Sari la conținut

DANA - 0737074579


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Ahaaa... d'aia stai tu in "umbra" !?

Ca ai "di tati" la botu' calului.😆😊☺

Cum ai chef de ceva... hop la "vecina"... ai??☺😆

Scump domne, scump. Am o vecina la parter care face masaj la un pret mult mai redus; si cred ca daca ii esti client fidel, iti ofera si un blowjob, drept bonus. :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Scump domne, scump. Am o vecina la parter care face masaj la un pret mult mai redus; si cred ca daca ii esti client fidel, iti ofera si un blowjob, drept bonus. :)

 

Nu ne spui si noua cine ce cum unde este vecina?

Link spre comentariu

Scump domne, scump. Am o vecina la parter care face masaj la un pret mult mai redus; si cred ca daca ii esti client fidel, iti ofera si un blowjob, drept bonus. :)

Domnu shadowangel  dati_mi si mie o modalitate de contact a vecinei dv

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am reusit sa o vizitez este ok. Greu rau cu telefonul ca nu raspunde trebuie insistat muuuullllttttt dar am reusit. Mai ca ma si certa ca sunt insistent. Locatie tot acolo acelasi apartament sa zicem nota 7

Servicii exclusiv masaj deci nu se confirma sexul nici cu nici fara nota 8 si platit 150.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Am reusit sa o vizitez este ok. Greu rau cu telefonul ca nu raspunde trebuie insistat muuuullllttttt dar am reusit. Mai ca ma si certa ca sunt insistent. Locatie tot acolo acelasi apartament sa zicem nota 7

Servicii exclusiv masaj deci nu se confirma sexul nici cu nici fara nota 8 si platit 150.

Cum mai ? Dupa cate ai zis despre ea, tot ai ajuns la serviciile ei?

Interesant :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

La serviciile oferite nimic de zis dar nu este serioasa programeaza aiurea raspunde greu sau deloc asta reprosez. Daca vrea sa ma primeasca bine daca nu asta e. Doar ca nu mi-a zis nimic cand am fost nici eu nu am zis ca eu sunt ala dupa forum

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

La serviciile oferite nimic de zis dar nu este serioasa programeaza aiurea raspunde greu sau deloc asta reprosez. Daca vrea sa ma primeasca bine daca nu asta e. Doar ca nu mi-a zis nimic cand am fost nici eu nu am zis ca eu sunt ala dupa forum

la capitolul seriozitatea programarilor, toata "piata din oras" este la pamant. surprinzator sau nu, poate am fost eu norocos, la dana n-am avut probleme . ma rog, am fost de 2 ori in 2 ani :)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

am primit mesaj pe telefon, intr-o duminica, daca nu ma-nsel...semnat "dan cina" . nu stiu cat de ok este, pentru mine a fost destul de problematic

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Măcar nu a fost în cursul săptămânii! Recomand sa folosești o cartela diferită pentru acest tip de activitate.

nu prea am cum, ma gandesc ca daca se afla de aceasta cartela noua si de telefon, voi fi mult mai suspect :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Nimic. Doar mi-a zis că respectivul numar ( cel de pe care a trimis sms-ul) este noul ei număr. Asta, desi eu il aveam salvat inca de acum minim 2 ani, deci nou sigur nu era

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...