Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai Gabitule, cafea cu mine nu bei dar cu Aditu bei ceai...cred ca mai repede apuc sa beau cafeaua cu Adi... care e tocmai la Oradea...

 

@cod06ro sa inteleg ca-ai fi preferat un ceai de tei...vorba Gabitului: bine c-am avut prezervative!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

am avut placerea sa ii fac o vizita domnisoarei. Programarea am sunat si am primit indicatiile privind locatia . Este foarte usor de ajuns la ea, singura problema fiind cu parcarea dar te descurci  :)) I. Revenind la actiune propriu-zisa va pot spune ca:


1. Locatia este spatioasa, curata  O notez cu 10:)


2. Fata: este foarte ok, frumusica, destul de isteata, ai ce vorbi cu ea. Ii dau 9,5 nu chiar atat de mari sani precum mi-as fi dorit eu:)


3: Actiunea propriu-zisa: Am optat pentru o ora, insa...am finalizat o singura data oral cu...o incercare de CIM  :) De asemenea, a fost foarte hotarata sa ma faca sa termin oral a doua oara (asa cum optasem eu), . De mentionat si expresia ei: daca imi pun in minte un lucru, nu voi  reusi sa finalizez   :)  :blushing2 as vrea eu .....


 Deci GFE: 10+, atat pentru modul in care s-a purtat pe perioada vizitei cat si pentru daruirea pe care a avut-o in dormitor:)


4: Halatul a fost de 200 ron/h


5: De recomandat: Clar, nu trebuie sa o ratati. 


sper ca i-a placut si ei macar prima parte :rax2


  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Expresia mea: daca iti trece prin minte ca a doua finalizare nu o crezi posibila...in majoritatea cazurilor chiar nu e...pentru ca te autosugestionezi involuntar ca nu se poate...si daca nu te-ai gandi la asta...poti avea placuta surpriza sa se materializeze...

 

@popescu940    nu pot sa ma abtin:  :rax2

                        Te pup dulce!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...