Sari la conținut

Cristina - fata noua, sexy 0754270906


loverel

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

http://www.oradea.net/anunturi/fata-noua-provocatoare-si-extrem-de-sexy-anunturi-gratuite-450289.html

 

FATA NOUA,PROVOCATOARE SI EXTREM DE SEXY  

 

Descriere

Cristina fata blonda cu ochi frumosi, si un corp de invidiat , te astept domnule in locatia mea de lux pentru niste clipe hot ! Discretie si igiena 100%

 

 

Da-mi un telefon pentru detalii si tarife -> 0754 270 906

      Detalii generale Adaugat de cristina26 - Offline Contact online Trimite Mesaj Privat Sex Fata Din localitatea Oradea Varsta 26 Zodia Leu Inaltime 170 Greutate 55 Culoarea ochilor albastri Culoarea parului blond Fumator Nu Ocupatia interes Interes interes Judet Bihor Localitate / Oras Oradea Contact Telefon / Mobil 0754 270 906    

 

post-33915-0-02345700-1382831277_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator Fater
Reputație: 0

Imediat dupa ce a aparut anuntul ei am vorbit cu ea. Locatia avea la cartierul soarelui. Ajung.....o sun din nou, spunea sa vin la al doilea scara.....ajung (nu am pus jos telu) asteptam sa-mi spuna nr unde sa sun. A cerut scuze si a spus ca ma resuna in cateva minute. Primesc SMS....scz trebuie sa plec te resun peste o ora. Am sunat-o eu peste o ora, raspunde....nu te mai pot lua aztazi, incearca maine. Am mai incercat sa o sun de cateva ori in diferite zile, ore, dar nimic.

Deci sau e o teapa ,sau m-a vazut din geam si s-a speriat sau nu ii eram pe plac. Asta e, mai muscam si tepe din cand in cand :)

 

PS: spunea ca poza e reala.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Va salut! Cred ca nu mai are rost sa astept remiterea smsului trimis domnisoarei ...a trecut destul timp..! Cred ca domnisoara s-a lasat de ,,sportul asta'' sau poate nici nu-i ,,sportiva''! (poate cineva are mai multe informatii de la ea sau si-a shimbat nr de telefon si ne poate ajuta)..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...