Sari la conținut

Andreea Nou 0755745657


Postări Recomandate

  • Oras:MELCUSOR
  • Oras:MELCUSOR

Anunt: bruneta 1.70,56kg sani mari ofer sex in orice pozitie domnilor generosi..noua in oras 

 

Sal 

 

Asa aseara in lipsa de ocupatie rasfoind anunturile am dat de nr de tel a fatuci, sunat descris serviciile si locatia orientativa  in spate la Liceul Miu, urcat in masina si pedalat pana acolo dupa care am contactat fatuca pentru indicatiile finale, dupa bine stiuta confirmare vizuala primesc indicativul final si astfel ajung in locatie, Apartament cu 2 camere (in locatie mai e cu o colega Blonda care are si e anunt Alexandra- 0755745643.

 

 

Andreea,  descrierea in cifre de mai sus, metisa, sani nr 2 bine ancorati in coaste, realitatea e apropiata de poze car mai bruta(nu asa slefuita), fatuca este cu state in meserie (cele 2 vin de afara si nu cred ca vor poposi mult in urba noastra) Atitudine transanta si limitata de timp.

 

Dupa o discutie asa de introducere cu generalitati si dupa selecarea meniului O+N protejat 1 ora 200 ron, am dat fuga la dus dupa care am revenit in camera  pentru degustare, a urmat vestita trezire cu mana a micutului dupa care ambalat temeinic si procticat oralul mecanic fara artifici, la cererea mea am trecut la executarea misionarului unde se comporta la fel de mecanic ca la oral adica mai usor cu "simturile" finalizat in ambalaj, dupa reinprospatare trecut la reluare in aceias descriere.

 

Note:

 

Locatie : 8 (ap 2 camereetaj intermediar, cald, baie usoara lipsa de cele trebuincioase)

Aspect: 1.70,56kg  sani n r 2 bine asezati, metisa,  9 -corp  8 fata 

Atitudine : 8(transanta si usor orientata spre ceas!!!)

Oral : 7 (mai are de invatat la tehnica)

Normal : 8  (televizor dat pe mute cu mici scapari )

Anal : nu face  

NOTE ASA DE INCURAJARE! 

Cadou: 200  1 h 2 fin protejate

 

 

Recomand!  in lipsa de alceva mai competitiv in urba 

PS: Pozele  le aveti in anunt dar din pacate eu nu pot sa le validez atasamentul fata de persoana in cauza!!! 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

este...

 

locatie: 9(baia nedotata corespunzator)langa liceul miu

aspect: 9...buna rau...sani frumosi, dar totusi micuti(motiv pt care nu zic 10)... foarte vorbareata... sta o luna in pitesti...cu prietena ei(blonda) de care vb colegul de mai sus

prestatie: 6

oral: doar protejat...mecanic...nimic spectaculos

normal: se misca la fel de mecanic...

tarif: 200 ron...1ora...2finalizari...ambele protejat....

parere proprie: prea scump...prea banala...prea mecanic...

pacat....pentru ca la prima vedere ... te face sa te gandesti ca te-ai scos....

salutare

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...