Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Crissu, îți multumesc ptr. felul in care te-ai implicat in a-mi oferi acea exploziva finalizare orala! Acel fel de finalizare de care nu credeam ca voi mai avea parte vreodata! M-am simtit minunat!

 

Cand este chimie si clik totul iese perfect!

Eu ți-am zis. ...pupici

 

Azi 9-15!

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Sunat, vorbit, ajuns, teapa.

Tu de unde ai mai aparut!?

In 5(cinci) ani asta este singura postare, si... culmea culmilor, acolo unde ceea ce ai spus este imposibil!

 

 

 

Mai stiu pe cineva care daca avea ceva cu culegatorul spune ca strugurii sunt acri. Iti spune ceva asta?

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

"Eu ți-am zis. ...pupici"

 

Da, si imi fac mea culpa ca nu te-am crezut. Este totusi bine ca nu fac parte, zic eu, din categoria celor care se nasc prosti, si mor si mai prosti!

Si, din pacate, sunt destule persoane! Eu , personal, cunosc cateva! Stii, genul acela de persoane care asteapta sa le pice din cer doar ptr. faptul ca ele fac imensul efort de a consuma aerul planetei si zambesc frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e nevoie sa te cerți cu nimeni! Tu și mulți alții știu deja cum sunt!

Nici el nu precizase când ajunge, nici eu nu am întrebat pentru asta prefer să mă suni când ești în zona și în caz ca sunt liberă ne vedem!

 

Deși era supărat pe mine...acum nu mai e!

Link spre comentariu

Tu de unde ai mai aparut!?

In 5(cinci) ani asta este singura postare, si... culmea culmilor, acolo unde ceea ce ai spus este imposibil!

 

 

 

Mai stiu pe cineva care daca avea ceva cu culegatorul spune ca strugurii sunt acri. Iti spune ceva asta?

Lasa l in pace,nu se merita sa iti bati capul cu o clona ..este doar un cont al cuiva care ori este dungat aici sau un cont de pe care mănâncă rahat..toate cele bune
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...