Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti

Salut!

 

O sa incerc sa va lamuresc eu, cu toate ca ultima data cand am incercat sa ma  orientez, consiliez si informez (cu o domnisoara netestata inca vreau sa zic) mi-a sarit populatia in cap ca fac recenzii degeaba, ca nu se intelege nimic, ca mai bine nu recenzam. Mai bag o fisa, poate de data asta imi iese 7-7-7 la pacanele. Deci(aici se potriveste, e conclusiv), riguros si nemteste, atat cat pot:

 Am dezbatut cu caprioara crina pe mess cum sa facem sa ne intalnim (si cu elena). "Dupa lupte seculare care au durat 30 de ani" fatuca a gasit locatie, eu am platit si ne-am trezit toti trei intr-un apartament in regim hotelier pe calea vitan. Curat, dotat, mai multe nu pot sa spun pentru ca m-a luat valul si a fost mai mult actiune si mai putin studiu imobiliar.

Fetele: pe Crina am mai descris-o, au mai povestit si altii, nu e topicul ei, asa ca nu cred ca mai are rost.

             Elena: miniona, roscata, fund cam mic, carne tare, sani tari, sfarcuri misto. La chip nu e chiar fotomodel. Manichiura un pic neingrijita. -7,5

Igiena: Crina s-a dus la dus, eu cu elena am purces la indepartarea textilelor cu gandul sa intram la dus dupa ce iese Crina. N-am mai apucat, pt ca ne-am futut ca serpii imediat ce a aparut si Crina in peisaj. Concluzie :

           Crina -10

           Elena 5 - era dusata de acasa

           Eu 4 - ultimul dus il facusem cu 2 ore inainte

Actiunea: cum spuneam am inceput dezbracatul si fk cu Elena, , a aparut si Crina si si-a bagat limba, tatele, bulanele intre noi de a iesit o viemuiala de nu mai stiai care ce si cui ii face. Am scapat nepenetrat, deci merit aplauze. Fetele in 69, eu normal protejat cu Crina un fel de umeri craci, ca misionar nu pot sa-i spun pt ca mai era si Elena p-acolo si numai propovaduirea Cuvantului nu a iesit. Terminat in balon, pauza de tigara.

Actul doi a debutat tot intempestiv, fetele au trecut iar la fk, cunni, degete in pasa, etc, eu am "normalizat-o" pe Elena: stramta, uda, gemete. Dupa 5 min a inceput sa dea niste contre (in capra) de era sa ma darame din pat. Am mutat tot ansamblul (Eu, Elena, Crina) cu juma' de metru mai sus si am continuat. Fata e salbatica daca incepe sa-i placa. Sau se preface bine. Cum problemele mele lombare imi dadeau de furca, am proptit-o pe Elena intr-un san al Crinei si am trecut la o pozitie mai simpla, lingurita. Aici lucrurile au devenit periculoase, se zbatea fata in juniorul pipernicit si gemea de ziceai ca are ardei iute-n cur. De vreo doua ori am scos obiectul muncii la lumina ca sa ma asigur ca nu s-a rupt cauciucul. Am terminat in pozitia asta cu ceva carcei si cu ochii beliti de cat de tare poate sa stranga fatuca asta din perineali. Tigara, scurta igienizare, decartat restul de bani si plecat la treburile mele.

 

Concluzie (doar despre Elena, ca d-aia nu am postat la sectiunea show): 

aspect general 7,5 - sanii tari reprezinta piesa de baza

igiena: 5, asta in conditiile in care eu mi-am dat 4. Un dus inainte cred ca ar fi dus nota la 8-9

Oral - nu am incercat, nu am apucat

Normal - 9 dupa standardele mele. Contre, gemete, se zbate ca pestele pe uscat (am intrebat de cateva ori, sustine ca nu e durere, nu e ceva neplacut, ca ii place). Stramta si umezita (nu chiar natural, s-a ocupat Crina de ea)

GFE - 8 nu exceleza, vorbeste destul de mult, baga minciunele, e docila, ii place sau se face ca ii place. Daca doar s-a prefacut, pe mine m-a prostit. Chiar am plecat de acolo convins ca s-a simtit bine.

 

Halat: 125 ron locatia, 550 fetele (discutasem de 600, dar a cotizat si Crina pt locatie) = 675 ron/ o ora si ceva

 

Bafta!

         

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Seara buna dragilor, Crina aici :) ...Elene deocamdata va activa doar in varianta de menage a trois cu mine:) saptamana viitoare se va hotara daca va face asta si individiual , deocamdata nu este hotarata! 

o seara buna sa aveti!:)

p.s. daca vreti menage a trois cu noi ne puteti contacta pe nr meu si pe adresa mea de yahoo!:)

Link spre comentariu

Ménage à trois este termenul frantuzesc care descrie o relatie sau un aranjament domestic intre trei indivizi, de obicei un cuplu (casatorit [sau nu]) si un alt iubit (in sensul de amant/a), care au o relatie sexuala care poate sau nu sa includa acte sexuale intre fiecare.

 

Banuiesc ca in timpul alocat nu aveti de gand sa faceti si de mancare impreuna =)) 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ziua buna dragilor! Elena s-a hotarat , vrea sa activeze doar in varianta  threesome.! vom fi disponibile in timpul saptamanii de la orele 17 pana la 12 cel tarziu iar in weekend de la orele 14 pana la cel tarziu 12! va urez o duminica linistita! :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...