Sari la conținut

Salon masaj erotic Mirage 0751593848 / 0729244550 / 0763587880


Postări Recomandate

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Oras:CLUJ-NAPOCA
  • Oras:CLUJ-NAPOCA

Am sunat in aceasta dupa amiaza la ora 17:20 si am intrebat daca este disponibila domnisoara Paula,pentru ca am vazut ca are anunt in www.piata a-z.ro. Mi s-a spus de catre o colega de-a iei sa revin cu un telefon la ora 18:00 pentru ca domnisoara e ocupata momentan.ceea ce am si facut. Am spus ca am sunat mai devreme si mi s-a dat adresa exacta urmand ca in 10-15 minute sa fiu la locul stabilit. Cand am ajuns m-a intampinat domnisoara Paula si mi-a spus ca are o programare cu un alt client si ca daca vreau sa stau o jumatate de ora cu colega ei dupa care o sa intre ea cu mine . Am refuzat fiind suparat si am intrebat ca daca nici cu 40 de minute inainte nu e suficient atunci cu cat timp inainte trebuie sa sun pentru programare? Din pacate la pomul laudat trebuie sa nu te duci niciodata cu sacul.Ce sa mai zici ,frumos din partea lor.Plus ca ceea ce am observat la fata locului cand am vorbit cu Paula este ca are trasaturi rrome,-,Eu nu am sa mai apelez niciodata la ele.


 


fake=ban


  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:la bordei
  • Oras:la bordei
Numarul de telefon 0751593852.
Locatie: str. Gheorghe Lazar, La un bloc mare,intre blocuri, la etaj ...cred ca nu pot spune etaju.nici ap.
Tarif: 100 ron  o finalizare, scump( gasesti la 80 ron cu 2 finalizari) daca cauti bene.
Progamare: 20minute inainte
Locul de desfasurare al ostilitatilor:
apartament de bloc acceptabil. Nu e proaspat zugravit, am vazut un paianjen mare si negru pe tavan, dar nu sunt semne de surpare.
Baie- exista. Dus-nefunctional in momentul vizitei. Totusi, daca vrei sa te simti ca la tara te poti spala in chiuveta(oferta de folosire a baii a fost facuta imediat dupa intrare) cu formularea "daca sunteti curat e si mai bine".
Prosop curat, uscat, prezent in baie.
Muzica de fond: casetofon made in CHINA.
Loc de desfasurare al ostilitatilor: un pat  acoperit cu ceva covertura.
Zana: pana in 25 de ani
Tinuta: camasuta alba si tanga roz.  Pana am iesit din baie disparuse hainele ramanand nuda
pe tocuri( fara are cam 1.65- 1.70).Bruneta, posibil cu ceva sange de natiune conlocuitoare( mai mult de 60% )Nu e genul slim, dar nu mai mult de 60-62 de kg.Sani mari, putin lasati, dar tari la pipait. Nu e epilata total,mai si zgaraie . 
Normal: lady on top(merita pentru sani; nu a comentat, desi se vedea ca o incomodeaza sa stea cu un picior jos si unul pe canapea) si doggy(eu in picioare, ea pe canapea), stramta, lubrifiere naturala. 7
GFE: 8. voce placuta si amabila si la telefon(motiv pentru care am vizitat-o) insa  in realitate un mare NU.
 Acerut banii inainte, 
timp petrecut  35-40 de minute.
Hei bine a fost o zi in care am ramas mai sarac cu 100 de ron. :angry: (inka si acum plang.)
 Va iubesc,Va imbrazisez si mai jos ma semnez,
Al vostru frate de showuri erotice EDY TALENT.
 
 
recenzie falsa = ban permanent
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bontida
  • Oras:bontida

Anunt piata a-z.ro cluj napoca,http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5624268.

Am sunat la numarul 0751593852.

Exista un proverb romanesc care spune ca "La pomu' laudat sa nu mergi cu sacul".
 Pozele ei nu prea imi plac, Lasati photoshopu fetelor,cum aratati in realitate conteaza nu cum aratati pe SITE!

 In plus, am vrut sa-i vad tatele si pruna damezei. 
 La telefon ne-am intelegem pentru o programare si am fost in cursul zilei de azi.

Pret achitat 80 leut (ptr o laba pe care si eu acasa o puteam face)
Ambient: locatia in bloc ,cum intri in apartament este un hol mic, si fix in fata este o camera pe urma in dreapta  baia si in stanga o alta camera pentru ,, lucru manualk,,
Dameza:
- are cel putin 60 kg
- fata rotunda nu e deloc incantatoare, piele fina si putin  frumos mirositoare, pruna cu labii mari si fara nici un miros
Actiunea:
 A inceput un masaj cu sanii pe corp, penis, f scurt, facut si asta in mare graba si fara nici o bucurie... dupa 10 min am cerut sa schimbam rolurile, ea pe spate... permite cunnilingus, intromisiuni cu degetul, din pacate intre timp a sunat telefonul si A RASPUNS, , ea vorbea la tel si facea programare in 30 min cu altcineva, am facut un schimb de priviri scurte si a incheiat discutia.

Acum, ca un scurt rezumat, repet, tot ce-am scris e strict subiectiv, poate n-am facut eu ceva cum trebuie legat de domnisoara, si a iesit totul un DEZASTRU, dar totusi, am destula experienta incat sa-mi dau seama ca damezsa este  plictisita de activitate.

Mie unul, nu mi-a placut ABSOLUT deloc! Motiv pentru care nu recomand!
Cred ca mi-am irosit destul de mult timp povestind despre experienta, dar din respect pt. voi, am facut-o totusi pentru ca sa nu faceti si voi greseala sa vizitati.

Inca o idei-sfat.

Pentru cei interesati acest salon are 9 anunturi/postari si asa ca sa nu cumva sa sunati avand nevoie de servici de masa erotic tot la acest salon, sa sunati din greseala recomand cand intrati pe anunt apare o rubrica cu Vezi toate anunturile acestui vizitator.

 

 

recenzie falsa = ban permanent

Link spre comentariu
  • Oras:bontida
  • Oras:bontida

Care pom laudat, pe topic nu exista nici macar o singura recenzie pozitiva

:slap2

Da Cassy,  ai dreptate  ( intr-un fel) dar eu zic ca chiar prin simpla prezenta a unor user care sunt mai sus si au postat pentru mine e de ajuns sa inteleg ca ei sunt interesati de ....obiectiv..

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Toate trei clonele au fost banate permanent. Se pare ca e aceasi persoana,una cu un iq extrem de scazut, care a postat in jur de 3 fake-uri la Insomnia masaj si in jur de 10 recenzii false la topicul cleo masaj.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna seara domnilor! in numele salonului Mirage as dori sa ofer cateva detalii...se ofera toate tipurile de masaj erotic de catre trei domnisoare frumoase, curate, stilate si cu un mare bun simtz. Programul de functionare este de la ora 09.00 dimineata pana la ora 23.00 aceasta fiind ultima sedinta. Cum gusturile nu se discuta ..in fata dumneavoastra se va prezenta o domnisoara blonda..o domnisoara roscata..si nu in ultimul rand o domnisoara bruneta!!

http://www.masaj-erotic-cluj-napoca.com/

 Pt. mai multe detalii..astept curiozitatile dumneavoastra!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Domnilor dati-mi voie sa adaug ceva legat de recenzia falsa...in aceasta locatie exista o secretara care se ocupa de programari..asta pt. ca domnisoarele sa nu fie nevoite sa ia telefonul cu ele in camera. Chiar daca am adaugat acest raspuns felicit administratorii care fac dreptate cu promptitudine!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna ziua domnilor !! dati-mi voie sa adaug ofertele noastre:

   + masaj nud timp de o jumatate de ora cu o domnisoara - 80   ron

   + masaj nud timp de 40 minute cu o domnisoara              -100 ron

   + masaj nud timp de 1h cu o domnisoara                          -130 ron

   + masaj alternativ cu 2 domnisoare                                   -160 ron

   + masaj simultan cu 2 domnisoare timp de 1h                   -200 ron

   + masaj erotic si la prostata timp de 1h                             -150 ron

   + masaj nud cu dans erotic timp de 1h                              -150 ron

   + masaj sado                                        150-200 ron

   + show lesbi real cu participarea clientului                        -250 ron

   + masaj erotic pt. cupluri doar cu o maseuza                    -300 ron

   + masaj erotic pt. cupluri cu maseuza si cu  maseur         -400 ron

             Toate tipurile de masaje cuprind dusuri asistate inainte si dupa...masaj de relaxare la tot curpul...si partea erotica in care se permit atingeri, mangaieri, sarutari in zona intima si aveti parte de mai multe finalizari!!

 

             La toate tipurile de masaje timp de 1h se adauga abonamentele:

   + la 3 masaje cumulate intr-o luna, a patra oara vei fii rasfatat gratis

   + daca vii cu un prieten, tu vei plati jumatate din pretul unui masaj ales de tine

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:C
  • Oras:C
Salutare! :laugh2
Am avut de curand ocazia sa vizitez salonul Miraje. Locatia este greu de gasit printre blocuri.Blocul este usor retras de la strada dar iti asigura  discretie. Am fost intampinat de 3 domnisoare - probabil patroana sau administrator al salonului cu un zambet debordant pe buze. 
Interiorul  ingrijit si curat. La comanda apar domnitele, imbracate in lenjerie intima eleganta, se aliniaza si apoi am ales. Am ales o domnisoara mai slabuta, de o frumusete rara, cu un machiaz elegant si corp frumos. Am ales un masaj nu  la 130 ron + 50 ron bacs la domnita pentru atingeri si sarutari. Dupa 30 min de masaj  si apoi cel erotic care nu a durat mai mult de 10 min si valea. Apoi cu fata la dus, dat jos uleiul si plecat. 
Masajul nud am stat  40 minute in loc de 60 min.
Pozitie : 8
Ambianta : 7
Curatenie : 8
Fete : 3 fete erau cand am vizitat .
Masaj relaxare : 8
Masaj erotic : 7
Concluzie : de recomandat pentru cine vrea  (relaxare + labutza) 
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut jakaly!! Multumim pentru recenzia facuta...te pot asigura ca nu trebuie sa platesti in plus pentru atingeri si sarutari , dar daca tot ai facut-o poti sa descrii putin domnisoara cu care ai fost? S-au numele , asta in cazul in care iti amintesti!! Multumim!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut jakaly!! Multumim pentru recenzia facuta...te pot asigura ca nu trebuie sa platesti in plus pentru atingeri si sarutari , dar daca tot ai facut-o poti sa descrii putin domnisoara cu care ai fost? S-au numele , asta in cazul in care iti amintesti!! Multumim!!

...sau...ori...numele , domnisoara secretara .

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

   + daca vii cu un prieten, tu vei plati jumatate din pretul unui masaj ales de tine

 

Am o intrebare: daca un client (CLIENT 1) doreste serviciul show lesbi real cu participarea clientului -250 ron , dar vine cu un prieten (CLIENT 2) care achizitioneaza serviciul cel mai ieftin (cel de 80 lei), conform reducerii CLIENT 1 ar trebui sa plateasca 125 ron, iar CLIENT 2 - 80 RON. Deci amandoi ar urma sa plateasca 205 lei in total.

 

Din punctul meu de vedere unele preturi sunt ilogice, si serviciul boldat de mine ar trebuie sa valoreze maxim 205 LEI ... sau ati uitat sa puneti unele note de subsol (desi tare ma indoiesc ca stiti ce-s alea) referitoare la conditiile ofertei, ceea ce e un mic punct negativ in ceea ce priveste seriozitatea ofertei.

 

Sau ma rog, am vaga senzatie ca absolut toate preturile ar putea fi reduse instant cu 33 % (presupunand ca oricare CLIENT 1 si CLIENT 2 sunt prieteni), dar serviciile mai scumpe ar putea fi reduse chiar cu 50 % (direct).

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Da oviii. Sunt greseli de tipar probabil din cauza calculatorului :clapp ....oricum, nu asta era relevant si va asigur am cu mult mai mult de 3 clase :thinking . In legatura cu oferta...ea exista...clientul 1 plateste pretul intreg la un masaj de o ora si clientul 2 plateste jumatate din masajul pe care il alege el. Masajele trebuie sa fie de o ora....dintre cele doua masaje alese, se plateste pret intreg pe acel masaj care are cost mai mare. Dupa cum am postat mai sus..masajul la 80 de ron este o jumatate de ora in compania unei domnisoare. Pentru a fii mai simplu pentru unii ne-am gandit ca saptamanal sau la 2 saptamani ofertele sa fie schimbate. Pentru mai multe detalii, asteptam intrebari!! Va pup si o zi frumoasa va doresc!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

inca o data 

daca vii cu un prieten, tu vei plati jumatate din pretul unui masaj ales de tine

 

surprinzator, mie mi se pare infinit de clar ca daca iti aduci soferul cu tine, inseamna ca beneficiezi de 50 % reducere

ce face soferu e treaba lui ... ca sta in masina, bea un suc, sau intra la ce masaj vrea el ...

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-dej
  • Oras:cluj-dej

Titlul anuntului 

Mirage massage..erotic..!! Paula..Emilia !! Mai mult decat un simplu masaj!! poze reale.

MIRAGE massage...oaza ta de relaxare si erotism!! Cadru intim, luxos si foarte curat..plus loc mare de parcare foarte discret!! Alaturi de noi poti descoperi misterele masajului, atingerile senzuale si relaxarea deplina!! Ofertele noastre sunt: Masaj erotic nud..Masaj erotic nud+ dans erotic....Masaj simultan cu 2 domnisoare...Masaj alternativ< 40 min cu o domnisoara si alte 40 min cu o alta domnisoara>..Show lesbi cu participarea clientului..masaj erotic si la prostata...Masaj sado..Masaj erotic pt. ejacularea precoce. La toate tipurile de masaje beneficiati de un rasfat inceput de la talpa piciorului pana pe culmile extazului!!!.. Program de la 10.00 dimineata 

 

Contact:

http://www.piata-az.ro/emails/c206723c0fcf5226f3d16b59e31863ff.png

http://www.piata-az.ro/emails/faafac820bca22442a3927b35bb4c628.png

 

E prima mea recenzie asa ca va rog sa fiti intelegatori. Ieri seara aveam chef de un masaj si am gasit pe internet  niste poze interesante si servici complete ( cel putin teoretic ). Sun la numarul 0751593852, raspunde imediat fata, intreb de servicii, confirma tot ce apare in anunt, locatia in zona Farmec-BRD.  Gasesc usor locatia si loc de parcare. Urc la etaj, . Apartament de 2 camere, mobila naspa, nu e singura in locatie ( am auzit cel putin o alta voce feminina ). Fata, cea din poze, arata bine in special la corp, draguta la fata. Primul lucru, cere banii,  pe care ii duce repede in alta camera. Ma intreaba daca vreau sa fac dus, dar la cum arata baia si prosopul am zis pas si am folosit servetele umede. Am zis sa trecem la actiune fiindca eram excitat ca dracu. Ma intind pe pat asteptand ceva gen un mic preludiu dar fata trimitea sms-uri.  Intre timp suna interfonu, se aude un alt curvar intrand, iese fata sa il intampine, se intoarce si ma intreaba cat cred ca mai stau desi nu trecusera decat vreo zece minute din ora platita. In situatia asta chiar mi-a parut rau ca nu sunt mai scandalagiu. Zic sa mai incercam si anal.  Deja era clar ca am aruncat banii degeaba. imbracat repede si plecat si mai repede.
Fata: cam 1.60 fara tocuri, corp misto, fund bombat, sani frumosi, nr 2, destul de draguta la fata. 
Note: corp 9, fatza 8
Locatie: 6
Gfe: nu a existat 0
Masaj 6 fiindca nu m-am simtit la ce asteptari aveam din partea ei
Erotic: 5,in-afara de o laba trista nimic deosebit
Halat: 130de lei dati si regretati.
Concluzie: programari una peste alta, cred ca zice ca e libera oricui suna. Fata destul de misto, pusa pe fast fuck si facut bani rapid. Pentru mine nu e de vizitat inca odata.
De recomandat ,nu recomand
Sper ca nu am ratat nimic. 
 

recenzie falsa = ban permanent

 
  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Buna ziua,

 

nu ma prea pricep la postari, dar referitor la mirage massage eu am avut experiente placute. Am fost de 3 ori pana acum, de 2 ori cu emilia si 1 data cu paula. Adevarul e ca baia mai lasa de dorit, iar programarile sa fie facute cu mai mult profesionalism (fara suprapuneri si decalaje) dar in schimb am fost foarte multumit de atitudinea fetelor. Am fost cu un coleg si el a fost multumit de domnisoare si masajul erotic. Imi pare rau ca altii au o parere ciar asa de rea, dar mie atitudinea fetelor mi s-a parut ok, si planuiesc sa ma intorc.

Scuze daca recenzia nu a fost foarte reusita, dar incerc sa invat cum se face.

 

Sorin

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...