Sari la conținut

0754809529 ; skinny


rappaman

Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Adaugat la data:    06 noiembrie 2013 13:37

Ultima actualizare: 06 noiembrie 2013 13:37

Pret: 100 RON

http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/contact.jpgContact: Valentina

http://cdn2.romaniaservicii.ro/servicii/images/icons/phone.jpgTelefon: 0754809529

Detalii: sunt Valentina si iti ofer masaj erotic la tine sau la hotel .. sunt bruneta 52 de kg 1.65
 
 
     Avand putin timp la dispozitie am zis sa mai incerc ceva nou asa ca am contactat-o pe domnisoara in cauza. Mai are un numar de telefon, ceva cu 090 la sfarsit. Ne-am intalnit cam intr-o jumatate de ora, dupa ce mi-am terminat treaba si am purces spre o pensiune mai retrasa.
 
    Fata, destul de sexi, imbracata astfel incat sa nu atraga atentia mai mult ca restul domnisoarelor de la noi din oras care nu presteaza pe bani (de fapt ele presteaza pe mult mai multi bani), bruneta, slaba, fara a fi o frumusete rara, sani minusculi, miros puternic de duhan.
    Ajunsi la pensiune am facut un dus, fiind venit direct de la munca, urmat de dusul facut de ea. Serviciile damei au constat in oral si normal protejat. Oralul a fost bunicel, ajutat mult de mana, fapt care nu m-a deranjat prea tare. La normal, din dorinta ei de a ma termina repede a iesit un futai pe cinste. Ea incerca in draci sa ma termine, eu nu vroiam/ puteam. Vazand ca nu scapa in doua minute, a inceput si ea sa se umezeasca destul de bine si sa schiteze urme de placere. Finalizarea a venit totusi dupa schimabarea mai multor pozitii in lot.
    Am beneficiat de un singur numar si am platit 200 RON + 50 camera. Actiunea a durat cam 35 de minute.
 
Punctaj: Aspect: 6
              Igiena: 8
              Oral: 7
              Normal:8
 
   
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...