Sari la conținut

rossa doolce 0768587423 Maryana


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

sustin trecerea la esrte de evitat

M-am intalnit cu ea acum ceva timp

Nu este nimic de capul ei in afara de fite, figui si prost gust, si bineinteles nu justifica banii avand in vedere ca este foarte rece si rigida cu clientii.

O seara placuta

 

 

 

 

Am contactato si eu de doua ori si defiecare data da informafi ca presteza oral si normal dar odata cica era cu un client si sa revin mai tarziu a doua ora ca a pecat iar nustiu unde .neserioasa

Link spre comentariu
  • Oras:BUZÄ‚U
  • Oras:BUZÄ‚U

 salutare domnilor. In data de 14 decembrie in jurul orelor 22 - 23 aveam chef de o tavaleala cu domnita rossa. Binenteles ca am sunat si surpriza ca mi-a raspuns un barbat si am inchis. Eu cred ca numarul de telefon afisat in topic nu mai este valabil. O seara placuta tuturor si mult spor la ciocanit in continuare. 

Link spre comentariu
  • Oras:Rai
  • Oras:Rai

Am sunat si la acel nr dar la fel era inchis....nu e prima data cand e inchis....eu de cate ori am sunat din pacate ori era inchis ori nu raspundea.....are postat si un program dar nu e respectat deci....e o persoana foarte neserioasa pt mine si nu o sa mai apelez la serviciile iei.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

In sfârșit m-am întâlnit astăzi cu fata , e ok frumușica , corp ok , sunat programat întâlnit la ora stabilită , acțiunea in masina Pt ca face numai oral ca a născut si normal încă nu se poate , oral protejat , un oral ok cu câteva ruperi de ritm , mulțumitor, decartat 60 RON + prezele , de recomandat , sa zicem ca da Pt buzau fata de puștoaica blonda are un + , fiți domni cu ea ca si ea se comporta ok , așa a fost la mine ca am citit pe aici câteva nemulțumiri , fata e dintr-o bucata si trebuie tratată ca atare , ca note Pt general 7 zic ca si gf 1 direct Fast fuck in masina . O sa mai trec pe la ea Pt normal si va anunț .

 

Spor la ciocane !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania+
  • Oras:Romania+

Ca si program aproape oricând daca nu are altceva de făcut , chiar si ore mai târzii , insistați după ceva timp , chiar ia sunat Telu in timpul acțiuni si doar sa uitat scurt nu a răspuns un + aici ca la alți am văzut ca vb mult

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...