Sari la conținut

Bianca Bruneta 0751315236


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salutare!

Cred ca acum aproximativ o luna m-am intalnit cu ea. Raspunde greu la telefon si chestia asta e de rahat. Dar visavis de intalnire nu am avut probleme. A respectat ora stabilita. Nu stiu daca are locatie, ne-am intalnit la hotel. Pentru mine e ok asa, avand in vedere ca eram in deplasare.

Intalnirea a fost ok, poti purta o conversatie, iar la capitolul sex mie mi-a placut. E skinny cu sani mici, tari si frumosi. S-a implicat atat la oral cat si la normal. M-am simtit bine si o recomand celor care cauta siluete subtiri. Note:

 

Locatie - nu stiu, ne-am intalnit la hotel

Igiena - 9.5

ONP - 8

NP - 9

Aspect corp - 9.5

Aspect fatza - 8

Anal - nu am incercat, dar e dispusa pentru ceva in plus

 

Spor la sex!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

activeaza din nou....am primit astazi pe un site de matrimoniale numarul de telefon din titlu....ematrimoniale...ella24..

vezi ca fetita nu ii cu mansarda acasa. Cand dispera dupa bani se apuca ea si suna ampulea lumea. Eu am blocat nr ei de tel.

Link spre comentariu

Pana la urma am ajuns la ea, dar din pacate nu s-a meritat de loc .Locatia este ok , dar ea sub orice critica.A luato a supt-o vreo 5 minute dupa care am inceput sa o bombardez , actiune nota 2 din partea ei , pierdere de timp , in plus e prea slaba , chiar exagerat parerea mea !

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Rapandula cf dex:"femeie cu moravuri usoare" , deci tu, care ești un bărbat cu moravuri tari de ce mergi la femei cu moravuri usoare?.Nu ți se usureaza moravurile? Lord_diamant are dreptate, am gresit, devii 100% un "rapandul" nu o "rapandula" .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...