

As vrea si eu o programare la tine cu toate ca nu cred ca voi putea maine , dar macar sa imi fac idee de cum arati caci vad ca esti laudata si o persoana cu bun simt din ce ai postat pe aici :D

ÃŽncearcă 3-4 pagini înapoi și o sa vezi un curulet foarte apetisant. Păcat ca nu îl folosește cu noi. 😀

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

Încearcă 3-4 pagini înapoi și o sa vezi un curulet foarte apetisant. Păcat ca nu îl folosește cu noi.

Hai sa o zic pe aia dreapta : am cautat cam 10-13 pagini cand am scris asta . Acum ca sunt si BINE dispus nu o sa caut absolut nici o pagina cu siguranta :D

Am mai fost pe topice cu sute de pagini , daca nu e refresh si/sau poze noi intreb la ce pagina ma duc ca nu sunt aici sa stau ore, caut ce vreau citesc/vad si ma duc sau nu ma duc.

Sanatate si spor la ciocanit :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intreb si eu sa ma bag in seama : gasesc la vre-o pagina ceva poze cu tine ? sau link ceva orice ?

As vrea si eu o programare la tine cu toate ca nu cred ca voi putea maine , dar macar sa imi fac idee de cum arati caci vad ca esti laudata si o persoana cu bun simt din ce ai postat pe aici :D

Ultimele poze postate sunt la pag 95, 96...noul regulament nu mă lasă să pun poze așa cum nici tu nu poți fără sa ai un cont platit, e alegerea ta dacă vrei sau nu sa vezi pozele, nu pot și nu vreau să pun pe nimeni sa facă ceva ce nu dorește și viceversa!

Un week-end minunat tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Intreb si eu sa ma bag in seama : gasesc la vre-o pagina ceva poze cu tine ? sau link ceva orice ?

As vrea si eu o programare la tine cu toate ca nu cred ca voi putea maine , dar macar sa imi fac idee de cum arati caci vad ca esti laudata si o persoana cu bun simt din ce ai postat pe aici :D

Fix pe pg. 95 e plin de poze😀
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

Ultimele poze postate sunt la pag 95, 96...noul regulament nu mă lasă să pun poze așa cum nici tu nu poți fără sa ai un cont platit, e alegerea ta dacă vrei sau nu sa vezi pozele, nu pot și nu vreau să pun pe nimeni sa facă ceva ce nu dorește și viceversa!

Un week-end minunat tuturor!

Pai sa nu fie cu suparare domnisoara dar eu am intrebat de poze fix pentru ca VREAU sa le vad :D

PS : poza aia cu rochita e criminala :) , multumesc , si hai ca poate deja dezvoltam conversatia la un apel telefonic :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai sa nu fie cu suparare domnisoara dar eu am intrebat de poze fix pentru ca VREAU sa le vad :D

PS : poza aia cu rochita e criminala :) , multumesc , si hai ca poate deja dezvoltam conversatia la un apel telefonic :*

Mâine e ultima zi în Constanta...o sa revin curând!

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Crissu, îți multumesc ptr. felul in care te-ai implicat in a-mi oferi acea exploziva finalizare orala! Acel fel de finalizare de care nu credeam ca voi mai avea parte vreodata! M-am simtit minunat!

 

Cand este chimie si clik totul iese perfect!

Link spre comentariu

Crissu, îți multumesc ptr. felul in care te-ai implicat in a-mi oferi acea exploziva finalizare orala! Acel fel de finalizare de care nu credeam ca voi mai avea parte vreodata! M-am simtit minunat!

 

Cand este chimie si clik totul iese perfect!

Congrats bro..respect..asta asa este..toate cele bune
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...