Sari la conținut

0731398297 / 0720591209


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Avem o aparitie pe cat de tentanta pe atat de ciudata, in sensul ca de la locatie, pe care cunoscatorii o vor recunoaste ca fiind a lui Roxy de la Trocadero (retrasa) pana la cautarea pe google a numarului de telefon, ce pare sa apartina a unei firme din Bacau, :350x

post-16970-0-92781000-1384454865_thumb.jpg

post-16970-0-16585800-1384454871_thumb.jpg

post-16970-0-88501400-1384454886_thumb.jpg

post-16970-0-08365200-1384454895_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Fetita sexi
 
TANARA FRUMOASA OFER COMPANIA DOMNILOR DISCRETI,SEX ORAL,SEX NORMAL,MASAJ ,DIVERSE FANTEZI. TARIF 200 RON. NU EZITA SA MA SUNI. POZE 100 % REALE.
Galerie foto
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

N-am rezistat si am verificat eu gitancele de Bucuresti au plecat.

A ramas in cuib doar fata din poze Maria. cica nu-i de aici dar nu spune de unde a venit

100RON nr/200 ora (oral np + normal prot)

Fata e draguta cu o usoara alura de tarancuta. Cred ca vreo 20 ani. M-a primit in costumatia din poze.

Pare incepatoare.

Am intrat am facut un dus, avea prosop curat.

Dupa care fara sa se dezbrace a inceput cun oral clasic, destul de muncitoreste, s-a oprit la un moment dat si a intrebat daca vreau finalizare orala, am zis ca nu si am lasat-o sa munceasca. Se ajuta cu dintii dar nu deranjant.

Am pus-o sa se dezbrace si am avut o intentie de 69, dar desi pasa era curata si epilata corect mi-a venit un oarece miros de transpiratie si mi s-a cam taiat si mie si lui Gogu. Doar eu am facut dus si credeam ca a facut si ea inaintea sosoirii mele , dar cred ca nu a fost asa.

M-am ridicat in picioare si am continuat cu oralul am futut-o un pic in gura pina s-a innecat dar nu a comentat si apoi am pus prezervativul si i-am dat pe la spate si am finalizat in balon.

Cred ca a invatat-o cineva sa se poarte , dar nu a receptionat corect chiar tot. Cred ca are potential dar mai dureaza.

oral 8

normal 7

gfe 5 (poate e timida, raspunde doar la ce o intrebi) la un moment dat m-am gandit ca e surda, intrebam ceva si ea zicea poftim?? e drept ca era tv-ul cam tare

 

locatie 9 (cunoscuta)

igiena 7 (e curatica dar ar fi fost ok daca facea dus si ea)

 

As zice de revenit , dar dupa ce se mai rodeaza in sensul bun (sa mai invete daca are de la cine). Ca daca peste baieti pusi pe fast fuck e OK ca duce , dar nu se va schimba nimic.

  • Like 8
Link spre comentariu

dra in cauza este in locatia Roxanei del a trocadero , pozele sunt reale , dra este frumusica..arata binisor la cei 20 de anisorii..si..cam atat..la sex..este..nu dezastru..dar..incepatoare cu siguranta..ai ceva vorbi cu ea..dar.nu stie ce sa faca..un oral..trist..mediocru..fara atentie la accesorii..la normal..sta cum o pui..dar te avertizeaza sa nu-i scapi degetele pe unde nu trebuie...normal ..in viteza a 5 direct..fara prea multa implicare..

un nr 80.nu este de evitat..dar nici de revenit..pacat de cum arata 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...