Sari la conținut

Doar 60 lei oral nep. cu fin.


x-cite

Postări Recomandate


  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

         Salutare,

 

primul post asa ca greselile sper sa imi fie iertate.

 

Am gasit anuntul in publitim:

  "Sunt adelina sunt blonda am 20 anisori 170 60 kg vreau sa vi tu si sa ma aduci pe culmile fericirei. Oral neprotejat cu fin 60 lei. Oral neprotejat+normal protejat 100 lei 250 lei 1 ora.

  Numar de telefon 0768 007 958"

 

La telefon raspunde o duduie cu o vove suava,vorbeste frumos si mi s-a parut ok.Zis si facut.Anunt ca ajung in 10 minute si m-am tinut de cuvant.Am ajuns pe Take Ionescu,dupa ce la inceput mi-a zis alt numar si de fapt ea presteaza la alt numar.Ma duc la numarul nou indicat,sun sa imi dea numarul de l-a interfon si surpriza:nu ma poate lua ca il mai programase pe unu odata cu mine,dar sa astept sa il expedieze pe ala ca ma ia pe mine primu.Ala era la 5 metri de mine cu telefonul in mana:))) Penibil.Astept vreo 5 minute si sun iar.Si-a cerut scuze si imi spune ca daca vreau sa astept 20 minute sau sa o lasam pe alta data.Naspa.

   Eu cum mai aveam ceva treba prin oras,am zis wtf,o sa ajung mai tarziu...cam in doua ore.

 

Reintors la locatia cu pricina si cu mai  mult noroc,urc sus la tanti si ce imi vad ochii?O fata la vreo 23-25 de ani(ea zice ca are 20),in loc de 50 kg are vreo 60.A vrut sa ma serveasca cu un suc,dar am refuzat.Am fumat o tigara impreuna si din discutie reiese ca ea nu face niciodata programari ca clientii nu sunt seriosi,etc.A incercat oarecum sa se faca placuta...fara succes.Locatie naspa:murdar,fara prosop,fara servetele umede(asta am vazut dupa finalizare)Am ales repede un oral scurt si o pun pe tanti sa se dezbrace de tot.

 

  Tate micute, dar tari-singurul punct forte.In rest,pozele sunt reale dar arata mult mai bine in ele.Realitatea:picoare scurte si grasute,curul mare,burta si nici fatza nu o ajuta.

 

 Trecem la actiune.Ce sa zic?VARZA!!!In gura nu baga mai mult de capu juniorului ca are nu stiu ce in gat si o jeneaza si ca de asta poarta lantisoare,esarfa,fular sau bluze pe gat.Data fiind discutia din timpul "actiunii",juniorul o  inceput sa dea semne de slabiciune.O iau de cap si cu greu am convinso sa se apuce un pic de oute.Pe urma ma ia iar la oral,mai mult mi-a facut laba la ea in gura.

 

   Note:

-anal nu face

-la normal nu am incercat

-gfe : nici nu mi-a trecut prin cap sa incerc

-locatie: 4

-oral:nu o promovez nici aici;ii dau un 3-4

 

In concluzie ar fi bine sa fie trecuta la evitat.Va atasez si pozele

post-87964-0-17762000-1384937711_thumb.jpg

post-87964-0-07449500-1384937712_thumb.jpg

post-87964-0-19538700-1384937713_thumb.jpg

post-87964-0-61123000-1384937714_thumb.jpg

post-87964-0-80837000-1384937715_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...