Sari la conținut

0763207470


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București

salutare, nu am mai postat de mult timp ... nu din lips de activitate ci din motive obiective (MILITIA m-a urmareste de ceva timp).locala.

Saptamana asta am avut ceva treaba prin Pitesti si cum a fost pentru prima oara , m-am gandit sa testez si piata . 

Am luat un ziar local si am inceput sa sun ... intrun final mi-a raspuns o domnisoara si am stabilit o intalnire. Locatia Hotel Magic undeva in prelungirea Craiovitei(sau Craiovei), etajul 1 camera 7. 

Toate bune si frumoase dupa ce ne-am inteles la pret, 1 mil 2 numere am purces la treaba. Prima surpriza a aparut ca nu a dorit sa faca oralul decat cu prezervativ. A doua surpriza a aparut cand a vazut ca nu ma termin probabil in timpul calculat de ea si a inceput sa faca mofturi.... ba ca nu a avut chef toata ziua sa stea ea deasupra, ba ca o am prea mare si o doare , ba ca vezi doamne ca nu a mai intalnit e cineva sa il tina atat .... VRAJELI. Referitor la grija zonelor adiacente .... vise taica, vise.

Intrun final. dipa aproximativ 40 minute am reusit sa termin si eu facand o laba si ea sa ma mangaie pe coaie .... PENIBIL .... pentru laba aia am dat 1 mil.

 

Note:

GFE - 6

Oral - 3

Normal - 3

Anal - nu am intrebat .... asta era si culmea

Aspect - cam 165cm inaltime ... ... 50 kg .... si la final am observat ca ii mai lipseau si 2 dinti in partea din stanga sus.

Observatia am facut-o dupa ce a aprins lumina la final . unde mai pui ca a si raspuns la tel in timpul prestarii.

Eu personal consider ca nu este de revenit. 

Si inca ceva ... avea vreo 3 telefoane pe noptiera , posibil sa aibe mai multe numere de tel.

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...