Sari la conținut

House Music


azi nu

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Gusturi diverse, pareri si mai diverse! Un lucru e clar :pt muzica asta trebuie sa ai  sunet de calitate !!! si cand spun asta  pt cei ce nu cunosc  ganditiva ca asemenea aparatura  costa zeci, sute de mii de euro, iar rezultatul e CLARITATE !!! iar claritatea face  sa ti se scoale parul pe spate la o  asemenea piesa :

 

...si e din generatia old school

Nai nevoie de vreun "refresh" !!!   Eu personal cu cateva beri pe seara(5-7)  IMI RUP TENESHI !!!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

Gusturi diverse, pareri si mai diverse! Un lucru e clar :pt muzica asta trebuie sa ai  sunet de calitate !!! si cand spun asta  pt cei ce nu cunosc  ganditiva ca asemenea aparatura  costa zeci, sute de mii de euro, iar rezultatul e CLARITATE !!! iar claritatea face  sa ti se scoale parul pe spate la o  asemenea piesa :

...si e din generatia old school

Nai nevoie de vreun "refresh" !!!   Eu personal cu cateva beri pe seara(5-7)  IMI RUP TENESHI !!!

Nu ti se par prea lungi piesele postate de tine ? Si parca prea monotone... prea minimal... un beat, 2, 3 si cam atat repetate 10 minute mi se pare prea mult...

Mai bine ascult piese vechi, majoritatea se incadreaza sub 5 minute, 10 minute pe acelasi beat te cam ia durerea de cap.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...