Sari la conținut

Bianca Bruneta 0751315236


Postări Recomandate

  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare

Nu prestez nici un fel de serviciu, dar pentru o ora iti pot tine companie si putem face ce nebunii ne trec prin cap. Mie de obicei imi trec multe nebunii, dar printre ele as aminti: ON, NP, CIM, COB, FK, 69, AP*... Iar o ora te costa doar 200 lei.

Link spre comentariu
  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: pisicutzamica314
  • Oras:Baia Mare

Nu ma prea dau in vant dupa jumatati de ora, consider ca cine are nevoie de o jumatate de ora, are o oferta destul de larga chiar si in orasul meu. Ce fac eu nu e ca la mc... E ceva ce in jumatate de ora nu prea are sens as spune si o ora e la limita. Si fara suparare, daca ti-e frica sa risti 100 de lei ca sa incerci, poate ca nu ne potrivim. Nu caut sa incerc cu 10 amici care nu ma vor mai cauta niciodata. Deocamdata ajung 3-4 care sa revina oricand simt nevoia cu mare placere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Chit-chat online.

Bianca,iti detaliezi aici serviciile,tarifele,intervalul orar intre care poti fi gasita.

Baieti,suntem deja la postul 18 si nici unul nu e o recenzie. Se poate sa nu continuam cu chat-ul si sa lasam recenziile sa vina?

Bine ai venit Bianca si mult succes iti doresc!

Link spre comentariu

Eu cred ca suntem la sectiunea de intrebari si raspunsuri;))) vroiam si eu sa stiu pana la urma sa aflu un pret, cum se desfasoara ora de caompanie, daca este oferta de jumatate de ora pt oameni ca mine care fug de la pausa de masa. Si asa mai departe:)). Dar mare lucru nu am aflat:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...