Sari la conținut

0756391680 bruneta


Postări Recomandate

  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Salutare

Am fost la dameza locatie in micro 15 langa scoala e un loc retras poti parca fara sa fii surprins apartament cu 2 camere semimobilat curat dameza e vorbareata iti danseaza negociaza! Am vb putin cu ea intre timp mia dansat in poale cica are 30 de ani eu ii dau 35 neam inteles la doua finalizari ON+NP cu 160! Ma invitat in camera mica sa dezbracat iam cerut sa se aseze pe pat mam dezbracat si mam pus in fata ei cu cocoselul la nivelul barbiei si iam cerut sa o bage in gurita dupa 5 min intindea mana dupa prezervati dar iam cerut sa nu se grabeasca a continuat putin dapoi neam apucat de un misionar apoi un doggy si multe altele pana am obosit dar am reusit sa imi dau drumul miam smuls prezervativul si am imbracato in sperma!

 

 

Aspect 5 micuta sani lasati mult peste 30 de ani Fundulet frumos

Locatie 7

Oral 5 trebe sa te rogi de ea se grabeste si nici vb de placere

Curatenie 7 lasa de dorit

Normal 7 foarte lenesa e pune ca o vaca si asteapta boul

 

halatul 80 finalizarea  cca 1 o ora am stat!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Acum 2 zile eram prin Satu Mare si mi s-a facut chef de putina actiune, nu aveam nici prea mult timp la dispozitie asa ca m-am plimbat putin prin locurile unde stiam ca mai stau fetitele adica prin zona garii, Gradina Romei, strada teatrului, Careiului langa Auchan cu gandul ca gasesc ceva acceptabil pentru una scurta. Din pacate era in jur de ora 14:00 asa ca nu am gasit decat decat o prostituata batrana la vreo 50 de ani cu multe kilograme in plus asa ca am renuntat la idee. Intre timp m-am gandit sa caut ceva nr de tel aici pe forum, asa ca am luat la rand toate numerele de telefon de aici pt Satu Mare. Dameza cu nr de mai sus a fost singura care a raspuns, a fost foarte prompta, am si stabilit o intalnire peste jumatate de ora. Nu stiu daca am inteles eu gresit sau mi-a dat ea adresa gresita, dar ajung la destinatie pe strada oituz din cartierul Micro 14 sau 15, nu stiu exact de care apartine, in fine, o sun ca am ajuns, raspunde iprompt la telefon, caut scara, apartamentul, nimic. Nu pusca adresa, mai intreb si niste batrani care stateau acolo la povesti de adresa respectiva si in acelasi timp avando pe ea la telefon. Atunci imi spune ca de fapt nu e buna dresa si ca era strada Ostrovului din Micro 17 si nu Oituz. Ok, eram cu masina asa ca nu a durat mai mult de 5 minute si am ajuns la noua locatie, e o strada de garsoniere destul de stranie care nu iti inspira prea multa incredere. Gasesc intr-un final numarul si ajung la apartament, imi deschide foarte prompt, intru inauntru, o singura camera destul de curata cu o bucatarie micuta si fara baie, baia probabil era comuna in capatul scarii. Ea, undeva pe la 30-35 de ani, poate putin mai mult, micuta 160cm, cam 50kg, sani putin lasati dar draguti si un fundulet foarte frumos, bombat,nu poti sa zici ca e de o frumusete rara dar placuta si foarte amabila. M-a intrebatdaca servesc ceva, am cerut un pahar cu apa si am trecut la negocieri. Am citit mai sus de la colegul blackberry69 ca el a platit 80 asa ca ii zic pretul asta la care ea spune ca nici vorba, 100ron OP+NP si 150Ron ON+NP. Aveam cam 120ron la mine asa ca ne-am inteles la un ON+NP din banii astia, i-am pus banii pe masa dupa care m-am dezbracat si am trecut la actiune. Nu am fost pregatit pt asta asa ca nu am reusit sa ma tund acolo jos, era ditamai padurea, mi-am cerut scuze, putin jenat dar se pare ca nu a deranjat-o. M-a intins pe pat pe spate si a trecut direct la al mic incepand sa il suga la inceput fin, dupa care putin mai energic dar foarte placut fara DT. S-a ocupat putin si de zonele adiacente dupa care s-a intins dupa prezervativ exact cum a povestit si colegul Blackberry69. Eu am oprit-o spunandu-i sa mai asteptam putin. Atunci am luat-o si am pus-o pe burta incepand sa o sarut pe gat, pe spate ajungand la fund si la pasarica. Mirosea foarte bine, curata asa ca mi-am infundat limba in ea pe la spate. Se vedea ca ii place pt ca gemea natural cu mici tremuraturi intre gemete. Am continuat cunnilingusul inca vreo 2-3 minute, ea geamea tot mai tare, se vedea ca era aproape de orgasm, era toata uda. Nu am vrut sa se termine asa repede, asa ca m-am oprit si am inceput din nou sa o sarut pe spate si pe gat in timp ce il frecam pe Gogu de fundul si de pasarica ei. Am continuat asa o vreme si dintr-o data, pasarica ei fiind foarte umeda, fara sa-mi dau seama , al mic a alunecat in ea. Ea a tresarit intr-un geamat lung dupa care am inceput sa pompez adanc. Am intorso si pe spate si am continuat cu misionar intrerupt din cand in cand cu cunnilingus, fiindca altfel ma terminam prea repede, fiind foarte excitat. Se vedea pe ea ca ii place, gemea, tremura, ma saruta. Dintr-o data se opreste, ma pune pe spate, il mai suge pe Gogu vreo 2-3 minute dupa care imi spune cu un zambet pervers: "Tu ai vrut-o". In acel moment se urca deasupra mea si incepe sa ma calareasca adanc si energic. Peste vreo 4-5 minute nu m-am mai putut abtine si m-am terminat in ea dupa scurt timp avand si ea orgasm. Am mai stat asa vreo 2-3 minute dupa care se da jos din pat si imi ma sterge cu niste servetele umede, ma mai sterg si eu dupa care imi zice ca ea merge sa faca baie. Atunci ma imbrac si dau sa plec, ea vine la mine, ma saruta si imi spune ca spera sa mai trec pe la ea, eu ii spun ca sigur voi mai trece cand voi avea drum prin Satu Mare si plec. Cam asta a fost experianta mea cu aceasta dameza. Nu-i stiu numele, cand m-am prezenta ea mi-a zis doar ca ii pare bine si atat. Oricum experienta, pot sa zic ca a fost una dintre cele mai placute pe care le-am avut de acest gen si probabil voi mai reveni.

 

Si acum sa trecem la note:

 

Aspect 7-8 micutza, 160cm, sani putin lasati dar frumosi, fundulet frumos, rotund si ferm, la fatza destul de

placuta si foarte amabila.

Locatie 6

Oral 9 mie nu mi-a facut DT, nici nu am cerut, dar a facut treaba foarte buna

Anal nu stiu, nici nu am incercat

Curatenie 7 un mare minus ca nu are baie, deci faceti dus inainte acasa

Normal 10 se misca foarte bine, se umezeste natural si se implica total

GFE 10. Saruta, foloseste si limba, geme natural, are orgasm real.

 

Per total un 9 si de revenit.

 

Halatul 120Ron, am stat cam 40 min

 

Cam asta a fost experienta mea cu dameza, acuma probabil atitudinea ei difera si in functie de client, igiena clientului si atitudinea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Aceasta dameza este prima victima pe anul acesta(.....I-mi doresc cat mai multe...) si s-a intampla ieri.Am sunat si tipa foarte volubila la telefon m-a facut sa vreau sa o vizitez cu atat mai mult cu cat statea la vreo 700 metri ( traiasca GPS-ul) de locul in care ma aflam pe strada Ostrovului nr.... o zona ok, linistita si cu multe locuri de parcare.Am urcat la ea , locatia o garsoniera care are si baie cu o curatenie sa zicem medie , locatie specifica acestei indeletniciri.Tipa este ok . micuta cam 160 corp frumusel pielea foarte fina , carnea putin moale dar nu deranjant varsta sa spunem undeva la 30 corpul si fata peste aceasta varsta...per total eu zic ca este buna de miscare........era putin ragusita ( zicea ca este racita si avea si buzele crapate fapt ce ma determinat sa cer oral protejat si sa nu incerc FK...am negociat 100 ron OP+NP si am trecut la fapte......a inceput cu mangaieri foarte senzuale a pus guma ( cam mica cu toate ca nu sunt un extradotat) dar am trecut peste micul inconvenient , oral suav cu mangaieri ale zonelor adiacente fapt care afacut sa se faca "ca parul.."  ...m-a ghidat pe la spate( se pare ca ii place pozitia)......chiar a spus sa incep incet si adanc ( intre timp am controlat zona care era ff umeda si fara nici un miros...)....am continuat asa dupa care am schimbat in misionar, umeri-craci....intre timp am intrebat-o daca la final pot sa ma termin pe ea  si a spus ca da dar nu pe fata.....am m-ai facut putin oral.... dupa care am terminat gorios pe sanii ei fapt care I-a placut deoarece s-a excitat instantaneu.....ff placut..

 

Note:

Locatie - 6-7

Aspect tipa : 8

Oral- 8

Normal- 9 pentru umezirea naturala....mi-e I-mi sporeste placerea acest aspect

GFE- 8 - vorbareata , a vrut sa ma serveasca cu suc sau alcool.....volubila,placuta

Anal-nu am incercat dar zona parea atinsa..........poate data viitoare

Pret - 100 ron OP+NP

 

Pentru Satu Mare este super ok si recomand...........

 

Un An cat mai bun va doresc la toti...........salve

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

catalin43 multumim pentru recenzie !

 

Pare interesanta dra/dna mai ales ca nu prea avem din ce sa alegem in acest oras.

Totusi ar fi interesanta o poza cu aceasta dra/dna pentru a avea o idee despre corp.

Daca cineva poate sa ne ajute sau sa ii spuna despre acest site si eventual sa ne ajute chiar ea cu ceva imagini.

 

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Aceasta dameza este prima victima pe anul acesta(.....I-mi doresc cat mai multe...) si s-a intampla ieri.Am sunat si tipa foarte volubila la telefon m-a facut sa vreau sa o vizitez cu atat mai mult cu cat statea la vreo 700 metri ( traiasca GPS-ul) de locul in care ma aflam pe strada Ostrovului nr.... o zona ok, linistita si cu multe locuri de parcare.Am urcat la ea , locatia o garsoniera care are si baie cu o curatenie sa zicem medie , locatie specifica acestei indeletniciri.Tipa este ok . micuta cam 160 corp frumusel pielea foarte fina , carnea putin moale dar nu deranjant varsta sa spunem undeva la 30 corpul si fata peste aceasta varsta...per total eu zic ca este buna de miscare........era putin ragusita ( zicea ca este racita si avea si buzele crapate fapt ce ma determinat sa cer oral protejat si sa nu incerc FK...am negociat 100 ron OP+NP si am trecut la fapte......a inceput cu mangaieri foarte senzuale a pus guma ( cam mica cu toate ca nu sunt un extradotat) dar am trecut peste micul inconvenient , oral suav cu mangaieri ale zonelor adiacente fapt care afacut sa se faca "ca parul.."  ...m-a ghidat pe la spate( se pare ca ii place pozitia)......chiar a spus sa incep incet si adanc ( intre timp am controlat zona care era ff umeda si fara nici un miros...)....am continuat asa dupa care am schimbat in misionar, umeri-craci....intre timp am intrebat-o daca la final pot sa ma termin pe ea  si a spus ca da dar nu pe fata.....am m-ai facut putin oral.... dupa care am terminat gorios pe sanii ei fapt care I-a placut deoarece s-a excitat instantaneu.....ff placut..

 

Note:

Locatie - 6-7

Aspect tipa : 8

Oral- 8

Normal- 9 pentru umezirea naturala....mi-e I-mi sporeste placerea acest aspect

GFE- 8 - vorbareata , a vrut sa ma serveasca cu suc sau alcool.....volubila,placuta

Anal-nu am incercat dar zona parea atinsa..........poate data viitoare

Pret - 100 ron OP+NP

 

Pentru Satu Mare este super ok si recomand...........

 

Un An cat mai bun va doresc la toti...........salve

Salut catalin43,

 

Ne spui si noua daca bruneta pentru care ai scris recenzia de mai sus are vre-un defect pe corp...ceva ce merita amintit?

Am fost la doamna din recenzia ta si nu prea seamana cu ce ceea ce spui tu despre ea...

 

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

da are o urma de operatie....posibil de apendicita....in rest nu am remarcat nimic... 

Eu am fost la ea...si cand am vazut cum arata am fugit repede si departe :slap2

Tipa asta...sau mai bine zis doamna deoarece are in jur de +35 ani este foarte stearsa. Pe mana stanga are niste varice foarte proeminente...nu am vazut pana acum asa ceva, nici macar pe picioare. Este foarte dezgustator...

 

Cataalin, se poate sa nu fie aceeasi doamna?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...