Sari la conținut

DANA - 0737074579


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

am primit mesaj pe telefon, intr-o duminica, daca nu ma-nsel...semnat "dan cina" . nu stiu cat de ok este, pentru mine a fost destul de problematic

Urata treaba, ideea este sa nu ai probleme cu sotia, prietena. Daca era mesaj de amnintare, nu iti bate capul
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Urata treaba, ideea este sa nu ai probleme cu sotia, prietena. Daca era mesaj de amnintare, nu iti bate capul

nu era de nicio amenintare, era asa, un "hey, ce mai faci?" tradus in "asta e noul meu numar" ... pe care eu il aveam, oricum

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

nu era de nicio amenintare, era asa, un "hey, ce mai faci?" tradus in "asta e noul meu numar" ... pe care eu il aveam, oricum

Sper ca ai iesit basma curata. Eu m-as bucura daca as primi mesajul acela(as intelege ca tipa s-a simtit bine in prezenta mea) acum fiecare cum si a invatat consoarta. La mine fiecare e cu treaba lui. Reapectam intimitatea.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca nwnuitam in iatoric " sexy love " este chiar Dana dupa cum se exprima....are postari doar aici...anunta ca si.a schimbat ne de tel ...asta prin 2015.....

Acum se exprima "nu mai lucreaza "

Sexylove esti Dana sau are cineva acces la contul tau ?

Link spre comentariu

Pur și simplu, nu mai lucrez. ÃŽmi pare rău! ÃŽmi pare rău să văd că unele persoane oferă informații false. Dacă era adevărat, ofeream chiar eu acele informații. Scz pt "lucrează". Eram nervoasa, autocorectorul!

Toate cele bune din partea mea! 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Da am inteles e ok acum e e clar ...pacat ca nu mai lucrezi pentru noi ...

Da aiurea colegul ne pune in posturi ciudate ..sa sunam sa ne facem de ras aiurea

 

P.s. si totusi poate te razgandesti .....pt baiwtii cu bun simt ..un cerc restrans ..te pup 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

tamby81 nu mai induce lumea în eroare.

Nu mai lucrează, nu da numere de tel sa deranjezi inutil!

I-am dat report. Sa fie sters numarul si banat idiotul.

Ne pare rau Dana. Ca nu mai esti activa dar si ca exista idioti care fac astfel de postari. Daca s-a vrut a fi gluma, este o prostie...

Si daca nu este nr tau, nu e normal sa se posteze un nr aiurea. Exact cum spui, sa deranjeze inutil pe cine stie cine....

 

Numai bine iti dorim :x

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Locatia nu sa schimbat. Tot in cina serviciile la fel super nu ai cum sa mergi la dana si sa faci sex protejat...serios...cum dracu sa faci asa prostie.

Dezvolta... ca sa nu zic sa faci recenzie cum trebuie, daca sustii ca si-a reluat activitatea :thinking

 

Oricum, fata, am vazut ca mai urmareste forumul, asa ca ... poate ne lamureste chiar ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
La 31.10.2020 la 11:48, radu77 a spus:

Dezvolta... ca sa nu zic sa faci recenzie cum trebuie, daca sustii ca si-a reluat activitatea :thinking

 

Oricum, fata, am vazut ca mai urmareste forumul, asa ca ... poate ne lamureste chiar ea.

😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...