Sari la conținut

Amelia de la Top Constanta in Bucuresti!


Postări Recomandate

  • Oras:.......
  • Oras:.......

Dragii mei bucuresteni vreau sa va anunt ca in perioada 24 octombrie_1 noiembrie sunt disponibila in frumoasa capitala.

   Pentru cei care nu ma cunosc ..........https://nimfomane.com/forum/topic/12764-amelia-0764376954/.....Aici gasiti recenzii despre mine si poze.

 

    Tarife:           

 

- 30 min(100 ron) 

 

- si de bucurie ca vin la voi am o Super Oferta 1h:30 min(250ron) :hug1 ... Ca sa ne bucuram mai mult

de frumoasele momente pe care le vom petrece impreuna.

 

   Serviciile mele:

-  sex oral neprotejat(sau la alegere protejat)

- sex normal protejat

- 69

fk

- nu fac finalizare orala sau pe fata

- de asemena nici sexul anal nu face parte din serviciile  mele

 

 

 

      Avand in vedere ca sunt nou venita in capitala prefer sa ma viziteze numai persoane de incredere....Membrii forumului..!! Asa ca voi accepta doar programari facute prin PM. 

      Va multumesc...si ne vedem cu bine la Bucuresti......va pupacesc pufoseniilor  :* 

 

 

 

      

  • Like 2
Link spre comentariu

Amelia, sunt sigur ca baietii te asteapta in Bucuresti, toate bune si frumoase, dar nu e nicio super Oferta din moment ce tu ceri - 30 min(100 ron) .

Super Oferta 1h:30 min(250ron)

Fara sa te superi, dar imi aduce aminte de reducerile din Carrefour, reduceau pretul de la 99 de lei la 100 de lei :))
 

Link spre comentariu

E o oferta totusi, cu cat iei mai mult timp,platesti mai putin! La 1,5 ore, in loc de 300, dai 250! Si probabil la 1 ora, daca se pastreaza trendul ofertei, in loc de 200, ar trebui sa dai 175! Dar varianta de 200 nu cred ca e valabila!

Link spre comentariu

E o oferta totusi, cu cat iei mai mult timp,platesti mai putin! La 1,5 ore, in loc de 300, dai 250! Si probabil la 1 ora, daca se pastreaza trendul ofertei, in loc de 200, ar trebui sa dai 175! Dar varianta de 200 nu cred ca e valabila!

Am o duda pe ziua de azi, e clar ca trebuia sa ma opresc la al doilea pahar de vin. E totusi o oferta, pretul si-l face singura, dar mi-a dat mie cu virgula :))

Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

ce oameni rai ma, vrea si fata sa fie ok cu voi si se gandeste si la buzunarele voastre si ii sariti toti in cap

ba ce oameni

glumesc nenea asshoool acu sa nu te superi si pe mine ca si asa vad ca toata lumea are ceva si cu tine asa cum are si cu mine.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Curioasa opinie ai. Tin sa te anunt ca mall-uri sunt si in alte orase ale tarii, nu numai la Bucuresti. O fi Bucuresti, capitala Romaniei dar asta nu inseamna ca noi cei din provincie suntem desculti, saraci si vai de mama noastra. Sa inteleg din cuvintele tale ca eu am fost in Bucuresti in week-endul care a trecut sa-mi cumpar mancare si imbracaminte? :slap2

P.S. Rog sa ma scuze ceilalti membri din Bucuresti, mai ales cei cu care am petrecut impreuna cateva ore intr-un mod agreabil, vineri si sambata.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Nu Adi, baiatul cred ca a dorit sa fie ironic la ce am scris eu acolo..ca a fost pt o perioada scurta, o vizita in bucuresti...

Asta e.. probabil Amelia a stat degeaba pe acolo, am auzit ca se practica pe acolo cand merge cate o fata din alta zona..  toti sunt "wow.. vii.. mama ce te f..em.. si cand e acolo, o viziteaza doar cativa mai seriosi.. apoii cand anunta ca pleaca, sar toti vitejii, "deja pleci? doamne, ce rau imi pare ca nu te-am vizitat" :)  faina treaba :))

Link spre comentariu
  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

Si pana la urma a vizitat-o vreun bucurestean? Merita ?

Mie mi se pare aiurea la 250 de lei sa nu accepte cim. La pretul asta ma astept la  servicii de all inclusive.

Atunci gaseste alta nene. ia una din bucuresti la 50 lei (sunt sigur ca gasesti) du-te la un hotel all inclusive si esti rege.

 

goldfish

Link spre comentariu

  • Oras:Pisti Tat
  • Oras:Pisti Tat

De fapt avea treaba la Mall - venise sa-si ia cizme.

Dar n-avea bani. Asa ca a dat un anunt aici si cativa baieti amabili au rezolvat problema fetii.

Ce era asa greu de priceput? Ne mai vedem cand vine sa-si ia palton... :laugh2

Da ba nene, aici in ct mai rar cu magazinele, cand ni se face foame, mai trecem si noi pe la capitala.

Ba nene, am asa o foame in mine, nu imi recomanzi si mie ceva de halealea prin buc?

Tine cont te rog ca sunt mai de la tara si nu prea cunosc bucalele.

 

Curioasa opinie ai. Tin sa te anunt ca mall-uri sunt si in alte orase ale tarii, nu numai la Bucuresti. O fi Bucuresti, capitala Romaniei dar asta nu inseamna ca noi cei din provincie suntem desculti, saraci si vai de mama noastra. Sa inteleg din cuvintele tale ca eu am fost in Bucuresti in week-endul care a trecut sa-mi cumpar mancare si imbracaminte? :slap2

P.S. Rog sa ma scuze ceilalti membri din Bucuresti, mai ales cei cu care am petrecut impreuna cateva ore intr-un mod agreabil, vineri si sambata.

Pacat ca Amelia a plecat dintre nebuni si a dat de tampiti.

goldfish

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...